Skocz do zawartości

P1212A Achtung


Janek_92

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: P1212A
Nazwa: Achtung
Opis: bardzo głośne petardy draskowe 6szt.
Zdjęcie: http://www.keller-bis.com.pl/photo/P1212A.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: 8-10zł

kupiłem te petardy i narazie sie na nich zawiodłem. Odpaliłem jedną ale był niewypał :/. Mam nadzieje ze pozostałe potrężnie wybuchną. Za opakowanie zapłaciłęm 10zł. Co sądzicie o tych petardach ? Miacie z nimi jakieś doświadczenia ?

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krudko i na temat największe gówno w mieście połowa to nie wypały lepiej za tą cenę kupić coś innego albo zrobić samoróbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem przed chwilą jednego i musze wam powiedzieć, że konkretnie wywaliło ... mocny huk. Całą moją okolice nagłośniło. Naprawde zmieniłem zdanie co do nich .... jeden niewypalił, ale za to drugi naprawde pięknie wystrzelił. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
strasznie glosne
polecam :grin:


nawet ich nie miałeś pewnie :neutral:
ja się tak ogolnie takich dużych petard boję :oops: ale mój kolega miał ją w tym roku na sylwka tylko jedną niestety :evil: ale ta jedna zdążyła zrobić pisk w uszach jak walło to aż aż sie alarm a samochodzie włączył normalnie jak by bomba wybuchła polecam ze wzgledu na jakość i cene :wink::cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając od kolegi po sylwku(7.10 rano) do domu(odprowadzał mnie na przystanek) petrze , leży jakieś pudełko.
W środku był achtung z komety i Big Tiger z tropica(który po chwili został zdetonowany).
Pudełko było minimalnie wilgotne , ale petardy były suche.
Klik
Achtunga mam dalej w domu , odpale go może w poniedziałek , ale ma on niestety lekko ułupaną siarke klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jakby żałowali na niego materiału trochę :/ ale huk może być nawet nawet:P przetestuj i daj opinie jak najszybciej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go testowałem w tego sylwestra.
Beznadzieja. Huk porównywalny z k0201. Kupiłem go za 4 zł i wywaliłem te pieniądze w błoto. Zobaczyłem go na stoisku gdy przechodziłem obok i chciałem sprawdzić czy rzeczywiście jest taki zły. Jest jeszcze gorszy.
Może miałem jakiś zawilgocony czy jaki egzemplarz, ale nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj odpaliłem znalezionego achtunga :


Huk jak K0204 , ale za to bass jest naprawdę niezły.

PS1
Sry za jakośc , ale kręcone komórką.
PS2
Głupie komentarze spowodowane moją ucieczką na daleką odległość petardy :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

yyy. trochę dużo tych achtungów ale nic nie przebije achtunga z chesti tylko ptardy ciernie
fp8


p.s : Fire man nie pomylił się co do tych komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja zawsze tradycyjnie kupuje sobie jedną paczkę największych achtungów komety. Mi nigdy nie zdarzył się niewypał a huk też dobry był, tylko, że jak na taki huk to są za drogie, lepiej kupić coś innego. Dlatego biorę tylko 1 paczkę, z sentymentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W tym roku na pewno ich nie kupuje ;P. Szkoda forsy... Wole kupić tego z Hestii, bo to jest prawdziwy Achtung, a te z komety to nieudane kopie ;). Wystarczy spojrzec na grubość ścianki tego z Komety i tego z Hestii i mamy odpowiedź ;). Achtung komety ma taką ścianke ze jak sie lekko naciśnie to sie wgniecenie robi (troszeczke grubsza od rolki po papierze toaletowym ;]), a tego z hestii to sie nie da zgnieść xD. Pzdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Co wy wogóle piszecie ?!
Miałem w zeszłym roku 36 Achtungów Komety i tylko 1 nie wypalił.
Huk ogromny :!:
Nie wiem jak się mają na tle Achtungów Hestii ale napewno są lepsze niz K0204.
Użytkownik, który to pisał chyba ich nie miał.

Janek_92 :
Achtung komety ma taką ścianke ze jak sie lekko naciśnie to sie wgniecenie robi (troszeczke grubsza od rolki po papierze toaletowym ;]), a tego z hestii to sie nie da zgnieść xD. Pzdr.



Ciebie to chyba powaliło !!!
Miałeś wogóle Achtungi Komety ?
Można z całej siły cisnąć i nie da sie wgnieść.

Achtungi Komety to jedne z najlepszych petard.
Wiem co mówię, testowałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtekxDx słuchaj ... Achtungi Komety to największy bubel na rynku ... Miałem dużo achtungów wielu firm i wszystkie wybuchały podobnie (Tylko te z hestii miały huk jak bomba, a reszta troche bardziej cicha). Niestety z tymi z komety było odwrotnie. Wciąż podtrzymuje moje zdanie o grubości korpusu ... Jak ktoś ma te achtungi niech je lekko naciśnie... Napewno pojawi się wgniecenie. Nawet mały achtung z Maxsemu przebija dużego z komety ... (Przed chwilą odpalałem małego z Maxsemu). Moje zdanie jest takie, że jak na petardzie jest napisane Achtung to można się spodziewać porządnego huku + bass. Achtungi z Komety mają tylko bass, a huk jak K0204. ArtekxDx Jak mi nie wierzysz, że je miałem to moge dać fotki mojego stuffu 07/08 na których je widać ;P. NIE POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...