Skocz do zawartości

JW97 Sfinx


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sam chciałbym wiedzieć, ponieważ 4 jadę do hurtowni, a ustaliłem że pół stuffu w hurtowni, a pół w biedronce, i jeśli sfinxa nie będzie, to będę miał 25 zł do hurtowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie w tym roku, nie ma innej możliwości :mrgreen: oni mają na tych sfinxach ogromny zysk bo jak na wyrzutnie to nie jest tak drogo :P tym bardziej że zapas kończy się w 2-3 dni. Zmieniam zdanie- znowu go kupuje bo jest bezkonkurencyjny xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się posiadaczem Sfinxa zanim pojawił się w Biedronce. Kosztował mnie całe 0 zł i jest w swojej oryginalnej poligrafii czyli jako NG12 :) Teraz zamiast planowanych 2 Sfinxów z Biedry zainwestuję w JW42 lub zestaw rakiet Festival ;) jako uzupełnienie staffu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wyrzutnia Cenowo i Jakościowo wypadła bardzo dobrze.Posiada piękne różnorodne i duże efekty za niską cenę! :grin: Naprawdę wysoko ją ocenię:10/10!

Moim zdaniem Sfinx to podstawa dobrego stuffu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na jaką orientacyjnie wysokość lecą ładunki Sfinxa? Na opakowaniu zaznaczony jest pułap 15m, czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1

czekaj odpalę i zmierzę. Jest pewnie tak jak z innymi wyrzutniami 30-40m. bo na 15 raczej nie

piwowski ile na NG12 pisze ? że wnosi sie na 40m, no nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie 15m zapomnijcie o tym. 35-40m pewnie to będzie. ale tak naprawdę za każdym razem może być różnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj odpalę i zmierzę.

Nie akcentowałem nawet tego , przecież każdy wiedział że czekałem aż Felix wydobędzie z szuflady wyrzutnię, znajdzie najwyższe drzewo w okolicy, wdrapie się, zamocuje podziałkę metrową, odpali i da mi odpowiedź :lol:

Z tym, że różnie to wiem, najbardziej błaha różnica, to czy ze sreberkiem czy bez ;)
Pytam bo mnie zaciekawiło to oznaczenie ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój pierwszy post, ale nie mogłem nie napisać. Nie wiem czy zauważyliście, ale na wyrzutni Mistrzowie Ognia z Biedronki (19 strzałów kaliber:29mm), która kupiłem w Biedronce jest dokładnie taki sam opis efektów jak na Sfinxie:

PURPUROWE KOMETY + PURPUROWE I ZIELONE PIWONIE: BIAłE KOMETY + SREBRNE PALMY;
CZERWONE MIENIąCE SIę KOMETY + CZERWONE PALMY;
BIAłE MIENIąCE SIę KOMETY + ZłOTY DESZCZ;
KOLOROWE MIENIąCE SIę KOMETY + ZIELONE PALMY
ZIELONE MIENIąCE SIę KOMETY + BROKAT

Także wielkość jest taka sama jak Sfinxa! Być może w tym roku Jorge dla Biedronki zmienił nazwe wyrzutni :D ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już rok temu przypuszczaliśmy, że dadzą tą samą bo z roku na rok zawsze dawali :wink: wiemy, ze zmienili tylko poligrafie a efekt został :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To mój pierwszy post, ale nie mogłem nie napisać. Nie wiem czy zauważyliście, ale na wyrzutni Mistrzowie Ognia z Biedronki (19 strzałów kaliber:29mm), która kupiłem w Biedronce jest dokładnie taki sam opis efektów jak na Sfinxie:

PURPUROWE KOMETY + PURPUROWE I ZIELONE PIWONIE: BIAłE KOMETY + SREBRNE PALMY;
CZERWONE MIENIąCE SIę KOMETY + CZERWONE PALMY;
BIAłE MIENIąCE SIę KOMETY + ZłOTY DESZCZ;
KOLOROWE MIENIąCE SIę KOMETY + ZIELONE PALMY
ZIELONE MIENIąCE SIę KOMETY + BROKAT

Także wielkość jest taka sama jak Sfinxa! Być może w tym roku Jorge dla Biedronki zmienił nazwe wyrzutni :D ?!


Nie być może tylko na pewno. To sfinx i poszedł jak świeże bułeczki. U mnie w miescie są 4 biedronki. Dopiero w ostatniej udało mi sie zastać jeszcze nie rozpakowane pudła z fajerwerkami, które sam sobie musiałem porozpakowywać i dorwałem podejrzewam jedną z ostatnich wyrzutni. Poza tym cena jest niesamowicie przystepna bo u mnie w hurtowni fajerwerków (co prawda nie jest to jakaś tam jorge czy coś tylko normalnie ludzie prowadzą sobie) kosztuje 51 zł :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem jak gościu sie rozłozył na placyku przy przystanku autobusowym.. podeszłem z ciekawości zobaczyć co tam ma ciekawego... Sfinx- cena 65zł :D:D:D wyśmiałem gościa i poszedłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem go naprawdę nie da się opsać tego jak świetną jest wyrzutnią za takie pieniądze. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny go kupiłem i po raz kolejny nie żałuję. Jedna z lepszych na moim pokazie.
Tej wyrzutni nie można nie kupić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Sfinx z Tegorocznego Sylwka. Kolejny rok już go mam i co roku mnie zadziwia, świetne efekty i cena która nie odstrasza. Klasa sama w sobie :mrgreen:

Sfinx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...