Skocz do zawartości

PX-PRO 4


capodanno

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: PX-PRO4

Ilość strzałów: 85

Kaliber: 20/25 mm

NEC: 728 g

 

Pierwsza zakupiona przeze mnie bateria z serii dla profesjonalistów przygotowanej przez Piromaxa (choć ze mnie taki specjalista, że lepiej nie mówić) niestety lekko mnie rozczarowana. Skuszony mieszanym układem strzelania, zostawiłem ją na finał, uprzednio odpalając JW4001. Powinienem był zrobić na odwrót. Efekty nie są zbyt duże ani gęste; strzały z pierwszej sekwencji przypominały mi wręcz takie z tanich kostek, a nie wyrzutni z górnej półki. Tempo było powolne i przed ziewaniem uchroniło mnie tylko rychłe nadejście tego, co w tej wyrzutni najpiękniejsze.

Sekwencja z kolorowymi perełkami z miną to coś absolutnie godnego podziwu. Piękny, kolorowy i bardzo jasny pokaz sprawia, że o północy wstaje dzień. Robi ogromne wrażenie i dla tego fragmentu jestem gotów polecić wyrzutnię do pokazów. Ale do pojedynczego odpalania?

Końcowe sekwencje ewidentnie nie wyszły. Przedostatnia została jakby podzielona na dwie części i na niebie zrobił się rozgardiasz, nie wiedziałem gdzie patrzeć. A cracklingowy finał? Pomijając fakt, że crackling był rzadki (to chyba zemsta Mpiego, który chciałby pewnie ten efekt wyeliminować), pociski wybuchły tak nisko, jakby to był Bloom czy Selen ;)

Może to u mnie coś nie grało jak powinno. Ale osobiście nie czuję zachwytu całokształtem tej baterii. Tylko ta środkowa sekwencja dała radę na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...