Skocz do zawartości

Zbanowany użytkownik za multikonto


Koopacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się złożyło ,że zanim Pirofanek został zbanowany, złożyłem u niego niewielkie zamówienie. Paczka doszła wczoraj. Kompletna z wykazem zakupów. Nwet z malutkim gratisem

Rozumiem, że ban nastąpił za posiadanie wielu kont na tym forum? I że ten nick należy do "słynnego" cynamonyta? Jeśli ktoś zechce mnie oświecić - z góry dziękuję za odpowiedzi.

I jeszcze jedno pytanie- co to jest discord? Pyta się Was człowiek nie posiadający konta  na żadnym portalu społecznościowym (oprócz youtuba - ale to w końcu nie jest porrtal społecznościowy) oraz taki ,który dwa dni temu przerzucił się na smartfona (dotychczas używałem Nokii e72).

Pozdrawia i życzę dla wszystkich spokoju ducha i naładowania baterii podczas zbliżających się świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mantis go zbanował za multikonto. Poza tym nie jest mile widziany bo skłócał celowo forum z innymi, nie słuchał się do zasad i za całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discord to taki kanał komunikacyjny, po prostu bardziej zaawansowany chat, możesz korzystać z niego z przeglądarki, albo z poziomu pulpitu komputera (instalując program, zakładając konto, a potem włączając skrót na pulpicie). Jeśli pamiętasz czasy Gadu-Gadu, Tlena, albo korzystałeś kiedyś ze Skype, to Discord ma funkcje wcześniej wymienionych.

Na przyszłość, użytkownicy którzy wystawili oferty sprzedaży, ale coś przeskrobali, będą banowani z opóźnieniem czasowym, aby mogli się chociaż skontaktować z kupującymi i administracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...