Skocz do zawartości

[PiroNeo] 2022/2023


PiroNeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza wyrzutnia właśnie przyszła Trigger F3 , 100sh 38mm 

Napis na kartonie odwrócony... ktoś na odwrót spakował 

 

 

 

Dalsze zakupy będę aktualizował

20220419_163528.jpg

Edytowane przez PiroNeo
..
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PiroMan25 napisał:

Początek z grubej rury, bardzo fajna kostka ale cena kosmos. Mój cały stuff był tańszy od tego xD

Przez 5 lat kupowałem po -2-3 baterie MEGA , HARD 50mm itp bo uważałem że dają najlepszy efekt aż gdy rok temu zakupiłem metaphora 100sh 30mm za 850zl , co mnie bolała.... przez pare dni ale gdy odpaliłem na żywca to była magia dosłownie , wtedy widziałem co to dobra wyrzutnia.

 

No i chciałem pobić w tym roku tą z zeszłego , po filmikach widać że powinno się jej udać  ^^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie gniecie nieprawdopodobne. Ta wyrzutnia zmiecie z powierzchni wszystkie megi sregi, fireball-e i inne. Tylko ta cena...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Moloch napisał:

Cena nie jest wcale taka wysoka. 4 kg NEC :) 

Na bez... fajer.. jest za ponad 2tys... czyli ta cena na funke nie jest jeszcze taka zła,  niebawem pewnie dzwigna ja do 2tys,  zresztą niebawem WSZYSTKO pójdzie w górę.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, PiroNeo napisał:

Na bez... fajer.. jest za ponad 2tys... czyli ta cena na funke nie jest jeszcze taka zła,  niebawem pewnie dzwigna ja do 2tys,  zresztą niebawem WSZYSTKO pójdzie w górę.... 

Bezpieczne to raczej mają sprzedaż hurtową, a nie detaliczną dlatego ceny z kosmosu...

33 minuty temu, mpiwowski napisał:

4kg necu to powinno kosztować max 700zł :P

No powinna, ale na dzisiejsze realia to dałbym 1000 zł za nią 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolos 50mm , 25 strzałów właśnie dostał 

Skusiły mnie jego wielkieeeee palmy które wyglądają topowo jak bym się ośmielił powiedzieć że innej takiej 50tki nie widziałem tak potężnej 

 

285284899_509489277639618_4285570345624178347_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2022 o 20:29, PiroNeo napisał:

Aktualizacja 

Niektóre jeszcze z tamtego roku

<emitery_1.jpg>

<emitery_2..jpg>

<emitery_3.jpg>

Ładna kolekcja dla fanów różowej bibuły. Do tego te słynne Dum Bum 5g złote, dla wielu towar nieosiągalny.

2 godziny temu, PiroNeo napisał:

Kolos 50mm , 25 strzałów właśnie dostał 

Skusiły mnie jego wielkieeeee palmy które wyglądają topowo jak bym się ośmielił powiedzieć że innej takiej 50tki nie widziałem tak potężnej 

Koniecznie daj znać po sylwku jak to wypadło na żywo, bo na ten kaliber trzeba trochę kasy wydać, przez co nie każdy ma odwagę brać takie na testy. Ludzie wolą kupić coś co już wcześniej kilka osób odpaliło, zdało relacje i poleciło. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne , jeszcze cieplutkie z 2012r :D jumbo 12g NECu , niebawem muszę przetestować ... wątpie by były 2x mocniejsze jak db czy exploder 4 

 

jumbo.jpg

jumbo1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocne, zdecydowanie mocniejsze od ww emiterów ale czy 2x to nieee raczej nie. Z tym 12g też ich poniosło, co nie zmienia faktu że to bardzo fajny rarytas 👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolega widzę jedzie ostro z funke, popieram :DD Trigger mega mi się podoba szczególnie saluty na finał, biorąc pod uwagę, że 38mm funke w mniejszych kostkach strzela jak dobre 50mm to będzie niezła zadyma ;) Na Kolosa sam się zdecydowałem, chyba najniżej strzelająca 50mm po filmach widzę, że efekty do samej ziemi, fajnie byłoby odpalić z dwie lub trzy razem na finał, petard nawet nie ma co komentować bo to same mocarne pozycje, czekam co pokażesz dalej bo zapowiada się stuff w takim stylu jak lubię

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.08.2022 o 09:39, Mroczny napisał:

Kolega widzę jedzie ostro z funke, popieram :DD Trigger mega mi się podoba szczególnie saluty na finał, biorąc pod uwagę, że 38mm funke w mniejszych kostkach strzela jak dobre 50mm to będzie niezła zadyma ;) Na Kolosa sam się zdecydowałem, chyba najniżej strzelająca 50mm po filmach widzę, że efekty do samej ziemi, fajnie byłoby odpalić z dwie lub trzy razem na finał, petard nawet nie ma co komentować bo to same mocarne pozycje, czekam co pokażesz dalej bo zapowiada się stuff w takim stylu jak lubię

Zgadza się też wdl. mnie kolos zrobił mega wrażenie , jako jedyna chyba 50 która wali jak trzeba tą palemką :D

po niej stawiam na HARD 9 sh 50mm , którą mam co roku od 2 lat :P potem MEGA na 3 miejscu stawiam 

 

Co do nowych pak będą niebawem :P  czekam jeszcze na jakieś dobre piro , małe promocje bo kurde tak jak aktualnie stoją te ceny za piro to bardzo bolą :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

Ekspertem nie jestem, ale to chyba flagowe wyrzutnie z Funke. 

Moim zdaniem powinieneś za wszystkie zakupy przynajmniej bluzę funkowską dostać gratis. 

Pozdrawiam 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[AKTUALNIE] Dotarło parę mniejszych wyrzutni i parę emiterów z ubiegłego roku , Jeszcze powinno pojawić się parę dobrych wyrzutni , sporo rakiet ale to dopiero bliżej 2023c068d7bb8cefe6e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

Od 40 sekundy zaczyna się uczta dla hukowców. Brakuje tam chyba tylko p1000, jc06 i jakże popularnych ostatnio szaraków. 

Jest moc. Fajnie uszeregowane wyrzutnie. 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 28.08.2022 o 11:32, PiroNeo napisał(a):

[AKTUALNIE] Dotarło parę mniejszych wyrzutni i parę emiterów z ubiegłego roku , Jeszcze powinno pojawić się parę dobrych wyrzutni , sporo rakiet ale to dopiero bliżej 2023c068d7bb8cefe6e9.jpg

Stuff wygląda świetnie. Widzę, że złote dumbumki już stestowane! :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...