Skocz do zawartości

[Pjetrek] sprzęt na godzine 0 2022/2023


Pjetrek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza część stuffu w jakości 4k, prezentuje sie tak: IMG_20220805_020106.thumb.jpg.3e2629d3c9a71fabf5bcef170f1e83a9.jpg

A w przyszłym tygodniu konkretna paka z kozackimi wyrzutniami.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek, heavy metal ma bardzo fajny crackling i podoba mi się strasznie, że przy wybuchu robi się taka jakby mała kulka tytanu jak w Scali od funke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła super paka z piroart, jestem mega zadowolony ponieważ udało mi się wychaczyć dwie ostatnie kostki scream po zdrowej cenie :D a do tego piękne kostki od Funke. No i klasyczne piszczki na start pokazu. 1497259633_IMG_20220810_163839(1).thumb.jpg.8f19d08deb237bc1417300528a24b899.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cracker Variations oprócz tradycyjnego cracklingu w rozprysku, ma też głośne komety z cracklingiem. Podobnie jak i druga kostka Goldcracker Palmen.

Titanium Salute Scream - chyba nie trzeba nikomu przedstawiać tej popularnej pozycji z bardzo charakterystycznym dźwiękiem komet.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkretne wyrzutnie, nie ma co. Rzeczywiście ten Cracker w zjadliwej cenie, piszczki to już klasyk małe a cieszy ☺️

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 img_20220906_190138_optimized.thumb.jpg.5b30685317512a9e07688cdd49d04817.jpg

Postanowiłem dokupić troche dobrego huku, funke trueno mają ciekawą własciwość, jako że nie mają gipsu, wystarczy zrobić jedną łatwą rzecz i przy wybuchu mamy 5-ęcio metrową kule tytanu (450-1000µm)  kto wie ten wie ;D

Edytowane przez Pjetrek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny wybór petard, Trueno 3 niewiele ustępują starszemu bratu Trueno 4. TB5 mocne, szczególnie te z końcowego okresu produkcji 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wjeżdzają dwie paczki, jedna z Piroart a druga z pirohita,  Piroart to dowalił tak świetną promocje, że aż wziąłem cały karton Planu x :DD karton waży 23kg

IMG_20220914_164308 (2).jpg

784906535_IMG_20220914_164656(1).thumb.jpg.b001c7259b3547f6f4a5ffaab555ada8.jpg

560542085_IMG_20220914_165130(1).thumb.jpg.93e58561988798148a719840313c1019.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem solidnie wali na nagraniach Plan X, no ale tutaj mamy 30+ kaliber, liczą mu 1.5" czyli 38 mm.

Marzyłbym o postrzelaniu z multirurki takimi signalakami, ale niestety dwa pistolety jakie kupiłem są wtopione pod tym względem i już rok temu w ogóle ich nie używałem, bo nie chcę marnować rac pistoletowych na nieudane próby ich odpalenia po wystrzale z pistoletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez widziałem ten filmik, własnie chodzi mi o ten przeszywający gwizd, można z nich zrobic rakiete,  albo przyczepic do rakiety lub petardy lub wrzucić do moździeża/rurki od wyrzutni. mi najbardziej marzy się wyrzutnia efektowo gwiżdząca.

z trzema to chłop przesadził bo rakieta ledwo uniosła ale z dwóch bedzie super bajer.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pjetrek napisał:

 mi najbardziej marzy się wyrzutnia efektowo gwiżdząca.

Z racji, że rejestrowałeś się w 2021 roku, to nie wiem czy oglądałeś stuffy z 2019 roku, tam miałem tego rodzaju projekt. Do dziś żałuję, że nie nagrałem efektu, ale wierz mi, projekt się udał, czołg odpalony na wzgórzu i zrobiło to wrażenie na ludziach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

IMG_20221104_154454_11zon.thumb.jpg.3bec520f49e786fca52fffae6ce745d5.jpg

Dzisiaj przyszła do mnie paka z piroart jakościowych rzeczy, kupione na promocji halloween.  bardzo jestem ciekaw jak wypadnie ten rzymiak od jorge, jest to nowość 2022 i na filmie jorge wypada bardzo ładnie a kosztuje niewiele. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ostatnia aktualizacja stuffu w tym roku,  kilka sprawdzonych wyrzutni (TXB308, JW98, TXB049),  mega mocne rakiety od klaska z woreczkiem i pirobajery,  .IMG_20221202_022339-min.thumb.jpg.ac9e9906e60cbf17ec5da2fbed7bdde0.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba obeznana w towarze wiedziałeś co kupić. Happy New Yeary najwyraźniej będą walić w tym roku mocno. Zastanawia mnie ta kostka Tower co ją Odpalaj.pl zachwalali jako najczęściej kupowany artykuł. Zobaczymy co pokaże nowość od Jorge w postaci rzymskich ogni z serii Storm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj takie małe podsumowanie z pięknym montażem, zapraszam do oglądania całego stuffu :D

Edytowane przez Pjetrek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może rocznik/partię tych Happy New Yearów z woreczkami? Nie chodzi mi o ten rok obok CE, bo to będzie raczej data wystawienia certyfikatu, tylko o partię/rok, jeśli jest tam gdzieś na odwrocie etykiety.

No i oczywiście jaki sklep ma takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan X świetna wyrzutnia, miałem jedną nie chcę wiedzieć co się będzie działo jak ruszą 4 :D JW98 również niczego sobie, znalazła się nawet legendarna kasjopeja. 009 Sound System szanuje za gusta 🤩

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mantis napisał(a):

Masz może rocznik/partię tych Happy New Yearów z woreczkami? Nie chodzi mi o ten rok obok CE, bo to będzie raczej data wystawienia certyfikatu, tylko o partię/rok, jeśli jest tam gdzieś na odwrocie etykiety.

No i oczywiście jaki sklep ma takie.

Data produkcji to 2020,  były dostępne tylko na taniefajerwerki i rozeszły sie jak ciepłe bułki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

IMG_20221222_145921-min.thumb.jpg.a7b0c7316fb9446fb364596880c87c5b.jpg

Miałem już nic nie kupować bo przekroczyłem budżet ale gdy pojawia sie okazja, fajerwerkowy zakupocholizm bierze góre, więc kupiłem 2x jazz&blues prod.2018 po okazyjnej cenie od @mpiwowski i bulldogi z odpalaj.pl.  Jeszcze tylko 9 dni i łoooogień, somsiadom szczeny opadną o północy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki, dzięki, jest to mój staff życia, w tym roku ceny były wporządku, więc poleciałem grubo, za rok bedzie cieżko z cenami , np za plan x dałem 140zł , jw98 118zł, graffiti 140, reszta też w zdrowych cenach.

ksiajomi ma taką swietną jakość haha,  nawet znak wodny zostawiłem dla szpanu, niech somsiady widzą jaki mam super telefon :D

żarty żartami ale xiaomi to dobre telefony, a najbardziej cenie w nich to, że nie musze się martwic o zbitą szybke czy inne uszkodzenia bo poprostu jest tani.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...