Skocz do zawartości

Odpalaj.pl


Odpalaj.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko! 

Zapraszamy wszystkich Piromaniaków na zakupy w sklepie www.odpalaj.pl na start lecimy z grubą promocja BLACK WEEK do -40% na asortyment sklepowy 😉

Promocja będzie aktywna do najbliższej niedzieli 00:00

Jeśli macie pytania bądź jakieś sugestie zapraszamy do kontaktu tu lub na fanpage! Fajnie jeśli podzielicie się z nami zdjęciem paczek! 

www.odpalaj.pl

Życzymy Wszystkim Odpalonych zakupów! 

 

908b86bbcf18bfbd3fae53d52c00160668a9b46f_slider.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa odpalaj sklepu, z chęcią udzieli wszelkich porad na temat fajerwerków, materiałów pirotechnicznych, a także innych produktów w naszej ofercie.

Telefon: +48 731 773 773

Obsługa sklepu: sklep@odpalaj.pl

Sprzedaż hurtowa: hurt@odpalaj.pl

Oferujemy następujące formy i koszty:

1 - Kurier - 9,49 zł
2 - Paczkomat - 9,49 zł

Darmowa dostawa od 200 zł

 

Edytowane przez Odpalaj.pl
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem kilka razy, płatność z góry i jak najbardziej mogę polecić. Bardzo dobry kontakt, paczki zabezpieczone aż zanadto :) i w każdej znalazł się gratis. Jak na razie złego słowa nie mogę powiedzieć. Oby ten poziom utrzymał się jak najdłużej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się widząc pozytywne komentarze! Daje nam to dużego kopa do dalszej pracy! 

Robimy wszystko co w naszej mocy aby uzupełnić stany magazynowe. Zaskoczyła nas Wasza aktywność w zamówieniach! 

Podzielcie się z nami fotkami paczek z Odpalaj!

FB_IMG_1669350526581.jpg

Edytowane przez Odpalaj.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam sklep, bardzo dobre rabaty oraz genialnie zapakowana paczka. Tylko przy moim zamówieniu ktoś się pomylił, gdyż chciałem zapłacić przy odbiorze a zamiast tego zamówienie zostało wysłane na paczkomat i musiałem zapłacić blikiem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zrobiłem u nich zakupy, płatność przelewm z góry, szybka wysyłka, wszystko zgodne z zamówieniem. Mogę polecić 👍

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny promocji na Black Week, zakupy można robić dziś do godziny 00:00 włącznie! 

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów z Odpalaj.pl 

 

W dniu 25.11.2022 o 17:31, bart1399 napisał(a):

Jakieś konkretne wyrzutnie polecanie z promocji ? tak do 150 -200 zł . Kilka sztuk 

Największym Hitem sprzedaży okazał się Tower od Importera Gaoo. Wyrzutnia 20s o kalibrze 25mm i rabacie -40% zadowoli nawet najbardziej wymagających! Świetny stosunek ceny do jakości produktu! 

 

wyrzutnia-gaoo-tower-25mm.jpg

Edytowane przez Odpalaj.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Odpalaj.pl napisał(a):

Ostatnie godziny promocji na Black Week, zakupy można robić dziś do godziny 00:00 włącznie! 

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów z Odpalaj.pl 

 

Największym Hitem sprzedaży okazał się Tower od Importera Gaoo. Wyrzutnia 20s o kalibrze 25mm i rabacie -40% zadowoli nawet najbardziej wymagających! Świetny stosunek ceny do jakości produktu! 

 

wyrzutnia-gaoo-tower-25mm.jpg

Miałem nic nie kupować ale skusiłem się na 2 mniejsze wyrzutnie i tego Towera

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy piromaniacy. 🎆

Dziękujemy za tegoroczne zakupy podczas trwania Black Week 2022 🖤

Ostatnie zamówienia właśnie opuściły nasz magazyn.

To był dla nas bardzo pracowity Weekend, ale jesteśmy szczęśliwy, że zamówiliście z naszego sklepu i nam zaufaliście 🧡

FB_IMG_1669724667033.jpg

Edytowane przez Odpalaj.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z zamówieniem z okazji Black friday odebrana. Kontakt ze sprzedającym jak i samo pakowanie oraz czas realizacji bez zastrzeżeń.

Promka SZTOS

Wybór MEGA

Wlepki BOMBA

Polecam.

Jeśli ktoś jest zainteresowany rabatem. Zapraszam na priv.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie pancerne.
Szybka wysyłka.
"Indywidualna" dedykacja oraz wlepki.
Dorzucono BON na następne zakupy -10% choć zamówienie nie było potężne, wręcz śmieszne przy obecnych cenach <100 zł.
Polecam, parafrazując reklamę jednego z banków - "wyższa kultura  handlu".

Edytowane przez mlodinho10
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się dbać o klientów. Już niebawem szykujemy dla Was miłą niespodziankę na mikołajki! Bądźcie czujni, obserwujcie nas, będzie warto! 🧡

Edytowane przez Odpalaj.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie na Black friday i ... się nie zawiodłem. Paczka dotarła ekspresowo i mega solidnie zapakowana. Polecam sklep😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, fibonacci napisał(a):

Również polecam, szybka dostawa, pakowanie w miarę ok, paczka mogłaby być owinięta streczem.

Weźmiemy sobie tą uwagę do serca! Dzięki 🖐️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Mikołajek mamy dla Was bardzo prosty konkurs! Na odjazdowe bony i gadżety od Odpalaj.pl szukajcie więcej info na naszej stronie na Facebooku lub Instagramie! 

https://www.facebook.com/108917162013418/posts/pfbid02p1P6Cm9fcUBCnRreeGqyhoBB2PEXYcsJcQZqk4BXxYdWCB6naD9aSXuvjD5KaR9al/?sfnsn=mo

FB_IMG_1670341572460.jpg

Edytowane przez Odpalaj.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już jutro startujemy z promocją -25% na cały asortyment Triplexa! Dziś dodaliśmy na stronę nowa petardę PowerFul BulDog albańska produkcja 2gramy klasa F3!

Zapraszamy na zakupy 🧡

PSX_20221214_115530.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...