Skocz do zawartości

[mantis] Normalny stuff 2022


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaz 2022 z timeline'm - na pasku przewijania YouTube i w opisie pokazane jest co strzela, w której minucie.

Komentarz własny do efektów połączony z wrażeniami po sylwestrze w oddzielnym temacie: https://www.forumfajerwerki.pl/topic/2055-wra%C5%BCenia-i-oceny-efekt%C3%B3w-po-sylwestrze/?do=findComment&comment=162383 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam wyrzutnię Eden od Jorga co prawda są lepsze wyrzutnie Crossetowe bo w 30 mm, ale jak na 20 mm Jorge to robi robotę! :)
Hokus pokus nie widziałem na żywo, ale też ładnie wypadł.
Ciekawe połączenie Viseriona oraz Eden, moim zdaniem na plus, dałeś mi @mantis pomysł co można pomieszać w pokazie na następny rok.
Virusa nie trzeba nikomu przedstawiać, klasyka gatunku.
Px-Pro1 bardzo czekałem na Twoją ocenę tej wyrzutni myślę, że bardzo ciekawa pozycja pod pokaz! :)
Hydra to to samo co Virus, wyrzutnia każdemu znana i polecana :)
Song i Graffiti przekozak! Piękne klasyki!
Godnego odpalałem i powiem, że do sylwestrowej zabawy jest przekozacka. Idelana wyrzutnia na godzinę 0:00.
Crump chyba odpalony z rezerwy? No powiem Ci, że to pozycja która chyba będzie koniecznością u mnie na następny rok! Mega mi się podoba.
Fireball XXL moim zdaniem jedna z lepszych wyrzutni 2" ogromne efekty i piękne.
Samum starszy brat wyrzutni Graffiti widzę, że trochę się różnią jednak.
Crater mistrzostwo świata tak samo jak seria PX-Pro!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...