Skocz do zawartości

[KrychFire] Ostatni pokaz sylwestrowy?


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem forumowicze!

Przyszedł czas na ukazanie moich zbiorów co prawda póki co dużo nie ma, ale budżet na ten rok to 4tyś. Dlaczego ostatni pokaz? Patrząc na wzrost cen pirotechniki to niestety trzeba zacisnąć pas, oczywiście mówiąc o pokazie z własnej inicjatywy. 

Na ten moment posiadam 

TXB507 NWP 2014

 FC25-25-13 Brokat-Pastell 2szt

 

20220918-181917.jpg

 

20220918-181930.jpg

 

 

Oczywiście w tym roku również nie może zabraknąć gości takich jak

@mpiwowski

@PuMeX

@Kamil™

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się kończy.

Jak nie Wy to kto?!

Wszyscy użytkownicy FF! Wysyłamy sms o treści POMAGAM na nr Krycha. Dochód z SMS przeznaczony będzie na nowe stuffy bo inaczej będzie nudno

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, KrychFire napisał:

Dlaczego ostatni pokaz? Patrząc na wzrost cen pirotechniki to niestety trzeba zacisnąć pas, oczywiście mówiąc o pokazie z własnej inicjatywy.

Ostatni pokaz sylwestrowy, czy w ogóle? Zawsze robiliście jakieś fajne akcje w środku roku, albo strzeliliście na weselichu. Mam nadzieję, że tych środkoworocznych pokazów nie zabraknie.

Za 4k to zabalujesz tak czy inaczej, a biorąc pod uwagę, że będą połączone siły z innymi forumowymi legendami, to spodziewać się należy kolejnego epickiego spektaklu uwiecznionego kamerą i wrzutą na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zapowiada :)

Ale nie wieżę, abyś skończył zabawę z piro. Czasy faktycznie są ciężkie ale jakiś pokazik zawsze trzeba strzelić. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PiroArt.eu napisał:

Świat się kończy.

Jak nie Wy to kto?!

Wszyscy użytkownicy FF! Wysyłamy sms o treści POMAGAM na nr Krycha. Dochód z SMS przeznaczony będzie na nowe stuffy bo inaczej będzie nudno

Haha, skoro to ma być ostatni pokaz sylwestrowy to oczywiście  dam z siebie 101%.

Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze wrócę do pokazów sylwestrowych, które będą stanowiły kolejny progres w amatorskich pokazach. Pasja nie zanika, ale niestety pieniędzy brak przy obecnych cenach...

Godzinę temu, mantis napisał:

Ostatni pokaz sylwestrowy, czy w ogóle? Zawsze robiliście jakieś fajne akcje w środku roku, albo strzeliliście na weselichu. Mam nadzieję, że tych środkoworocznych pokazów nie zabraknie.

Za 4k to zabalujesz tak czy inaczej, a biorąc pod uwagę, że będą połączone siły z innymi forumowymi legendami, to spodziewać się należy kolejnego epickiego spektaklu uwiecznionego kamerą i wrzutą na youtube.

Czy w ogóle? Nie jestem w stanie ci na ten moment odpowiedzieć. 

Oczywiście jak dostaniemy zlecenia to ich nie odrzucimy.  Przestrzeliłem już kilkadziesiąt pokazów, ale czym więcej strzelam tym większy ambicje, ale no niestety budżet na to nie pozwala. Kiedyś pokazy za 4 tyś dały mega satysfakcje teraz za taki pokazy trzeba wyłożyć 7-8 tyś. No cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni to będzie w 2025 gdzie wylądujemy w lokalnych wiadomościach TVP 🤣🤣 Zapowiada się zacnie, nocleg mam już zamówiony. Także do zobaczenia. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mpiwowski napisał:

Ostatni to będzie w 2025 gdzie wylądujemy w lokalnych wiadomościach TVP 🤣🤣 Zapowiada się zacnie, nocleg mam już zamówiony. Także do zobaczenia. :D

