Skocz do zawartości

[Moloch] Stuff 2022/2023


Moloch

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Kamil911 napisał:

Uuu panie.. na bogatości :D tak myślałem że weźmiesz Velpusa eheh tymbardziej że w dobrej cenie noo ciekawe czy będzie tak dobry jak ma filmach efekt złotych końskich ogonów w układzie kątowym z pewnością zrobi robote.. Edeny poezja crosetty to piękna sprawa? chyba polecą x2? :) Angel dość słabo jest mi znany ale mam nadzie że białe migotanie będzie na zbliżonym poziomie do SWS :) Hurricane zawsze spoko komety są na propsie zawsze cieszą oko tym bardziej srebrne które rozświetlą teren jak i niebo :] podsumowując drogi panie towar pierwyj sort twój pokaz silent ma ręce i nogi i aż boje się pomyśleć ile towaru uzbierasz do grudnia. :D Brawoo ?

Do Velpusa miał dołączyć Lynx ale niestety INS nie miało tej wyrzutni, to zamieniłem na 2x Eden idealnie by było mi do tych dwóch Edenów dorwać wyrzutnię Hokus Pokus albo coś podobnego, ale cały rok na zbieranie to nie wiadomo co w ręce wpadnie :) Edeny oczywiście pójdą 2 naraz obok siebie :)

Wyrzutnia Angel to dla mnie jedna wielka niewiadoma, wygląda na filmach zacnie, zobaczymy czy w realu wypada podobnie.

Co do wurzutni
Hurricane, to ta sieczka pójdzie albo na sam koniec pokazu, albo na sam początek jako "miły wstęp do pokazu" :):):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy robią wrażenie, aż wstyd mi wrzucać cokolwiek bo pewnie przez cały rok nie kupię tyle towaru ile już sam uzbierałes ?. Tak z ciekawości, organizujesz jakis pokaz dla szerszej publiczności czy głównie dla siebie, a przy okazji ktoś popatrzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Patrząc na efekty Twoich ostatnich zakupów, zainspirowałeś mnie do zastanowienia się nad kupnem Edenu. Faktycznie-do pokazu idealna z racji innych efektów. 

Po pozostałych - widzę, że jednoefektowe wyrzutnie są w Twoim guście. 

Pozdrawiam 

PS. To bardzo fajnie, że dzięki pokazywaniu swoich zakupów można rozszerzać swoją wiedzę o pirotechnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, FelipeOs napisał:

Zakupy robią wrażenie, aż wstyd mi wrzucać cokolwiek bo pewnie przez cały rok nie kupię tyle towaru ile już sam uzbierałes ?. Tak z ciekawości, organizujesz jakis pokaz dla szerszej publiczności czy głównie dla siebie, a przy okazji ktoś popatrzy?

Ja późno zacząłem się bawić to trochę nadrabiam sobie :)
Generalnie robię co roku jakiś pokaz na Sylwestra, dla siebie i dla rodziny. Zawsze dodatkowo sąsiedzi oglądają :) Zakupów robię dużo i nie bardzo zwracam uwagę na efekty, zwracam bardziej uwagę na koszt samych wyrzutni. Cena/Jakość w moim wypadku bardzo jest ważnym czynnikiem. Dlatego staram się kupować 50-100 strzałów wyrzutnie.

Godzinę temu, Koopacz napisał:

Witam 

Patrząc na efekty Twoich ostatnich zakupów, zainspirowałeś mnie do zastanowienia się nad kupnem Edenu. Faktycznie-do pokazu idealna z racji innych efektów. 

Po pozostałych - widzę, że jednoefektowe wyrzutnie są w Twoim guście. 

Pozdrawiam 

PS. To bardzo fajnie, że dzięki pokazywaniu swoich zakupów można rozszerzać swoją wiedzę o pirotechnice. 

Eden jest piękny, gdzieś na forum był temat w którym odpowiadałem o podobnych wyrzutniach z tym efektem innych producentów bo jest tego sporo na rynku.
Tak jak koledze wyżej napisałem, kupuje pirotechnikę i mam gdzie ją trzymać. Zwracam bardzo uwagę na współczynnik Cena/Jakość. A potem coś tam komponuję do pokazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O kurczaki widzę na bogatość zakupki a dopiero początek. Roku kurczce equalizera sam bym jesczce kupil jak by gdzieś w dobrej cenie byl, naprawdę super wyrzuteńka. Zamowinie z ins tez całkiem spoko się wydaje co prawda na zywo żadnej z tych kostek nie widziałem ale na filmach widać że naprawdę daja rade... Ja musze swoja paczke odtworzyć lezy w samochodzie juz prawie miesiąc 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silentowe doładowanie w postaci Eden i Velpus. Tej drugiej świadkiem byłem i jak na silenta jest całkiem w porządku.

