Skocz do zawartości

[Jarzębinaxyz] Ostatni ale największy 🎆


Jarzębinaxyz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Panowie!

Standardowo jak co roku strzelam mimo powalających cen, ale tym razem już po raz ostatni.

Chcąc nie chcąc mimo innych priorytetów zdecydowałam się, że jeszcze w tym roku będę strzelać, natomiast po raz ostatni już, dlatego będzie pompa. 

Poniżej przesyłam zdjęcie pierwszej paczki, która do mnie przybyła i szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile ich będzie finalnie. Natomiast wiem, że w tym roku idę bardziej na jakość, o czym przekonacie się przy następnych aktualizacjach. Szczerze mówiąc koniec z pirobajerami bo z zeszłego roku masa mi została (zrobię foteczkę pozostałości) i lecę w same wyrzutnie do pokazu jak i do odpalania pojedynczo. Oprócz tego będą z 2-3 zestawy rakiet.

Planuje nie przekraczać 2 tysięcy, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Pozdrawiam was gorąco 😘🎆

 

Snapchat-1085408377.jpg

Edytowane przez Jarzębinaxyz
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jarzębinaxyz zmienił(a) tytuł na [Jarzębinaxyz] Ostatni ale największy 🎆

Ładnie napisany pierwszy post zachęca do śledzenia dalszego rozwoju tematu :)

Combat, czyli nowość od Jorge. Jeśli ktoś lubi Samuma, albo JW408 Show of Fireworks, to Combat powinien dostarczyć mu namiastkę tego co się dzieje w tych dwóch pierwszych wyrzutniach. JW408 według opisu importera nie ma pospolitego cracklingu, tylko "niebieski wulkan + srebrne chryzantemy". Combat ma podany efekt "złote chryzantemy z niebieskimi kometami", ale gdy zapytacie co było pierwsze: chryzantemy czy komety, to wydaje się bardziej intuicyjnym podać efekt w kolejności: "niebieskie komety ze złotymi chryzantemami".

Rakiety Killer włożone do opakowania, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Zazwyczaj mamy folię i widzimy jak wyglądają rakiety. Tutaj mamy element ukryty przed naszym wzrokiem, co na swój sposób może przyciągnąć do odkrycia wnętrza. Wiadomo, że nie jest to format Alfy, Bazooki, czy Monstera, ale tak dla rozgrzania publiki przed daniem głównym, to będą w sam raz.

Gaoo to wciąż nieodkryty obszar, przynajmniej dla mnie, ziemia niezbadana. Miałem zaledwie parę artykułów spod logo tej firmy, ale cieszę się widząc, że każdy próbuje różnych importerów i nie zamyka się na jednego, testuje również coś od Gaoo, dzięki czemu będzie mógł polecić coś od nich po sylwestrze. Na samym tylko zdjęciu pierwszych zakupów masz mix 5 różnych importerów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jarzębinaxyz napisał(a):

Witajcie Panowie!

Standardowo jak co roku strzelam mimo powalających cen, ale tym razem już po raz ostatni.

Chcąc nie chcąc mimo innych priorytetów zdecydowałam się, że jeszcze w tym roku będę strzelać, natomiast po raz ostatni już, dlatego będzie pompa. 

Poniżej przesyłam zdjęcie pierwszej paczki, która do mnie przybyła i szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile ich będzie finalnie. Natomiast wiem, że w tym roku idę bardziej na jakość, o czym przekonacie się przy następnych aktualizacjach. Szczerze mówiąc koniec z pirobajerami bo z zeszłego roku masa mi została (zrobię foteczkę pozostałości) i lecę w same wyrzutnie do pokazu jak i do odpalania pojedynczo. Oprócz tego będą z 2-3 zestawy rakiet.

Planuje nie przekraczać 2 tysięcy, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Pozdrawiam was gorąco 😘🎆

 

Snapchat-1085408377.jpg

Te belisimo testowałem w sylwka i jednak wyszło średnio A nawet bardzo  :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jarzębinaxyz napisał(a):

Chcąc nie chcąc mimo innych priorytetów zdecydowałam się, że jeszcze w tym roku będę strzelać, natomiast po raz ostatni już, dlatego będzie pompa. 

Praktykuje to od kilku lat i nie wychodzi, ale powodzenia xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji piro to jest nałóg, z niego się tak łatwo nie wychodzi. :)

Podobają mi się te zakupy, takie mniej popularne niż tutaj pojawiające się w stuffach rzeczy :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Moloch napisał(a):

Nie ma opcji piro to jest nałóg, z niego się tak łatwo nie wychodzi. :)
 

Potwierdzam... Ja już trzeci rok z rzędu odstawiam i wszystkim dookoła co roku mówię, że to już ,,ostatni''. A potem przychodzi jesień i myślę: a zaglądnę na forum... może mają coś ciekawego za mała cenę to kupie jedną kostkę. Nie muszę pisać jak to się zawsze kończy 😅

Co do stuffu również kupiłem wyrzutnię AC30-25-F1 Bellissimo w tym roku i z tego co czytam wywołuje różne emocje. Mimo wszystko jestem optymistą. W oczy rzucają się rakiety T0517N Killer. Mocno zastanawiałem się nad zakupem ale widziałem, że zostały trochę znerfione. No chyba, że masz starszą wersje to wtedy zazdro :)

Edytowane przez Pelson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mroczny napisał(a):

Praktykuje to od kilku lat i nie wychodzi, ale powodzenia xd

Praktykuje od 15 lat i nadal mi nie wyszło xDDD

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 07:18, mpiwowski napisał(a):

Praktykuje od 15 lat i nadal mi nie wyszło xDDD

Jeśli coś ma się w sercu to nie tak łatwo się tego pozbyć. Ja widzę po sobie pomimo kilku lat przerwy, symbolicznego strzelania z powodów np. innych wydatków czy pobytu sylwestrowego za granicą człowiek wraca do tego co przypomina mu dobre beztroskie czasy, szkoda tylko że piro tak jak wszystko w otaczającym nas świecie zmienia się w mojej subiektywnej opinii na gorszę, pomijając aspekty inflacji.

Także @Jarzębinaxyz powodzenia w odwyku od piro, jak coś wiesz gdzie wrócić 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...