Racja Piotr ale to nie będzie sylwestrowy. Wesele to inna bajka :D. Oczywiście z japonkami czekam już na ciebie  :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrychFire napisał:

Racja Piotr ale to nie będzie sylwestrowy. Wesele to inna bajka :D. Oczywiście z japonkami czekam już na ciebie  :D 

Dziewczyna już wie o tym i chce być zaproszona także robimy prawdziwe wesele. 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, mpiwowski napisał:

Dziewczyna już wie o tym i chce być zaproszona także robimy prawdziwe wesele. 🤣

Wszywanie zapalników w garniaku o tym zawsze marzyłem 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cz.1 i aktualizacja dobry towar :) Zazdro tej 507 😜 
Rattle Bang jak na F2 daje rade, głośny gwizd . The Fisrt wielka trzeszcząca chmura, także raczej sie nie zawiedziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w tym roku sporo funke, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz na efektach i będą tak samo waliły jak u mnie :D TXB507 też zazdroszczę, po filmach widzę, że niektóre są mega szybkie poniżej 10s a na innym filmie widziałem, że chyba z 30s strzelała ciekawe... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mroczny napisał:

Widzę w tym roku sporo funke, mam nadzieję, że się nie zawiedziesz na efektach i będą tak samo waliły jak u mnie :D TXB507 też zazdroszczę, po filmach widzę, że niektóre są mega szybkie poniżej 10s a na innym filmie widziałem, że chyba z 30s strzelała ciekawe... 

Dokaldnie jak mówisz jedna wersja strzela 10-12 ale to jeszcze  NWP, a F4 strzelają 30s :)                                                              Kolejne paczki już w drodzę 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wzór, czyli jak to ktoś kiedyś określił: "wolniejszy kuzyn Godnego".

Wprawdzie ostatni duży zorganizowany pokaz sylwestrowy, a następny dopiero ewentualnie po jakiejś przerwie, ale skoro system jest, to widocznie na jakieś imprezy w środku roku będzie potrzebny, gdy znajomek zażyczy sobie pokaz na wesele. Całość prezentuje się naprawdę profesjonalnie, wygląda jak jakiś zaawansowany kombajn, którego obsługiwać potrafi tylko MacGyver albo matrix-programista w ciemnych okularach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jeśli pokaz organizujesz sam,już widzę Cię przygotowującego to wszystko przez cały dzień. Podłączyć tyle kabelków to jednak trochę czasochłonne zajęcie.....

Szacunek za to .💪

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2022 o 16:43, mantis napisał(a):

Wzór, czyli jak to ktoś kiedyś określił: "wolniejszy kuzyn Godnego".

Wprawdzie ostatni duży zorganizowany pokaz sylwestrowy, a następny dopiero ewentualnie po jakiejś przerwie, ale skoro system jest, to widocznie na jakieś imprezy w środku roku będzie potrzebny, gdy znajomek zażyczy sobie pokaz na wesele. Całość prezentuje się naprawdę profesjonalnie, wygląda jak jakiś zaawansowany kombajn, którego obsługiwać potrafi tylko MacGyver albo matrix-programista w ciemnych okularach.

Zgodzę się wzór kuzyn godnego. Trochę trzeba posiedzieć by ogarnąć 9 szt stepperów do pokazu, ale efekt finalny to wynagradza. 

 

W dniu 20.11.2022 o 17:54, Koopacz napisał(a):

Witam 

Jeśli pokaz organizujesz sam,już widzę Cię przygotowującego to wszystko przez cały dzień. Podłączyć tyle kabelków to jednak trochę czasochłonne zajęcie.....

Szacunek za to .💪

Pozdrawiam 

 

Wszywanie zaplaników dość sporo czasu zajmuje i oczywiście same przygotowanie do  pokazu to kilkanaście godzin pracy. Dzięki i również Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...