Skocz do zawartości

[Grvby] Chude Lata


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Czołem!

Dużymi krokami zbliża się nasze święto więc najwyższy czas dodać coś od siebie! :) Niestety ze względu na obecną sytuację na rynku, ceny i delikatną zmianę priorytetów w życiu, będzie skromniej niż do tej pory było. Niemniej strzelał będę jak co roku i to nie zmieni. Pokazik o północy będę odpalał przy pomocy systemu z Aliexpress identycznie jak w zeszłym roku, żadnej zabawy z lontem, kombinowania, przedłużania skracania itp nie będzie. Drobnica, petardy i jakieś pierdoły będą wykorzystane do zabawy w ogródku.

Do tego co posiadam obecnie dojdzie najprawdopodobniej 1 lub 2 wyrzutnie + jakieś rakiety, wulkany i rzymiaczki nic dużego to raczej nie będzie ;) 

Na pierwszym zdjęciu arsenał zakupiony w tym roku, wachlarz to CSS13B. Następnie El Titanio i Fire spirit które mam z ostatniego sylwestra. Trzecie zdjęcie to wygrzebane resztki z szafy, gratisy do zamówień i małe zakupy na forum :) 

ac74a836ee296174.jpg

07ab40ddfa881ac0.jpg

c1c185ba68229b7c.jpg

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromność, czy "skromniej niż do tej pory było" to pojęcia względne. Jak na pierwszą wrzutę, to jest tutaj co komentować.

Titanium Salute Scream może i nie ma tej słynnej tytanowej poświaty w powietrzu, którą sugeruje nazwa, ale w połączeniu z wrzeszczącymi kometami jest groźna i to nie tylko z poligrafii. Szóstka szła u mnie w 2021 na koniec jako czerwień finałowa, a u Ciebie - w zależności od tego co jeszcze dokupisz - trzecia rzecz odpalana od końca, albo w ogóle danie środkowe.

Kreskówkowy byczek nie skończył się. Tego orzełka od Dextrina, czy inne ptaszydło, które mają w logo, będziemy jeszcze oglądać przez parę następnych lat w stuffach.

Na trzecim zdjęciu garstka rakiet funkaczy, o tyle dobre, że niektóre do paczkomatu wchodzą. Znalazł się też Zombiak od Klaska i te słynne petardy szaraki, co je niektórzy reklamują jako topka w kategorii cena/jakość na ten czas. Circo, circo widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pany za opinie. Nawet nie zwróciłem uwagi czy ten scream ma kulę czy nie ma, zawsze miałem wersje efektową ale w tym roku cenowo dużo lepiej wyszła hukowa :)  Nagranie myśle jakieś będzie, kolejność zostanie ustalona bliżej sylwestra. Wachlarz na pewno pójdzie na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak złączysz ten wachlarz z resztą kostek. Będą to jakieś sekwencje czy pełen luzacki spontan związany z radością i możliwością odpalania?

Wygląda wszystko ciekawie, będzie dużo zabawy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsza i najprawdopodobniej ostatnia aktualizacja, ewentualnie coś może jeszcze wpadnie z marketów, do wyboru u siebie mam Lidla, Biedronkę i Kaufland-a :D Pięć rakiet Cobra jest hukowych, trzy z jakimiś efektami. 

08f6b8f4e64df2e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te słynne Cobry, małe ale mocne. Za co może odpowiadać ta żółta doczepka? Jest tam coś napisane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mantis napisał(a):

Te słynne Cobry, małe ale mocne. Za co może odpowiadać ta żółta doczepka? Jest tam coś napisane?

te rakiety w wersji z gwizdem mają doczepione zwykłe rakietnice pistoletowe z gwizdem, połączone pyrolepą do lontu głownego.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest połączone. To czarne to QuickMatch bez żadnej otuliny, inicjacja następuje na zasadzie odpalenia silnika rakiety który natychmiastowo zapala QM. Chyba tak to działa :D To najzwyklejsze race pistoletowe. 
c6092529ef4dd6d5.jpg

Edytowane przez Grvby
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miało już nic nie być no ale nie do końca wyszło... 😅

Po świętach wpada zdjęcie całości sprzętu, szanse że cokolwiek dojdzie są bliskie zera :D 

66f186b0321c6e74.jpg

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w miarę znajome z widzenia, oprócz tych Devil Rocketsów od Klaska. Przynajmniej wygląd zewnętrzny mają ciekawy - silniki rakiet oblepiony na czerwono bez napisów. To plastik, papier, czy jakieś laminowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał(a):

Wszystko w miarę znajome z widzenia, oprócz tych Devil Rocketsów od Klaska. Przynajmniej wygląd zewnętrzny mają ciekawy - silniki rakiet oblepiony na czerwono bez napisów. To plastik, papier, czy jakieś laminowane?

Czerwona papierowa otulina :) Pod spodem szary silniczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestawik ;) PX-pro 10 i 4001 zrobią robotę . Poison i Killer to już chyba tegoroczny standard w stuffach xD, zapas coberek widzę też jest :D tez jestem ciekaw co one pokażą . Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko ode mnie na ten rok. Wachlarz trochę po przejściach bo się złamał hahaha 🤣 Pudło po typhoon salute kryje mix przeróżnych petard. Życzę wszystkim udanego sylwestra! Dajcie jutro czadu! :D 

3a14e19203dddf12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc tych rakiet wszechpotężna. Systemowiec na horyzoncie, zapowiada się pokaz bez przestojów z choreografią. Ganz gut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...