Skocz do zawartości

[skowyt1627] 2022/23


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze zamówienia powoli docierają. 
Pomimo szalejących cen, jak co roku trzeba coś poodpalać. Jest plan na jakiś pokaz, ponieważ w zeszłym roku niestety nie wyszło. 
W garażu zalegają jeszcze kostki z serii tropic-pro z zeszłego roku, więc jak się do nich dokopię, to dołączę je do tegorocznych zakupów. 
Jak zazwyczaj, w tym roku również stawiam na efekt, huku raczej będzie niedużo, ale zobaczymy jak to wyjdzie :D 

piro1.jpg

Dorzucam jeszcze fotkę z drugiej paczki co to zajechała do paczkomatu :) 

piro2.jpg

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolna kamuro ze złotym efektem plus szybki godny zrobią robotę.  Na koniec jedną z najpopularniejszych 50 i nowy rok przywitany 😃. No limits chyba najlepszy w swojej kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kiedyś myślałem, czy ten Godny, to wejdzie czy nie wejdzie do paczkomatu, a teraz mam odpowiedź.

Witaj w klubie właścicieli fontanny No Limits. Oby jak najdłużej trzymały poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mantis napisał(a):

Tak sobie kiedyś myślałem, czy ten Godny, to wejdzie czy nie wejdzie do paczkomatu, a teraz mam odpowiedź.

Witaj w klubie właścicieli fontanny No Limits. Oby jak najdłużej trzymały poziom.

Wejdzie wejdzie, nawet i 2 by zmieścili tak podejrzewam :D
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna paczucha przyszła. To raczej ostatnia 50'tka na ten rok. Może wpadnie coś z kategorii 38mm ale życie pokaże. Na pewno wraz ze zbliżającym się black friday przygotuję się na zakup rakiet i pierdół do zabawy. Zobaczymy co z tego wyjdzie :D 

piro3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak rok temu na chatboxie była ona obgadana w zestawieniu z Torpedą z Triplexa, dlatego dodałem ją do wiadra z rzeczami, które warto byłoby kiedyś kupić jeśli trafi się jakaś niegłupia okazja cenowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moloch napisał(a):

Czy Blitz ma efekt jak Fireball XXL? Bo wydaje mi się podobna tylko ma więcej strzałów.

Według mnie nie i chyba sporo się różnią, ale mogę się mylić oczywiście. Niegłupie będzie jeśli w tym roku je odpalę jedna po drugiej i to zweryfikuję :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie efekt jest inny. Blitz według Piromaxa to Palmy i na końcu w finale Dalia z Chryzantemą, a Fireball to brokatowa korona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokopałem się w końcu do pozostałości z poprzednich lat. Wyrzutnie od tropica na pewno pójdą do pokazu, reszta do luźnej zabawy, może coś zostawię na przyszłość :)

piro7.jpg

piro6.jpg

piro5.jpg

I trochę huku. Z moją częstotliwością strzelania z petard, to mi pewnie zostanie jeszcze na najbliższe 2 lata :D 

piro4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria Tropic Pro, czyli ten moment, gdy piro staje się poważne, gdy ktoś niesie coś szarego bez specjalnej poligrafii.

Będą kule latać. Latać nad głowami. Rury będą pluć tym charakterystycznym dźwiękiem. Jak widać zapasy moździerzy są jeszcze niewyczerpane.

Zazdroszczę Zombiaków, ciekawe czy ten lepszy, starszy rocznik.

Petardki niczego sobie, dla mnie to też byłby zapas na jakieś dwa lata : )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Nie wiem u Ciebie z dostępnością do zabytków,ale ja bym refill do Thundering Kinga zostawił sobie na przyszłość....😎

Poza tym-fajna różnorodność 😁

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koopacz napisał(a):

Witam 

Nie wiem u Ciebie z dostępnością do zabytków,ale ja bym refill do Thundering Kinga zostawił sobie na przyszłość....😎

Poza tym-fajna różnorodność 😁

Pozdrawiam 

Wystrzelę pewnie z 1, może 2 ładunki i do szafy :) Trzeba oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tropic Pro to zrobi robotę. TK to samo, szkoda że już jest tak drogie i niedostępne bo jakościowo super moździerz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego po trochu, konkretne wyrzutnie na godzinę 0, dużo różnych artykułów do zabawy petardy, rakiety i super moździerz :)  Bardzo mi się podoba 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, skowyt1627 napisał(a):

Wjeżdża kolejna aktualizacja - czarnopiątkowe zakupy :)

Czekam jeszcze na pakę od INS i kto wie co mi jeszcze strzeli do głowy i portfela :D

piro8.jpg

Widzę, że kolega podobnie do mnie na BF rakiety kupuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad nimi myślałem, że ze średnich rakiet efektowych, Shellsy i Formula będą w miarę ok wyborem na te czasy. Z rakietami jest różnie, bo rzadko utrzymują stałe efekty, zwykle coś się w nich zmienia z czasem. Zobaczymy jak w tym roku, oby na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W tym roku naprawdę jest straszna lipa z rakietami. Jak widać, każdy w stuffie ma Super Bombeny, Bombeny, Starlight, Shell Rockets, Killery.

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moloch napisał(a):

W tym roku naprawdę jest straszna lipa z rakietami. Jak widać, każdy w stuffie ma Super Bombeny, Bombeny, Starlight, Shell Rockets, Killery.

;)

 

ja nie mam xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo słabej sytuacji z rakietami na ryku, ty masz same dobre. Te formuly są kozackie, nad shellrockets sam się zastanawiałem, ale koniec końców odstraszyła mnie cena. Starlighty mają bardzo gęste efekty, no i super bombeny których przedstawiać nie trzeba.
Rakiety dumbum mocno się różnią w zależności od partii, ale z tymi nowymi nie miałem jeszcze do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...