Skocz do zawartości

[Kamil911] Stuff 2022/2023


Kamil911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam odwiedzających po małej przerwie prezentuje wam moje pierwsze piro zakupy w tym roku. :) Ale może od początku jakie plany mam na ten rok? Otóż powiem krótko mam zamiar strzelić pokaz na systemie 12 kanałowym tak samo jak było to w 2020/2021r. Pierwszy własny pokaz na systemie tak mnie zaraził że pojedyńcze odpalanie odpada.. co też nie znaczy że nie strzelę kilka kostek przed północą bo strzele. :) Plany na ten rok są ambitne ale czy uda się wszystko zrealizować czas pokaże, na pewno moim celem są zdecydowanie kostki więc petard u mnie nie ujrzycie a rakiet tak samo (może najwyżej jakiś mały skromny zestawik) :D po tylu latach strzelania z rakiet w tym roku robię pass.

A więc.. na początek parę kostek kupionych po stosunkowo dobrych cenach proszę nie sugerować się nalepkami, cena była inna. :D

l6pH1Om.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kosteczki, same dobre rzeczy widać! Nie ma lipy! :)

Dzięki Tobie kolego wiem, że szukam wyrzutni XB3003 oraz XB3005 do mojego tegorocznego stuffu, uwielbiam ten efekt i szukałem porządnych kostek z tym efektem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecujący początek roku. Z chęcią ujrzałbym również fotki pozostałości z poprzednich lat na oddzielnym zdjęciu, bo podejrzewam, że wyjdą z nory jak królik, tylko dopiero gdzieś w grudniu na zdjęciu całości stuffu. Poświeciłeś zdjęciem pudełka z petardami na ChatBoxie, dlatego narobiłeś apetytu na poznanie reszty arsenału.

W jaki sposób wykorzystujesz te 12 kanałów, aby odpalić możliwie jak najwięcej wyrzutni? Jeden kanał na jedną wyrzutnię, czy jeszcze to jakoś łączysz?

X-Effects i Albion brałeś na alepetarda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Widzę, że lubisz dobre jednoefektowe wyrzutnie. Albion widziałem w akcji-robi robotę. Pozostałych nie dane mi było zobaczyć na żywo. 

Do tego super txb 764. Sam używam do swoich pokazów "mniejszą siostrę" - txb 756. 

Naprawdę fajny zestawi. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2022 o 19:45, mantis napisał:

Obiecujący początek roku. Z chęcią ujrzałbym również fotki pozostałości z poprzednich lat na oddzielnym zdjęciu, bo podejrzewam, że wyjdą z nory jak królik, tylko dopiero gdzieś w grudniu na zdjęciu całości stuffu. Poświeciłeś zdjęciem pudełka z petardami na ChatBoxie, dlatego narobiłeś apetytu na poznanie reszty arsenału.

W jaki sposób wykorzystujesz te 12 kanałów, aby odpalić możliwie jak najwięcej wyrzutni? Jeden kanał na jedną wyrzutnię, czy jeszcze to jakoś łączysz?

X-Effects i Albion brałeś na alepetarda?

Owszem zgadza się X-Effects i Albion był brany ze strony alepetarda po dobrych cenach, zadałeś również pytanie w jaki sposób chcę wykorzystać 12 kanałów otóż w skrócie tak zgadza się na każdy kanał przypadnie po jednej wyrzutni czy zamysł jest? TAK! jak najbardziej jest wizja.. lecz na tą chwile wolałbym pozostawić to dla siebie bo mogą zajść zmiany nie chce też ujawnić wszystkiego, wszystko w swoim czasie. :) 

W dniu 27.01.2022 o 14:48, Koopacz napisał:

Witam 

Widzę, że lubisz dobre jednoefektowe wyrzutnie. Albion widziałem w akcji-robi robotę. Pozostałych nie dane mi było zobaczyć na żywo. 

Do tego super txb 764. Sam używam do swoich pokazów "mniejszą siostrę" - txb 756. 

Naprawdę fajny zestawi. 

