Skocz do zawartości

TXB065 Hot Fusion


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa-Hot Fusion                                                             Symbol-TXB065                                                             Kaliber-1,2                                                              Ilość strzałów-37

TXB065a.jpg

Powiem tyle... Genialna wyrzutnia od triplexa. Efekty gigantyczne, chyba aż tak wielkie dawno przeze mnie nie widziane przy tym kalibrze. Wyrzutnia jakby przykryła całe niebo.Do tego efekty przepiękne!!!       

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że aż tak dobrze wypadnie. O ile 37-ki od Triplexa zdobyły duże uznanie, tak Hot Fusion długo była ignorowana, tym bardziej cieszy mnie Twój filmik i opinia. Co do zasady, duże wyrzutnię wolę z uporządkowanymi efektami, bez przeplatania ich co jeden strzał tj. w tym przypadku, ale widzę że w tej baterii naprawdę reprezentują bardzo wysoki poziom, a do tego rozbłyski rzeczywiście są bardzo duże. Najbardziej urzekło mnie chyba to migotanie, ale i finał miło sobie wyobrazić :) Pewnie będę teraz dużo myślał o tej wyrzutni ;)

Swoją drogą bardzo fajnie, że oprócz filmiku dodałeś kilka słów od siebie i fajnie opisałeś ten produkt wydając opinię na temat jego jakości. Zawsze ceniłem Twoje posty, filmik to jedno, a takie opisanie swoich wrażeń zupełnie inaczej trafia do odbiorcy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jedna z moich ulubionych wyrzutni ostatnich lat. Miałem ją dwa lata temu i tak mi się die spodobała że ponownie ją kupiłem. Efekty bardzo duże, piękne, tym razem była jeszcze lepsza bo szybciej strzelała. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre czerwone gwiazdki lecą daleko poza zarys efektu bazowego, czyli trochę jak w wyrzutni Angel od Jorge.

Występuje tu ciekawy mix efektów - dane efekty powtarzają się co jakąś ilość wystrzałów. Moim zdaniem nazwa "Hot Fusion" doskonale odzwierciedla to, co dzieje się na nagraniach.

Kryśki z crackiem na finał, czy jak kto woli chryzantemy z cracklingiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...