Skocz do zawartości

[piro_ziom4] Stuff 2022/2023


piro_ziom4

Rekomendowane odpowiedzi

Takie o po dobrej cenie. Świetny zabytek!

274682987_312916494235383_8476991396748323772_n.jpg

[2022-07-15 by mantis] Dwa tematy tego samego autora zostały połączone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [piro_ziom4] Taki mały zakup cyrko :))
  • mantis zmienił(a) tytuł na [piro_ziom4] Stuff 2022/23
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Pewno jedna wystrzeli reszta na sprzedaż 

 

Tylko jedna czy dwie shelki mi się podobają,  reszta szkoda strzelania , miałem na ubiegłym sylwku,  myślałem że będzie lepiej trzaskalo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co kogo interesuje czy sprzedam czy nie jak będzie potrzeba kasy to sprzedam napewno trochę ich w stuffnie zostanie. Dwa już poszły po kupieniu na odpalenie. I parę odłożyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piro_ziom4 napisał:

A co kogo interesuje czy sprzedam czy nie jak będzie potrzeba kasy to sprzedam napewno trochę ich w stuffnie zostanie. Dwa już poszły po kupieniu na odpalenie. I parę odłożyłem :)

a to interesuje, że jak na handel to się nie wstawia że niby do stuffu. Coś wątpię że cokolwiek zostanie, bo najpierw nakupiłeś kartonami, a teraz wszystko sprzedajesz po forach, grupach fb i discordach.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie 15 paczek bo sam przecież stwierdziłem i ty też że 2 już poszły wiesz jeśli już było by ich 13 a po co wkładać do stuffu 13, artilery jak pójdą 2/3 bo jak stwierdzasz mam sporo jeszcze kosteczek rakietek i dużo emiterow. Może mój błąd bo wszystkie moździerze nie trafia do stuffu ale jakaś ich część napewno a jakaś zostanie schowana na następny rok bo ceny są jakie są i poszybują w górę a tego 100+ zł się nie opłaca brać niestety już 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [piro_ziom4] Stuff 2022/2023

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...