Skocz do zawartości

[kuciak78] 2022/2023


kuciak78

Rekomendowane odpowiedzi

Tegoroczne zakupy na skromnych w tym roku wyprzedażach plus kilka pozostałości z poprzedniego roku. Najlepszy tegoroczny zakup to 2xPX-PRO 6 z INS za niecałe 160 zł z przesyłką.

WP_20220212_17_49_13_Pro.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo rzeczy z serii American od Pyro Moravia, kostki salutowe, 50-tki, klasyki od Triplexa, Jorga i Piromaxa. Czego chcieć więcej.

Jest luty i masz już stuff kompletny, a do tego zapas emiterów na kilka lat. Achtunga na draskę zachomikować - szacun.

Zobaczymy co przyszłość przyniesie w Twoim temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rakiet są jeszcze:

- RS21Z14 Zoombie invasion

- TR-07 Stellar

- PXR302 Bazooka Efekt D

- IR-CB75-C Alfa 3

Niestety chwilowo brak zdjęcia. Z tego roku jest jeszcze 6 wyrzutni (zdjęcie wkrótce) ale jest jeszcze "mały" zapas uzbierany z poprzednich lat. Wszystko jest spakowane więc zdjęcia będę dodawał systematycznie jak będę miał chwilę czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Moloch napisał:

A El Comandante kupiłeś również w INS?

Bardzo fajny konkretny stuff, początek roku i takie dobroci :)

Tak. El Comandante i Black Widow również z INS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kuciak78 napisał:

Tak. El Comandante i Black Widow również z INS.

Cholera chciałem kupić tą wyrzutnię, ale już nie było gdy zamawiałem :)
Scorpion odpalałem w tym roku możesz zobaczyć film na FF, generalnie to cracklingowe palmy kończą się 1-2 m nad głową więc fajny efekt to robi :)

Fajne zakupy będę oglądał ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Moloch napisał:

Cholera chciałem kupić tą wyrzutnię, ale już nie było gdy zamawiałem :)
Scorpion odpalałem w tym roku możesz zobaczyć film na FF, generalnie to cracklingowe palmy kończą się 1-2 m nad głową więc fajny efekt to robi :)

Fajne zakupy będę oglądał ten temat :)

Scorpiona znam i nawet mam jeszcze jednego zachomikowanego 😁. Dokupiłem drugiego z myślą o odpaleniu dwóch naraz. Co do El Comandante - w INS też mi na początku powiedzieli że nie mają ale summa summarum się znalazł. W dobrej cenie z tego co pamiętam był też na Lemifire.

Dziś dojechały dwie paczki ale rozpakuje je dopiero jutro.

A tu zakup od jednego forumowicza:

WP_20220212_18_48_03_Pro.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BumBumBang napisał:

Patrząc na tempo zakupów, to w grudniu, będziesz mógł swój stragan otworzyć ;) Pięknie to wszystko wygląda.

Co roku zawsze coś po sylwestrze zostawało. Pakowałem i na strych. Dochodziły nowe zakupy a przed sylwestrem nie chciało mi się już tych ze strychu znosić, więc myślę że uzbierało się tam z trzydzieści wyrzutni różnych kalibrów. W tym roku postanowiłem to wszystko znieść a przy tych szalejących cenach pomysł ze straganem chyba nie będzie głupi 😁

10 godzin temu, Moloch napisał:

Ciekawe ciekawe :)

Zobaczymy czy przebijesz Sokoła :)

Powiem tak: nikogo przebijać nie zamierzam 🙂, kupuję dla czystej przyjemności odpalania i patrzenia jaką to sprawia frajdę moim dzieciom. Podejrzewam że będzie parę miesięcy przerwy w zakupach, chociaż nie wykluczam że jak będzie coś ciekawego i w rozsądnej cenie to się skuszę 😁.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kolejna paczuszka. Była okazja to żal było nie skorzystać :). Kostki trochę wytłamszone, explosion bez lontu ale przynajmniej był argument do zbicia ceny 😁

WP_20220319_16_11_50_Pro.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FelipeOs napisał:

Ile dałeś za wyrzutnie Hard? Bo sam się na nią czaje tylko czekam na jakieś promo gdzieś i nie wiem czy się doczekam

Trudno powiedzieć bo się dogadałem na cenę za wszystkie wyrzutnie. Kiedyś na promce udało mi się ją kupić za 50 parę złoty. Wyrzutnia fajna ale mało strzałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę rodzinkę Fireball :).

Będziesz odpalał razem czy na osobne pokazy?

Wyrzutnia Atom - strzały proste i kątowe- dobrze ją wspominam. Pomimo niewielkiej ilości NEC, bardzo fajna kostka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koopacz napisał:

Witam

Widzę rodzinkę Fireball :).

Będziesz odpalał razem czy na osobne pokazy?

Wyrzutnia Atom - strzały proste i kątowe- dobrze ją wspominam. Pomimo niewielkiej ilości NEC, bardzo fajna kostka.

Pozdrawiam

Jeszcze się nie zastanawiałem. Kostki nie były planowane, trafiła się okazja to wziąłem. Miałem je ze trzy lata temu i dały radę. Pyro zone mimo że mała to zaskoczyła mnie pozytywnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam pytanie - co to za petardy po lewej od Mega Szoku nad Pumą? Rozumiem, że większość to stare trzyliterowe wersje? 

Jeśli tak, to fajny zestaw-większość widzę po raz pierwszy w życiu. 

Paczka China bolerów to chyba na "zapchanie". 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Koopacz napisał:

Witam

Mam pytanie - co to za petardy po lewej od Mega Szoku nad Pumą? Rozumiem, że większość to stare trzyliterowe wersje? 

Jeśli tak, to fajny zestaw-większość widzę po raz pierwszy w życiu. 

Paczka China bolerów to chyba na "zapchanie". 

Pozdrawiam 

Topovski udar jest dwuliterowy :). Trzyliterowe  to krachmeny, Puma i drobnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...