Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Kolejny rok i kolejna przygoda czyli Stuff 2022/2023


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim w Nowym Roku :)

Miałem się powstrzymać chwile z zakładaniem tematu ale zostało kilka rzeczy w postaci TK i *kilku paczek emiterków... więc trzeba było dokupić co nie nieco żeby tak samo nie leżało ? . Miały być 2x 49s ale nie było ich nigdzie więc na start 2x 50s :) .

Planów póki co nie mam konkretnych, chciałbym zakupić to co nie udało się rok temu czyli Lutre, Super White Strobe i coś z serii Tropic Pro + co nie co do zabawy xD 
Założenie jest jedno ... aby nie przegiąć jak rok temu :D 

hH6xrsN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kosteczki 2 mega konkrety to mnie się podoba :D będzie kolorowo :) Ja to już chyba wiem kto mi zawinął Demonów Ognia niech zgadne wzięty z PiroArt? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kamil911 napisał:

Ładne kosteczki 2 mega konkrety to mnie się podoba :D będzie kolorowo :) Ja to już chyba wiem kto mi zawinął Demonów Ognia niech zgadne wzięty z PiroArt? :)

tak z piroart :) wtorek późnym wieczorkiem coś mnie naszło żeby zamówienie zrobić :D

23 minuty temu, Moloch napisał:

Wyrzutni Grubego Inkubatora z Elity się zachciało :P

Szczerze od 4 lat ją miałem wziąć i nie brałem . Także tamten klaun nie ma nic do tego ;) nawet nie wiedziałem ze taką mają, nie sztuka nakleić swoją etykietkę :D jak na No.1 
A do wyboru bardziej skłonił mnie filmik Krychfire'a 

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, alekfajerwerki napisał:

tak z piroart :) wtorek późnym wieczorkiem coś mnie naszło żeby zamówienie zrobić :D

Szczerze od 4 lat ją miałem wziąć i nie brałem . Także tamten klaun nie ma nic do tego ;) nawet nie wiedziałem ze taką mają, nie sztuka nakleić swoją etykietkę :D jak na No.1 
A do wyboru bardziej skłonił mnie filmik Krychfire'a 

Z grubym inkubatorem to sobie trochę żartuję wiadomo przecież, że on kupuje towar od importera i tylko robi zlecenie na inną metkę :) równie dobrze moglibyśmy sobie zamówić z logiem forumfajerwerki.pl i sprzedawać.

Mimo wszystko fajne 2 dwie kosteczki, X-Viva napewno jest mocna i duża i pokoloruje super niebo i potrzeszczy :)
Natomiast Demony Ognia, są fajne ze względu na tą dynamikę i bardzo dużo niebieskiego koloru.

Dwoma słowami dobry początek! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Moloch napisał:

Z grubym inkubatorem to sobie trochę żartuję wiadomo przecież, że on kupuje towar od importera i tylko robi zlecenie na inną metkę :) równie dobrze moglibyśmy sobie zamówić z logiem forumfajerwerki.pl i sprzedawać.

Mimo wszystko fajne 2 dwie kosteczki, X-Viva napewno jest mocna i duża i pokoloruje super niebo i potrzeszczy :)
Natomiast Demony Ognia, są fajne ze względu na tą dynamikę i bardzo dużo niebieskiego koloru.

Dwoma słowami dobry początek! :)

No zobaczymy co z tego wyjdzie, viva z 2017 ale demony 2021-1 i trochę się obawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Trochę bieda się zrobiła w temacie ale była masa innych wydatków i tak jakoś wyszło ... Każdy kupuje więc nie można być gorszym 😄
Tak symbolicznie coś nie coś😜
 

https://imgur.com/1Ok4UmI

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW38 to jedna z moich ulubionych 19sh 30mm kurła szkoda, że takie drogie teraz są :( TXB475 klasyk... ale na tym dumbumie się zawiodłem strasznie w sylwestra, nie wiem czy to moja kostka była taka słaba czy co ale niby 30mm a wydawało mi się, że big bang mars z jorge robił więcej huku xd, w tym dumbumie to zamiast na salucie to się skupili na minie przy wystrzale, moja była z 2016 a ty z którego roku masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie też z 2016 ta jest, zależy jaką partie trafisz, 2 lata temu miałem z 2017 to waliło zdrowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

<podłuższej nieobecnosci> ... Kurła nie było kiedy wstawić, a ostatnio zawitała do mnie taka malutka paczuszka :) z Halloweenowej promki z piroart :) . Nie to jeszcze nie nie koniec zakupów, dojdą jeszcze jakieś rakietki i 1 większa lub 2 mniejsze kosteczki :)

20221109_164320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Final part ... :) dzięki @PiroArt.euza miły gratis i wlepy ;) 
Fotka całości wleci przy chwili wolnego, jak poskłada sie wszystko ''do kupy'' 😜


 

20221122_153524.jpg

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blitze to chyba ta słynna seria tytanówek, a Poison to jedna z lepszych 20 mm z efektem długo utrzymującym się w powietrzu. Jak na wartość zamówienia, to znalazło się trochę fajnych gratisiaków. Wklepka nawiązująca do logo epickiej gry GTA przerobiona na GTP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ArbTree napisał(a):

Final part ... :) dzięki @PiroArt.euza miły gratis i wlepy ;) 
Fotka całości wleci przy chwili wolnego, jak poskłada sie wszystko ''do kupy'' 😜


 

20221122_153524.jpg

Jakie miałeś auto w gumie Turbo? :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, PiroArt.eu napisał(a):

Jakie miałeś auto w gumie Turbo? :D

Heheh, mimo że gumę żuję raz dziennie, mniej więcej chwile przed 7 w drodze do pracy, to dziś mały wyjątek zrobiłem 😜 i takie coś mi wyszło...
Na bogato chyba :D

 

20221122_231508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ArbTree napisał(a):

Heheh, mimo że gumę żuję raz dziennie, mniej więcej chwile przed 7 w drodze do pracy, to dziś mały wyjątek zrobiłem 😜 i takie coś mi wyszło...
Na bogato chyba :D

 

20221122_231508.jpg

Ameryka Panie! Nasz rekord to 4 minuty żucia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście nie byłbym sobą gdybym czegoś nie dokupił 😅 kilka '' pierdółek '' do zabawy przed 24'tą . Poza tym mam jeszcze 1 większa kostkę i *kilka pewnych rakiet luzem 😏😏 będą na fotce całości, a fotka całości wleci w 2giej połowie grudnia jak będzie chwila czasu żeby ułożyć z tego wszystkiego jakąś rzeźbę 😆

 

st.jpg

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne doładowanie. Kasjopeja i Mars klasyki nad klasykami, Scream Wasp świrujący gadżet do zabawy na asfalcie jeśli nie będzie śniegu. Killery małe rozmiarem, ale nadrabiają mocą, a kilka osób ma w swoich stuffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gang bangi ( ͡° ͜ʖ ͡°) z jorge to klasyk, te rakietki killer to już chyba u każdego w stuffie są ciekawe czy faktycznie są tak dobre,  scream wasp to mi w morde prawie wleciał więc ostrożnie xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...