Skocz do zawartości

JW97 Sfinx


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

ehh mi sfinx bardzo nisko latal, ale byl najefektowniejszy na osiedlu, tylko roche rozpryskow lecialo w ziemie i w ludzi, czy trrzeba zerwac ta solone brązową? bo strasznie nisko mi lataly pociski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z początku byłem sceptyczny do sfinxa, na filmach wyglądał 100 razy gorzej, a jak go odpaliłem na sam finał, to ludzie po prostu, hmm, osłupienie po prostu. Ja sam byłem strasznie zdziwiony rozmiarem jego rozprysków, pierwszy raz miałem taki wypas w stuffie... Poza tym dzięki sfinxowi kupiłem sobie duże dofinansowanie na następnego sylwka w nacisku na morfeusze, apollo i inne ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tą wyrzutnię pierwszy raz i jest poprostu piękna jeszcze za takie pieniadze już co roku będę ją kupować. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Spoko nie oznacza to na 1oo%, że wyrzutni tej nie będzie w sprzedaży. Sama wyrzutnia jest doskonała zwłasza w cenie jakiej można było ją nabyć. Doskonale nadawała się do głównego strzelania jak i sylwestrowej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna wyrzutnia. W tamtym roku się na nią niestety nie załapałem. Jak w tym roku będzie w biedronce to ja kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku chyba też się nie załapiesz. Przeglądałem ofertę z biedry i stało się to czego się obawiałem. Nie było tam sfinxa :( i czym tu w tym roku strzelać? najgorsze jest to że jestem w Uk a na sylwka zjawię sie w domu 31.12. o 12 godz. troszke mało na zakupy, ale brat jest już powiadomiony o zakupach. mam nadzieje że coś z biedry tam kupi. chciałem by kupił 6 sfinxów. niestety.... są jakieś 25 strzałowe, ale to jest ryzyko czy będą dorównywać Sfinxowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś będzie bo w tamtym roku sfinks był w biedronce pod nazwą mistrzowie ognia. Ale to na ich stronie to nie sfinks. Może na reklamie to nie jest cały asortyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spisze sobie na kartce wszystkie efekty 25 strzałowych wyrzutni na kartce, pójde do biedry i zobacze efekt tej wyrzutni biedronkowej. Wydaje mi się że będzie to Borneo (a borneo już mam), bo było w inter marche czy w podobnym sklepie więc w biedrze też może być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem ze znajoma ktora pracuje w biedrze, mowiła ze zostało kilka wyrzutni z tamtego roku i prawdopodobnie beda tez na połce + te "nowości"
Jak tylko beda to od razu biore 2 sfinksy i ta za około 6o zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy w biedronce można jeszcze spotkać sfinksa ? bo słyszałem że są inne z mniejszą ilością strzałów i nie wiem pod jaką nazwą znajdę w biedronce sfinksa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zamknąć ten temat przy obecnym stanie rzeczy wyrzutnia ta nie wróci już chyba do biedronki.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...