Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V5 2022/2023


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Mroczny będzie w tym roku armatował kolejne kanonady szelek jak za dawnych dobrych lat.

Karabinek wielotysięczny odpaliłem kilka lat temu na eksperymentalnym sylwestrze polegającym na wyjściu przed samą północą poza dom, na osiedle blokowe. Była mała góreczka, tam położyłem ogon smoka. Chyba nikt kto był w pobliżu nie widział w życiu takiego piro, bo po odpaleniu jakiś nieznajomy ziomek do mnie podszedł i przybił piątkę "stary rozwaliłeś system, normalnie armagedon".

Te słoneczka z Komety, nie jestem pewien, ale pięciokątne to chyba P4085, a kwadratowe P4080.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEGENDARY SUPER POWER 50MM SHELLS  🥲 Były to człowiek nie doceniał, teraz to bym na kilogramy brał po „tamtych” cenach. Te cyrko od komety kilka razy wybuchły mi 1s od startu, chyba ząb czasu je ugryzł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Piękne retro zabytki- jak to niektórzy określają taką pirotechnikę.

Szelki rozumiem-z różnymi efektami?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Koopacz napisał:

Witam 

Piękne retro zabytki- jak to niektórzy określają taką pirotechnikę.

Szelki rozumiem-z różnymi efektami?

Pozdrawiam

 

Tak, jest kilka różnych efektów :DD

 

21 godzin temu, PiroNeo napisał:

No grubo xD,  kurde oby pogoda w tym roku sprzyjała,  rok temu u mnie po 22 deszczowo i wiater  :( A dwa lata temu trochę mglisto 

U mnie już od dawna nie było dobrej pogody, zawsze albo ogromna mgła... albo deszcz i wiatr :/ śniegu na sylwestra to już kilka lat nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczny napisał:

Tak, jest kilka różnych efektów :DD

 

U mnie już od dawna nie było dobrej pogody, zawsze albo ogromna mgła... albo deszcz i wiatr :/ śniegu na sylwestra to już kilka lat nie widziałem

A te but... clackersy 10szt gdzie je upolowales? Kupiłbym 1 paczkę  :( sprzedaj  😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurła tak się kończy halloween jak zamiast cukierków mówisz, wyrzutnia albo psikus :D Alibaba gratis

Hb48WG4.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz grubo. Chyba 2 lata temu mówiłeś że to ostatni taki duży stuff. Ale coś chyba ci to nie idzie :laugh:.Znam to xD. Ciekaw jestem tych rakiet co shopek ściągnął. Podobno są mocarne.

 

 

Edytowane przez PiroMan25
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nieźle obrabował Bazyla z towaru :D

O ładnie, widzę w kolekcji Samuma i Graffiti, będziemy mieli o czym rozmawiać po sylwku, a za jakiś czas pewnie powiemy wnukom, że takie kostki były, co jak somsiady zobaczyły to aż im się oczy wybałuszyły. Triplex to zresztą kopalnia dobrych kostek, bo istnieją wiele lat na rynku, to i nagromadzili dość różnorodny asortyment.

Daj znać po sylwku jak się sprawdziły rakiety "Made In Pentapolis".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrychFire napisał(a):

Mimo wysokich cen Mroczny jak zwykle zaskakuje. Bez syfu i same dobre klasyki triplexa. Coś jeszcze wpadnie do stuffu? 

Ehh szkoda gadać, jest jak z postanowieniami noworocznymi xd

4 godziny temu, mantis napisał(a):

Ktoś tu nieźle obrabował Bazyla z towaru :D

O ładnie, widzę w kolekcji Samuma i Graffiti, będziemy mieli o czym rozmawiać po sylwku, a za jakiś czas pewnie powiemy wnukom, że takie kostki były, co jak somsiady zobaczyły to aż im się oczy wybałuszyły. Triplex to zresztą kopalnia dobrych kostek, bo istnieją wiele lat na rynku, to i nagromadzili dość różnorodny asortyment.