Pokusiłeś się też na odważny zakup JW809 Hurricane. Będę monitorował temat, aby zobaczyć czy będziesz zadowolony z tej kostki po sylwestrze. 100 wystrzałów na raz z efektem cracklingu musi być głośne jak piorun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)
Taka oto mała paczka dotarła do mnie zakupiona prywatnie z pierdółkami do zabawy:

Piromax PXF212 Fontanna No Limits 2 sz.
Triplex
TXF375-2 Blue Flame 1 szt.
Ultrasshop USS-1 Green 1 szt.
Ultrasshop UCS1125A-90 3 szt.
Funke Geysir Kaliber C FM20-FL12 2 szt.
Klasek Explosive Fountain F10E 2 szt.
+
jakieś gratisy Żuki, TXP384, oraz motylki Firefly

Myślę, że jak na moje wcześniejsza zakupy ten jest dość niecodzienny :)

20220208_175150.jpg

20220208_175449.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna paczka :) a mnie akurat się podoba, małe a cieszy.. artykuły rozmaite to zawsze jakaś miła odskocznia :D Żuki już w nowej poligrafii stety ale chyba dobrze walą jak na dzisiejsze czasy. Fontanny NoLimits piękna sprawa crackling pewnie mile cię zaskoczy, zawsze mnie fascynowała lecz nie było okazji kupna. :) podsumowując bardzo różnorodna aktualizacja nudzić się nie będziesz. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Paczka idealna na małą zabawę. Będzie dym, światło i crackling :)

Na uwagę zasługują fontanienki cracklingowe od Klaska.

Stroboskopy od Ultrasshopu - to już legenda.

Geysirów kaliber C nigdy nie brałem - zawsze były to kalibru B. Przy całej paczce jest różnica.

Dobrej zabawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po krótkiej przerwie doszła taka symboliczna paczucha od kolegi z forum:

Jorge JW38 New Generation 8 (19 strzałów 30mm) 3szt.

20220313_170819.thumb.jpg.7581128c8c91700400e79ca2a43ab9fc.jpg

20220313_170935.thumb.jpg.2110f5b649b6a0e48d6009a2e181ceb2.jpg

To taki dość nieplanowany zakup, ale jak się trafi jakaś okazja to jednak warto zakupić :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiecie co dawno mnie tu nie było to wpada taka aktualizacja stuffu:


20220518_133225.thumb.jpg.c53b12e4048832decfdcb31c91545a7a.jpg

20220518_133716.thumb.jpg.61e65206f2e188d3c5eb8a26bdbb3174.jpg

20220518_133819.thumb.jpg.0d9e55c730d0eae40cb694f73bf62e81.jpg

 

Triplex XP1008-3 Zapalnik pirotechniczny 100 szt.
Triplex TXB582 Reggea (49strzałów 30mm) 2 szt.

Mam nadzieję, że Reggae zrobi robotę podobną do TBX400 Samum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Masa zapalników...

Z własnego doświadczenia - niekiedy zapalniki spłonkowe mnie zawiodły.

Odkąd kolega odstąpił  zakupione na aliexpress zapalniki żarnikowe (drucik, nie spłonka), pech z nieodpaleniem mnie opuścił.

Kiedyś można je było kupić w piroarcie chyba. Teraz już tylko zagranica.

Wyrzutnia na filmie prezentuje się ładnie. Ładne, żywe kolory

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reggae ma dodany lekki kolorek przy eksplozji a samum sam krakling. Jedna i druga sprawdzi się jeśli ktoś lubi tego typu efekty 🙂 Taka ilość zapalników zapowiada coś konkretnego 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że te zapalniki będą dobrej jakości. Importer to Triplex więc powinny być ok :)
Zapalniki idą na wesele znajomej, projekt robi Krystian i KrychFire i KamilTM :)

Muszę dorwać Samum i porównać w takim razie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2022 o 13:44, Moloch napisał:

Mam nadzieje, że te zapalniki będą dobrej jakości. Importer to Triplex więc powinny być ok :)
Zapalniki idą na wesele znajomej, projekt robi Krystian i KrychFire i KamilTM :)

Muszę dorwać Samum i porównać w takim razie :D

Krystian I KrychFire to ta sama osoba 😆

 

Podobno reGGae jest słabsza od samuma, ale mam nadzieję że to sprawdzisz, bo sam jestem ciekaw jak te wyrzutnie między sobą wypadną 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Stuff zapowiada się ciekawie.