Pozdrawiam 

Tak kilka jeszcze wyrzutni jednoefektowych się pojawi gdyż chcę ich użyć do pokazu tak postanowiłem gdyż na ostatnim pokazie miałem sporo wyrzutni z mix'em efektów gdzie niezbyt mi się to podobało.. Moim małym marzeniem było TXB 764 no i stało się jestem jej posiadaczem. :) Dzięki za miłe słowa doceniam i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, mpiwowski napisał:

Polecam się na przyszłość, gorąca linia. Zadzwoń 0700 700 700 !!! 💋

Owszem polecam allegrowicza.. znaczy się forumowicza ! xD

 

55 minut temu, Piotrek007 napisał:

O panie. Zbroisz się, jak byś miał na Ukrainę atakować. Piękne kosteczki. Będzie co podziwiać na niebie

Ukraina jest moja i niebo też będzie moje !1!! ⭐🏰 Towar pierwyj sort.🏰⭐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

Aktualizacja Nr.2  Małe zakupy z INS Fireworks oraz od mpiwowski. xD

 

uLCfwjK.jpg

 

Kolejna kosteczka z serii X zrobi robotę co tu dużo mówić
Natomiast P7553 to mi przypomina trochę Scorpiona od Jorge, tylko tutaj dodatkowo do cracklingowych palm dali migotanie. Nie powiem Ciekawy, interesujący, zdumiewający zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.02.2022 o 18:48, Moloch napisał:

Kolejna kosteczka z serii X zrobi robotę co tu dużo mówić
Natomiast P7553 to mi przypomina trochę Scorpiona od Jorge, tylko tutaj dodatkowo do cracklingowych palm dali migotanie. Nie powiem Ciekawy, interesujący, zdumiewający zakup :)

Dzięki :) no faktycznie przypomina :D Sam scorpion jest dla mnie trochę nudny i trochę zbyt wolny dlatego P7553 było według mnie lepszym wyborem właśnie dlatego też że posiada migotanie w trzech kolorach zielonym, złotym i niebieskim co jest tak jak już wspomniałeś ciekawe.. :)

Aktualizacja Nr.3 Piosenka :D

pszY0kS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde!  Kozackie. Czas samemu zrobić taki post haha. Ale to raczej co drugi dzień będą update bo codzień coś wlatuje hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Same zawodowe wyrzutnie, nie ma co 👍 Wydaje mi się że ta kometa strzela szybciej niż scorpion, może to kwestia sztuki na filmie... Patrząc na ceny na pewno jest bardziej opłacalna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

JW98 Była odpalana w tamtym roku i zrobiła na mnie mega wrażenie ale nie efektem [który swoją drogą był nawet nawet, ten willow długo się utrzymywał] tylko hukiem... nie spodziewałem się, że będzie taka głośna szczególnie finał, strzelała głośniej niż wiele 30mm hukowych innych producentów :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mroczny napisał:

JW98 Była odpalana w tamtym roku i zrobiła na mnie mega wrażenie ale nie efektem [który swoją drogą był nawet nawet, ten willow długo się utrzymywał] tylko hukiem... nie spodziewałem się, że będzie taka głośna szczególnie finał, strzelała głośniej niż wiele 30mm hukowych innych producentów :D

Rozumiem.. czyli salutów nie musze kupywać.. dzięki xD no ciekaw jestem jak huknie rocznik 2013 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Moloch napisał:

To ona hukiem chyba może przypominać The Legend?

Też jestem ciekaw oby głośno strzelała no i przedewszystkim efektownie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Tak prezentuje się całość stuffu nie chciałem w tym roku się rozdrabniać na art różne rakiety itd. miały być konkrety i też są niestety w tym roku jest jak jest z cenami fajerwerek więc temat odpuściłem z dalszymi zakupami co jest to jest będzie hucznie i kolorowo tak jak chciałem a no i tradycja zostanie podtrzymana mam nadzieje że przyszły 2023 przyniesie pozytywną zmianę na rynku piro oraz przyniesie spadek inflacji. :) 

Jgl6MuZ.jpg

2D9qbQp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...