Daj znać po sylwku jak się sprawdziły rakiety "Made In Pentapolis".

To paczka ze sklepu z petardami, od Piroart jedzie inna ^^. Nagralem filmik z tymi rakietami, są mocne ale czy warte 50zł to już trzeba sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie :D

3 godziny temu, KrychFire napisał(a):

Mimo wysokich cen Mroczny jak zwykle zaskakuje. Bez syfu i same dobre klasyki triplexa. Coś jeszcze wpadnie do stuffu? 

Tak, pewnie coś wpadnie, zamówiłem piromaxa na PiroArt i mam w planach właśnie jakiś syfiks mały kupić do zabawy, chcę się poczuć jak za starych czasów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sporo już tego uzbierałeś nie ma co, pełna dominacja triplexa tym razem ;) Skoro mówisz że rakiety konkret to 1-2 sztuki trzeba będzie kupić na sylwestra :f_a: 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest paka z PiroArt :D Jeśli efekt będzie jak na filmie to warto było, cena praktycznie dwa razy mniejsza niż za funke

tAwAXtE.jpg

Vxq9H5p.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj toż to najpóźniej przychodzący gość weselny. Na parkiecie praktycznie go nie ma, ale robi szoł za kulisami, a wódki nie pije.

Kompocik weselny : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mroczny napisał(a):

Jest paka z PiroArt :D Jeśli efekt będzie jak na filmie to warto było, cena praktycznie dwa razy mniejsza niż za funke

tAwAXtE.jpg

Vxq9H5p.jpg

Nie sztuka przepłacić za sztosa, wyrwać alternatywę zasługuje na pochwałkę :D

Zazdro tytanowych rakiet tych włoski oraz czerwonych bez listewki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2022 o 16:56, Mroczny napisał(a):

Kolejna aktualizacja :DD

Wyrzutnia Armybox która rok temu wypadła lepiej niż TXB100 xDD

I 10 paczek petard od kolegi z naszego forum, Colpo dostałem gratis :)

PZX3izn.jpg

Zazdroszczę trochę tych szaraków, bo ich zapas wygląda ciekawie! I pluję sobie w twarz, że kiedyś tak bardzo obojętnie obok nich przechodziłem! :P Może uda się jeszcze jakoś nadrobić zaległości, chociaż wiadomo, że jest trochę trudniej.

Niemniej, Twój stuff wygląda okazale! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby imbulator wrzucił test universa, sprawdz sobie czy warto było kupić. Moim skromnym zdaniem słabo wypada, nawet amator janusz by sie zawiódł za taką cene. ahh ten piromax, na filmie prezentacyjnym miód a na żywo syf.

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mroczny chyba wziął tą wyrzutnię ze względu by porównać do Supernauta od Funke. Faktycznie d*py te wyrzutnie nie urywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pjetrek napisał(a):

sprawdz sobie czy warto było kupić

Właśnie o to chodzi, że sam sprawdzę czy warto :) Funke wypada tak samo a zawsze mi się podobała ta kostka i mimo małego kalibru robiła fajne show :) Ta kostka piromaxa i tak jest do luźnego odpalenia koło 17 w sylwestra więc mi to wisi czy będzie dobra czy zła, najwyżej powiem trudno i tyle, ale myślę, że na blokach i jeszcze jak się stoi pod taką wyrzutnią to będzie dobra xd na filmie Machonego widać, że stoi dobre kilkadziesiąt metrów to i efekt nie wydaje się duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejne rakiety to stuffu, przecenione bombeny z INS jeszcze z kodem rabatowym to była turbo okazja, no i trzeba było dokupić kilka Thunderów na zapas bo mocne są :D

aLADNQK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INS się trochę wyrobił z jakością serwisu, przynajmniej w listopadzie, zobaczymy co pokaże grudzień.

Zazdro Bombenów, bo mam je na oku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rakiety nie są moim konikiem,ale coś tam oglądam, więc jeśli Bombery były w dobrej cenie,to tylko pogratulować. Te po prawej to hukowe?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...