Skocz do zawartości

[BumBumBang] Stuff 2022


BumBumBang

Rekomendowane odpowiedzi

Rakiety 1 klasa, odpalałem obie, dość porównywalne z Alfa od Funke i Bazooka od Piromax
Px-Pro 6 zrobi dobry rozpierdziel na niebie :)
Tasmanian Devil to lepsza z tej serii od Pyro Moravia.

Co do Hikaru, przed sylwestrem odpalałem wyrzutnię Cobalt od Argento i ona na mnie efektu WOW nie zrobiła, a układ strzelania mają ten sam, no nic może na Tobie Hikaru zrobi lepsze wrażenie niż na mnie Cobalt.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia kątowa od Piromaxa zrobi piękną robotę. Ja mam podobnego Professional Box'a ale prostą- będzie się działo już za niecały rok 😉 A rakiety to piękne bombowce. Robią wrażenie nie tylko gabarytami ale i ceną zapewne. Ja bym nie wiedział na co się zdecydować czy na te prezentowane Planet Xy, czy rakiety Alfa od Funke czy też na kultowe Bazooki od Pioromaxa. Z testów jakie oglądałem lepiej nieco wypadły rakiety Alfa niż Bazooki. A zaraz zobaczę efekty tych Planet Xów. Jeszcze z pięć jakiś solidnych rakiet myślę dokupić w ciągu roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zakupy to już wiem kto mi zawinął px pro 6 ;) piękna bateria w układzie strzelania Z z efektem czerwonego stroboskopu super opcja.. rozumiem że to kostka na sam finał? Czy masz coś jeszcze w zanadrzu? Rakiety X Planet na filmach wyglądają ok.. no zawiedziony nie będziesz :D czy zakupy zrobione w sklepie INS.? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PX-PR0 6 zaczerwieni niebo dużą ilością wystrzałów w krótkim czasie. Rakiet Planet-X nie znałem, zobaczymy czy Tropic popisze się w dużym kalibrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 22:23, Moloch napisał:

Rakiety 1 klasa, odpalałem obie, dość porównywalne z Alfa od Funke i Bazooka od Piromax
Px-Pro 6 zrobi dobry rozpierdziel na niebie :)
Tasmanian Devil to lepsza z tej serii od Pyro Moravia.

Co do Hikaru, przed sylwestrem odpalałem wyrzutnię Cobalt od Argento i ona na mnie efektu WOW nie zrobiła, a układ strzelania mają ten sam, no nic może na Tobie Hikaru zrobi lepsze wrażenie niż na mnie Cobalt.
 

Hikaru miałem nie brać, ale na INS nie było tego co pierwotnie zamawiałem i wymieniłem na tą kostkę. Zobaczymy jak wypadnie.

 

W dniu 11.02.2022 o 23:41, LudwiczekR napisał:

Wyrzutnia kątowa od Piromaxa zrobi piękną robotę. Ja mam podobnego Professional Box'a ale prostą- będzie się działo już za niecały rok 😉 A rakiety to piękne bombowce. Robią wrażenie nie tylko gabarytami ale i ceną zapewne. Ja bym nie wiedział na co się zdecydować czy na te prezentowane Planet Xy, czy rakiety Alfa od Funke czy też na kultowe Bazooki od Pioromaxa. Z testów jakie oglądałem lepiej nieco wypadły rakiety Alfa niż Bazooki. A zaraz zobaczę efekty tych Planet Xów. Jeszcze z pięć jakiś solidnych rakiet myślę dokupić w ciągu roku. 

Bazooki i jedna Alfa 5, powinny być u mnie jutro :D W tym roku miałem Alfy 1 i 3. Jedynka zrobiła robotę, kozak rakieta. Wrzucę film w wolnej chwili. Szkoda, że Alfy ciężko już dostać w dobrej cenie. 