Jeśli chodzi o kostki reggae i samum to mialem okazje je testować. Tak jak pisze kolega Grvby samum ma sam krakling a reggae krakling i przy wybuchu leki kolorek. Obie kostki sa godne polecenia ale jesli chodzi o mnie to samum naprawde pod względem kraklingu prezentuje się lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JW4001, equalizer i JW38 pdobuje mnie się to panie, 4001 zaskoczyła mnie na poprzednim sylwestrze swoimi wielkimi i gęstymi efektami, nie spodziewałem się tego :D JW38 to zawsze była jedna z moich ulubionych 19sh,nigdy nie dało się nagrać całego efektu bo wychodził za kadr xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie aktualizowalem swojego stuffu. A że nadarzyła się okazją do odwiedzenia Papugi w Ostravie to i zakupiłem 3 wyrzutnie 😁

Pyro Moravia PMB49J October (49 strzałów 30mm) 1 szt.

Pyro Moravia NS11606 Tasmanian Devil (16 strzałów 25mm) 2 szt.

20220812_173035.jpg

20220812_173047.jpg

Edytowane przez Moloch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie smoki są spoko bynajmniej były nie wiem jak teraz a co niektóre były znerfione a niektóre miały silenty? Ciekawe.. a Tasmanian Devil spoko jak ich cała seria szesnastek :)wygląda na filmie fajnie wzlatujące kręciołki przy wystrzale fajne są a i efekty zadowalające dobre zakupy.. ale że się chciało jechać chyba że to przejazdem to rozumiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta słynna papuga Hradila? I tak miałeś dużo cierpliwości przed nieopróżnieniem całej sakiewki, bo taka przejazdowa wizyta skończyła by się u mnie pewnie całym koszykiem wypieków.

Obyś trafił na tą dobrą partię smoków i miał zaciesz z doświadczenia ich pierwotnej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

Robi wrażenie smoki są spoko bynajmniej były nie wiem jak teraz a co niektóre były znerfione a niektóre miały silenty? Ciekawe.. a Tasmanian Devil spoko jak ich cała seria szesnastek :)wygląda na filmie fajnie wzlatujące kręciołki przy wystrzale fajne są a i efekty zadowalające dobre zakupy.. ale że się chciało jechać chyba że to przejazdem to rozumiem :D

Byłem przejazdem 🔥👍 Strasznie ciężki wybór gdy półki pełne towaru. Ceny niestety podobne jak u nas.

56 minut temu, mantis napisał:

To jest ta słynna papuga Hradila? I tak miałeś dużo cierpliwości przed nieopróżnieniem całej sakiewki, bo taka przejazdowa wizyta skończyła by się u mnie pewnie całym koszykiem wypieków.

Obyś trafił na tą dobrą partię smoków i miał zaciesz z doświadczenia ich pierwotnej mocy.

Aktualnie ceny są mega nie zachęcające do dużych zakupów. Ceny bardzo podobne do naszych polskich. 

Wyrzutnia October nie została zmieniona na silenta więc oby robiła robotę 👍.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aby nie było, że mój stuff się nie rozwija to dziś doszła do mnie paczka od SuperPowera :)

20220919_134524.jpg.f87dabaca1b744da270cbd8e7e8b4613.jpg


A w niej:
20220919_134912.jpg.5143c076ba804eb7687cd4ac6a228996.jpg

20220919_135838.jpg.270528f7ee8084977f8dbcddfa5d9fb5.jpg

20220919_135846.jpg.6a408d5b8c6d13f9fc8cfcb028758bd1.jpg

Superpower E5605 One Row (13 strzałów 30mm) 1 szt.
Superpower E5626 One Shot (1 strzał 36mm) 30 szt.

Dla zainteresowanych kategoria T1! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna paczuszka, sympatycznie ze można jeszcze kupić wachlarze na klasę amatorską :) Cena niestety jest jaka jest ale takie mamy czasy 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...