Skocz do zawartości

[hl1030] Piro 22/23


hl1030

Rekomendowane odpowiedzi

ypmkUQs.jpeg

Pierwsze koty za płoty.

W tym roku ostatnia szansa dla funke, po importerze który kreuje się na Premium oczekiwałem czegoś więcej niż przeciętność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HL ze swoim stuffem na forum. Nie wierzę.

Rozgrzewka w postaci X-Rayów, ale nie zabraknie też huku: wyrzutnie Dum Bum, rakiety Gigant. Oby tym razem wyszły quality efekty od Funke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety efektowe super bomben świetna sprawa ale widzę obecnie że ciężko je dostać. Prócz pięknych rozprysków, huk mają mocniejszy i bardziej basowy od tych gigantów od Funke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że to mocny start 😁 Jakie produkty od Funke masz na myśli pisząc o przeciętności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do rakiet to mega fajne akurat! Ja wygrałem u funke w konkursie pakę i jestem mega zadowolony. Wiem od funke że rakietki też wróciły na sklep także kozak bo robią robotę. Reszta produktów też!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Temat totalnie zapleśniał tak więc drugie koty pod płoty...

2 Paczki z FajerwerkiShop , gratisy które sam dobrałem oraz niespodzianka od sklepu :)xQQEnFu.jpg4AtiQcv.jpgPStdgZV.jpg

Edytowane przez hl1030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie bardzo jak ta rakieta cobra wypada w porównaniu z "901"  daj znać po sylwestrze, red thunder sam zamówiłem ale ten blitzrums też wygląda fajnie, ciekawe jak wypada te 18mm iskry vs 20mm argento, funny party nie polecam... ostatnio jak się tym bawiłem to mi do herbaty serpentyna wleciała i nie widziałem... prawie umarłem 😂

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że oprócz salutowych TR340 Thunder Rockets skusiłeś się też na PM9001 Cobra, tylko niestety nie jestem w stanie odgadnąć, którą wersję Cobry wziąłeś, bo jest kilka.

Fajerwerki Shop z tego co widzę mają bardzo przyjemny wybór w kategorii "Rakiety". Będę musiał wziąć ich pod uwagę w tym roku, albo w następnym.

Signalos 2.0 - witaj w klubie fanów głowic atomowych. Petardy Lupo - pozwoliłeś sobie na odrobinę ekstrawagancji :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ciekawi mnie bardzo jak ta rakieta cobra wypada w porównaniu z "901"  daj znać po sylwestrze, red thunder sam zamówiłem ale ten blitzrums też wygląda fajnie, ciekawe jak wypada te 18mm iskry vs 20mm argento, funny party nie polecam... ostatnio jak się tym bawiłem to mi do herbaty serpentyna wleciała i nie widziałem... prawie umarłem 😂

Po testuje się i będzie wszystko jasne. W piro nie chodzi by ładnie wyglądało, czyż nie tak??   Niepozorne rzeczy najbardziej śmiertelne.

 

3 godziny temu, Moloch napisał(a):

Mocna dawka huku wjechała. Ciekawe jak walą te nowe wyrzutnie hukowe od Funke/Argento.

Salutki zawsze na propsie. Jak walą sam nie wiem przestrzele to dam info.

3 godziny temu, mantis napisał(a):

Widzę, że oprócz salutowych TR340 Thunder Rockets skusiłeś się też na PM9001 Cobra, tylko niestety nie jestem w stanie odgadnąć, którą wersję Cobry wziąłeś, bo jest kilka.

Fajerwerki Shop z tego co widzę mają bardzo przyjemny wybór w kategorii "Rakiety". Będę musiał wziąć ich pod uwagę w tym roku, albo w następnym.

Signalos 2.0 - witaj w klubie fanów głowic atomowych. Petardy Lupo - pozwoliłeś sobie na odrobinę ekstrawagancji :) 

Cobra Tytanium Salute tak się nazywa ten model, zaciekawiły mnie te dodatkowe silniki.

No całkiem niezłą ofertę mają, ja osobiście dostrzegam tylko salutowe/hukowe rakiety.

Petardki od Dextrina brałem tylko i wyłączenie ze względu na wlepy, Lupo obecnie jest jakaś alternatywa??

 

 

Co do Lupo jak rozpoznać która z jakim efektem jest??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cLLro25.jpeg

Trochę mały i do tego spóźniony up posta ale dopiero teraz jest Sylwester2 i jestem u nas.

Paczka z Fajerwerki Shop z przed kilku dni.

Edytowane przez hl1030
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7VQi1Yx.jpg

 

3cpoVgI.jpg

Zaopatrzenie z DobreFajerwerki tym razem osobisty wypad.

Miodzio że udało się dorwać JW31-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne stuffy na ten sylwester bis. Pewne jest, że będzie głośno, stąd też wybór lokalizacji będzie kluczowy, aby mieć spokój z reakcjami otoczenia.

Już dawno nie robiłem osobistych odwiedzin w hurtowniach, chociaż nie ukrywam, że takie śnią mi się po nocach i były to bardzo pozytywne wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...