Skocz do zawartości

[mantis] Normalny stuff 2022


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie całości stuffu 2022

ChS5hLa.jpg

No to teraz czekamy na te słynne imieniny Sylwestra i Melanii :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć, że fajerwerki mają miękko i cieplutko na kanapce. Właściciel będzie spał na dmuchanym materacu na podłodze. :) Dużo dobrych rzeczy co tu wiele pisać. Pokaz by się z tego zrobiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładnie poukładane nie to co u mnie, huku i efektu nie zabraknie, ciekawe czy godny jest osłabiony względem poprzedniej wersji 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat zaglądam w Twoje tematy i wiem że tegoroczny jest Twoim największym i najefektowniejszym stuffem. Jest wielka moc. Miałem praktycznie wszystko z wyrzutni które masz w temacie. Crater zrobi prawdziwy rozpierdziel. Fantastyczna wyrzutnia. Grafiti też pamiętam jak mi zaimponowała. Kozacki stuff, najwyższa ocena. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis z normalnym stuffem, ja chyba śnie. A i nawet jakieś rakiety do zabawy się znalazły :laugh:. Koniecznie podziel się czy klasyki pokroju songa i samuma nie zostały znerfione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Wśród tylu rarytasów widzę Blasty-niby latające kijki, ale jednak coś sobą reprezenują. Chociaż cena ich w ty roku również poszybowała w górę, to jednak również są u mnie na stanie. 

Dodatkowo szacunek za tak piękne ułożenie. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, Mantis i normalny stuff :D kurła oczom nie wierzę . A tak serio same dobre i sprawdzone produkty, planujesz jakiś pokaz na systemie robić czy pojedynczo ? Jak pojedynczo to tego Crumpa odpal sb np. z Samumem albo 2 Edenami bo strasznie słaba kostka ale to tylko moja opinia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ArbTree napisał:

planujesz jakiś pokaz na systemie robić czy pojedynczo?

Tylko 3x Edeny i Hokus Pokus będzie odpalony systemem. Wolałbym uniknąć sytuacji, w której system byłby podpięty do wszystkich wyrzutni, a od długiego stania na zimnie, przy dużej gromadzie czekających ludzi, zrobiłby faila, wtedy musiałbym odpinać wszystkie zapalniki, taśmy i złączki od lontów, a potem odpalać lonty ręcznie zapalniczką. Chińskie systemy niby nie są bardzo awaryjne, ale historie są różne.

24 minuty temu, ArbTree napisał:

Jak pojedynczo to tego Crumpa odpal sb np. z Samumem albo 2 Edenami bo strasznie słaba kostka ale to tylko moja opinia .

Crump na Sylwku 2018 zrobił na mnie wrażenie, ale nie wiem, czy do tego czasu coś się w nim zmieniło. Może efekty na niebie nie są duże, ale sposób strzelania od lewej do prawej i z powrotem jak przecinająca kosa, jeszcze w połączeniu z tym regularnym technicznym dźwiękiem, utkwił mi w pamięci i chciałem zobaczyć tę kostkę jeszcze raz na żywo.

W dniu 10.12.2022 o 22:36, Mroczny napisał:

ciekawe czy godny jest osłabiony względem poprzedniej wersji 🤔

Znany YouTuber odpalał wersję 2022 i tam jakieś różnicy pomiędzy starą a nową partią nie widać. Jedna tylko osoba stwierdziła w komentarzach do dnia dzisiejszego, że go trochę zwolnili, ale sam jakoś różnicy po nagraniach nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mantis, to jest stuff! Nieźle to wszystko skomponowałeś - są konkrety, są klasyki, jest duży kaliber. Fajnie widzieć u kogoś legendarną Hydre z Kerfa. Do tego agresywne komety pod postacią Orki, u mnie Thora :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, zawsze masz bardzo zróżnicowany stuff. Wszystko przemyślane, ułożone od A do Z.

Gdzie w tym roku będziesz odpalał fajerwerki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że jest song i viserion prawdziwe legendy i nadal trzymają poziom. Viseriona w tym roku wyjątkowo nie mam , ale tak to chyba z 3-4 sylwestra pod rząd był. Songa też bardzo dobrze wspominam obok silent night. Jc08 jedyne wulkaniki które nie kosztują wiele a potrafią na długo zawiesić oko. No i kolejne klasyki po prawdziwych fp3 new czy txp859 to signalosy. Ja też byłem oszczędny w poprzednich latach i dzięki temu mogę się jeszcze nimi cieszyć.

Edytowane przez Homer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo owocny stuff w twoim wykonaniu po prostu klasa..  jak co roku wydaje mi się że jest to twój najdroższy stuff w karierze piro naprawdę robi wrażenie same perełki w postaci cratera,crumpa,godnego,virusa długo by wymieniać no WoW :) będzie czadowo i przepięknie na niebie oj z pewnością.. znalazły się także artykuły do urozmaicenia zabawy sylwestrowej nudno nie będzie wszystko wygląda na dokładnie zaplanowane i przemyślane.. Pozostaje mi życzyć ci udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nadchodzącego nowego roku 2023. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirochłopy poratujcie z kolejnością odpalania na głównym pokazie, czy taka będzie dobra xD

1. 3x z różnych miejsc systemem JW2039 Eden (Jorge) 36 strzałów (20 mm) + 1x JW309 Hokus Pokus (Jorge) kątówka 49 strzałów (20 mm)
2. PXB3614 Virus 54 (Piromax) z Carrefoura - 54 strzały (25 mm)
3. TXB074 Viserion (Triplex) - 36 strzałów (25 mm)
4. PX-PRO 1 (Piromax) - gwizdki 99 strzałów (20 mm)
5. PXB3504 Hydra (Piromax) z Carrefoura - 36 strzałów (30 mm)
6. TXB194 Song (Triplex) - 37 strzałów (30 mm)
7. TXB308 Graffiti (Triplex) - 35 strzałów (30 mm)
8. SFCM17100C Godny (Iskra) - 100 strzałów (25 mm)
9. PXB3904 Crump - kątówka 50 strzałów (30 mm)
10. PXB3613 Fireball XXL - 16 strzałów (50 mm)
11. TXB400 Samum - 36 strzałów (30 mm)
12. PXB3914 Crater - kątówka 100 strzałów (25 mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 23:47, Piro Wiesław Miro napisał:

Łoooooooooo. Ale sztos 💪

Gdzie kupiłeś Signalosy?

Petardyshop.pl, ale o dziwo partia 2016, czyli powinna być ta dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...