Skocz do zawartości

funke-store.com / Funke


piro_ziom4

Rekomendowane odpowiedzi

 Oficjalny Sklep Internetowy FUNKE - www.funke-store.com 

Kody rabatowe: piro_ziom (będzie aktywny za jakiś czas dam znać - myślę że znów na 15% jak w tamtym roku (kto obserwował insta wie))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.03.2022 o 18:57, piro_ziom4 napisał:

no jest miejsce kody będą za niedługo!!

Wiadomo kiedy?

Ktoś zamawiał od niech teraz? Jak długo idą paczki? Zamawiałem od nich w tamtym roku (pyromarket) i z 4 dni szło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BumBumBang napisał:

Wiadomo kiedy?

Ktoś zamawiał od niech teraz? Jak długo idą paczki? Zamawiałem od nich w tamtym roku (pyromarket) i z 4 dni szło. 

Teraz podobnie. Ostatnio jak zamawiałem w sobotę to paczka przyszła w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 11:40, piro_ziom4 napisał:

@BumBumBang jest 15 sztuk jak się wykorzysta całość to znikną (pewnie jakieś limitowane kody w ciągu roku tez będą ale polecam kupować jak najszybciej )

Ok, dzięki za info i kod. Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2022 o 11:40, piro_ziom4 napisał:

@BumBumBang jest 15 sztuk jak się wykorzysta całość to znikną (pewnie jakieś limitowane kody w ciągu roku tez będą ale polecam kupować jak najszybciej )

Nie wiesz czy jeszcze będą jakieś kupony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kod: piroziom4 daje wam upominek do zamówienia na obojętnie jaką kwotę. Dodajecie go w komentarzach do zamówienia na www.funke-store.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Edit: KOD: Piroziom-gratis Daje on wam gratis do zamówienia. Niezależnie od kwoty każdy coś dostaje. Sklep: Funke -  www.funke-store.com WPISUJCIE W MIEJSCE: KOD RABATOWY!!

Edytowane przez piro_ziom4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ten kod to wpisujecie w polu komentarza w zamówieniu? Czy w polu kod rabatowy?

Jak wpisałem komentarz z kodem piroziom4 to otrzymałem gratis do zamówienia.

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem ten z Editu czyli: Piroziom-gratis w miejscu na kod rabatowy. Nie podejrzewałem, że nie działa, ponieważ strona go zaakceptowała i pojawił się komunikat, że kod rabatowy jest aktywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się zadziało ale było trochę zmian i funke zmieniało żeby kod był aktywny normalnie jako kod. Może to był ten przeskok gdy zmieniali temu nie dostaliście. Z tego co wiem każde zamówienie od tego czasu dostało owy upominek. Proszę o wpisywanie dokładnie Piroziom-gratis w miejsce kod rabatowy 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mantis zmienił(a) tytuł na funke-store.com / Funke
  • 2 miesiące temu...

Od 3 pracowników słyszałem każda inna opowieść,  Pani Eliza pow że niby mieli włam na stronkę,  ale co to za problem by przywrócić? A tu szczyt sezonu i nie mogą wysyłać az do teraz,  nie trwało by to tyle napewno...

 

Słyszałem że mieli problemy z policją chyba o jakieś f4 sprzedaż chodziło i wydaje mi się że mają zakaz sprzedaży internetowej NIC innego to nie może być bo gdyby mogli naprawić to już dawno by to zrobili 

 

Zobaczcie od tego czasu nawet na fb nie są aktywni A tak to co 2msc konkurs 

 

Ewidentnie coś się stało i stracili i tracą i będą tracić pieniążki aż nie wróci sprzedaż wysyłkowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...