Skocz do zawartości

JW21 Condor


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW21 Condor
Nazwa: Wyrzutnia JW21 Condor
Opis: BLUE PEONY • GOLDEN PALM TREE • BLUE PALM TREE • CRACKLNG PALM TREE
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1559
Film: http://www.pyro-reports.com/movie2007/Cons...JW21_CONDOR.wmv
Cena hurtowa: 25zł

Zapraszam do oceniania i komentowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

A dlaczego jest nowy efekt ? mam zamiar ją kupić (jutro - jak dobrze pójdzie :D )
ta twoja też będzie o takim efekcie ?
No ale ten efekt fajniejszy według mnie od tamtego jest :D
jak tylko będę mógł ją kupić to kupie ;)
Ocena 10/10 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zmienili efekt. Zrobili ją teraz częściowo o efekcie FAN a częściowo strzela prosto, ale efekty pozostały takie same jak w starej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt w układzie fan robi swoje.
5 pocisków z craclingiem na finał , czyni z tej wyrzutni jeden z najbardziej opłacalnych zakupów.
Dlatego zostaję dopisana na liste zakupów stuff 2007/08.
10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie bomba hehe lubie takie żywe kolorki na niebie no i cena nie jest zbyt wysoka

moja ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Film wyrzutni Condor z Mojego sylwestra 07/08:

:arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=Oj9L3zzGU58

Musze powiedzieć, że ta wyrzutnia po prostu wymiata. za 24zł wspaniałe efekty posiada ten torcik :wink: Układ fan z tym brokatem po prostu zrobił wrażenie na wszystkich oglądających. Finał też fantastyczny. Na pewno znajdzie się przynajmniej kilka tych wyrzutni w moim najbliższym stuffie.

Moja ocena to 10/10 i każdemu ta wyrzutnię POLECAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie spodobała mi się. Wymagałem od niej lepszego efektu. I to była moja finałowa wyrzutnia :oops: Ehh... Za rok jej nie kupie! 7½/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyrzutnia cudo! Najlepszy był układ fan z pięknymi brokatowymi efektami oraz końcówka z palmami i cracklingiem.

Mój film - http://pl.youtube.com/watch?v=qe-fIlQ6vek

Na początku strzela wyrzutnia TB47 Little Stars, pod koniec P5204 Night Vision. Niestety, te baterie wplotły się w condora :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No niestety, na minionego sylwestra miałem tą wyrzutnie w planach, ale nie było jej w hurtowni. Szkoda, ale przynajmniej po Waszych filmach jeszcze bardziej sobie uświadomiłem, że w tym roku koniecznie muszę ją kupić :wink: Wymieszanie układu I oraz FAN to bardzo dobry pomysł, dzięki czemu tworzy się na niebie naprawdę niezły efekt :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Bardzo mi się spodobała ta wyrzutnia. Oczywiście jej finał jest najpiękniejszy, jednak wszystkie strzały są bardzo ładne. Firmie Jorge dobrze wyszło połączenie efektów I z FANem, mam nadzieję, że nie będą zmieniać jej efektu tak jak to było z Uranem.

10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Bardzo ładna wyrzutnia, polecam w 99%. Efekty piękne, cena nie aż taka wysoka. Godna polecenia. Naprawde super. Bardzo mi się podobała. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Moja ulubiona wyrzutnia z tego przedziału cenowego. Ciekawy efekt połączenia układów W i I. Piękna wyrzutnia 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Mój film tej wyrzutni na z Sylwestra 10/11r (zachęcam do oglądania w HD):


Całkiem niezła wyrzutnia, ale ze względu na niezbyt duży kaliber wielkość efektu nie była zbyt imponująca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...