 

W dniu 12.02.2022 o 12:52, Kamil911 napisał:

Ładne zakupy to już wiem kto mi zawinął px pro 6 ;) piękna bateria w układzie strzelania Z z efektem czerwonego stroboskopu super opcja.. rozumiem że to kostka na sam finał? Czy masz coś jeszcze w zanadrzu? Rakiety X Planet na filmach wyglądają ok.. no zawiedziony nie będziesz :D czy zakupy zrobione w sklepie INS.? :) 

Tak, INS :) W takiej cenie żal było nie brać tej kostki. Co do finału to jeszcze nie wiem. Mam jeszcze dwie 50mm, Psycho od Komety i Fireball od Piromaxa, ale raczej nie na finał. Zobaczymy co się jeszcze w ciągu roku uda zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rakietki szkoda, że rakiety pokroju Alfa, Bazooka te 160-170g są tak drogie.

Brocade War od Klaska również zawita w stuffie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 10:53, Moloch napisał:

Super rakietki szkoda, że rakiety pokroju Alfa, Bazooka te 160-170g są tak drogie.

Brocade War od Klaska również zawita w stuffie? :)

Zobaczymy, na razie nie miałem teog w planach. 

Poza tym kolejne dwie małe rakietki:

image.png.72061fe2b6437389e337b200fb1465e2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trochę więcej zdjęć zapasów kupionych jeszcze po ludzkich cenach.

Dwie 50", czekają na pokaz, który mam nadzieję w tym roku uda się zrealizować.

Petardy (ostatniego sylwestra dużo nie strzelałem, ze względu na lokalizację imprezy, więc sporo zostało).

 

mix.thumb.jpg.fb4cb011e8b844a565cae53685475caf.jpg

W dniu 16.03.2022 o 20:29, Czemcio420 napisał:

I co w tej małej paczce było? :)

Raca spadochronowa. Jest na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadpoczęte paczki petard możesz wykorzystać do zrobienia karabinku.  Biały lont można normalnie (jeszcze kupić)

Zależy, czy lubisz takie rzeczy.....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2022 o 08:24, Koopacz napisał:

Witam

Nadpoczęte paczki petard możesz wykorzystać do zrobienia karabinku.  Biały lont można normalnie (jeszcze kupić)

Zależy, czy lubisz takie rzeczy.....

Pozdrawiam

Jakoś je wykorzystam, spokojnie ;) Szybkiego lontu jeszcze mam trochę w zapasie :)

W dniu 21.03.2022 o 14:39, Moloch napisał:

Bardzo fajnie to wygląda :)

Dzięki! Niebawem jeszcze kilka rakiet z lidera ma przyjsc. Później nie wiem jak będą wyglądały zakupy, bo mam inne inwestycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Witam

Kulki cracklingowe zawsze były jednymi z ulubionych pirobajerów.

Odpalasz je na ziemi czy starasz się,aby odpaliły w powietrzu?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich twoich rakietek, tych popularnych i tych bardzo egzotycznych, pokaźnej kolekcji emiterów, mocno zazdroszczę.

Mam takie same kulki Titanball od Argento. Pamiętam, że Kometa miała kiedyś podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

StarLighty bardzo ładne rakiety, szczególnie biała mi się podobała, daj znać po sylwestrze jak spisały się Air Jamy z Tomaszka bo jestem ciekaw, podobno mają podwójny efekt ale nie pamiętam czy wersja 1 czy 2

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój pokaz. Niestety kątówki nie odpaliły... Musiałem jeszcze raz odpalać, więc efekt na żywo był mniejszy. Film zmontowałem, żeby szło razem ;) najlepszego wszystkim!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dałeś napisy, dzięki którym wiadomo co strzela, w której minucie. Z tych rzeczy miałem tylko PX-PRO6. Widzę, że odpaliłeś na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety Air Jam. Bardzo fajne rakiety, nie leciały za wysoko przez co efekt duży. Nagranie nie oddaje jak wyglądały w realu... Ostatnia rakieta zrobiła robotę, efekty do ziemi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...