Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V5 2022/2023


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.11.2022 o 21:28, Cytryna88 napisał(a):

Który rocznik Super Bomben. ? ;) 

najnowsze z ins

kolejna paka z INS

rVULiGX.jpg

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rakiety do stuffu i tym samym to już jedna z ostatnich aktualizacji, jeszcze czekam na pakę z INS, tyle na ten rok :D

AmklIf2.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik Bombenów masz 2021?

Za dużo tego wszystkiego masz :P musisz się czegoś pozbyć i oddać potrzebującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła to tak, miał być trigger do połączenia z Shockwave ale triegra ni ma więc będzie 3x TXB913 jedna już dojechała, dwie następne w drodze oczywiście z ins, godny też miał być ale anulowali :( i to już ostatnie zakupy fota całości wleci 30 grudnia :fireworks:

 

1mE5szq.jpeg

6TRMbR3.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje temat od 1ego postu i grubo lecisz z zakupami jak co roku :) . Stuff mocno zróznicowany, czekam na fotke całośći 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten big bang na filmie prezentacyjnym triplexa wygląda konkretnie, ciekawe czy partia z 2022 też bedzie konkretna, za cene 623zł sam sie zastanawiam nad kupnem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pjetrek napisał(a):

Ten big bang na filmie prezentacyjnym triplexa wygląda konkretnie, ciekawe czy partia z 2022 też bedzie konkretna, za cene 623zł sam sie zastanawiam nad kupnem.

jeszcze za 593 brałem, na ins ceny się zmieniają z dnia na dzień :D do tego po zakupie dostajsz punktów na 30zł więc wychodzi całkiem fajna cena jak za 50sh 50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko na ten rok z mojej strony, a 30 grudnia dodam fotkę całości po spotkaniu z kolegami :DD

VTrtmdP.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozak stuff jak co roku jest w Twoich tematach co śledzić. Istne armagedon, a to dopiero początek grudnia, jeszcze dojdzie od kolegów, to już w ogóle nie zmieści się na jednym kadrze.

Mroczny ochrzczony w ogniu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, aż mi d*pa trzaska z zazdrości, taką ilością huku to można ukraińców przegonić z olsztyna XD. stuff moich marzeń 10/10

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PiroArt.eu napisał(a):

3/10, razi brak rakiet whistling moon travels

o przepraszam bardzo... były w północno-wschodniej części zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

AR1JB69.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaiłeś od lat do swoich potężnych, pięknych stuffów.W tym roku znowu rządzisz. Te zdjęcie jakby było zrobione w magazynie piro. Niewyobrażalna ilość konkretów i to takich z najwyżej półki. Do tego ta ilość rakiet, i to takich dużych. Niektóre widzę pierwszy raz na oczy. Mój szacun za zakupy. W Sylwestra pokażesz prawdziwe piękno piro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.12.2022 o 22:46, Mroczny napisał(a):

o przepraszam bardzo... były w północno-wschodniej części zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

AR1JB69.jpg

tak więc 10/10, niema się do czego czepić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana samych konkretnych wyrzutni i do tego konkretne rakiety 🤩 te rakiety eros wyglądają tak potężnie że musiałem sprawdzić na filmikach i efekty rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Widzę wyrzutnię Stinger. Podobno jej pomiędzy blokami lepiej odpalać. Ale to nie moje są słowa. To legendą ludowa..... 

Chciałem ja dorwac gdzieś, ale nigdzie nie trafiłem. 

Całość robi piorunjace wrażenie.  To taki towar z małego sklepiku z piro.... 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić, jak co roku konkretna ścianka :) masa dobrego towaru, ciekawe rakiety i ten shockwave 😏
Będzie się działo u ciebie 😅 Pozdro 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koopacz napisał(a):

Witam 

Widzę wyrzutnię Stinger. Podobno jej pomiędzy blokami lepiej odpalać. Ale to nie moje są słowa. To legendą ludowa..... 

Chciałem ja dorwac gdzieś, ale nigdzie nie trafiłem. 

Całość robi piorunjace wrażenie.  To taki towar z małego sklepiku z piro.... 

Pozdrawiam 

Sprawdzę tą legendę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze szybkie zamówienie z INS, kupowałem 23 grudnia głównie do zabawy 30 dzień przed sylwestrem żeby przetestować nowy sprzęt do nagrywania :D

bJBPtLB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prze typ, takie małe zamówionko, żeby z tamtej ścianki czasem nie brakło 😜 Też mam niedosyt względem ilości z zeszłego roku i dokupuje co chwile po troszku ale Ty to na bogato lecisz :D 

Edytowane przez ArbTree
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...