Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam... V5 2022/2023


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mroczny napisał:

Kolejna aktualizacja stuffu

Odbył się mały pyrotrip do Funke Store, niestety nie mieli jednej kostki więc trzeba będzie czekać do września, dziękujemy za gratisy w postaci trzech paczek PS5 wow [mega gratis jak na dzisiejsze czasy gdzie trudno o dobre petardy] i tony naklejek :D

Nie mieli jednej kostki ... pewnie Shockwave 🤔 aktualizacja konkretna, a najbardziej ciekawi mnie ten szary kartonik, a konkretniej jego zawartość 😜 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ArbTree napisał:

Nie mieli jednej kostki ... pewnie Shockwave 🤔 aktualizacja konkretna, a najbardziej ciekawi mnie ten szary kartonik, a konkretniej jego zawartość 😜 

Kurła rozgryzł mnie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mpiwowski napisał:

Shells of shell, produkcja moi moi vuurwerk police :D

Masz rację w tym roku dużo szelek, szczególnie w tych rakietach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hukowo się zrobiło :D Te petardy pod FT6 ładny rarytas, kiedyś były w jednym sklepie ale zanim się zdecydowałem to już ich nie było :( 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Grvby napisał:

Hukowo się zrobiło :D Te petardy pod FT6 ładny rarytas, kiedyś były w jednym sklepie ale zanim się zdecydowałem to już ich nie było :( 

Ja miałem mniejszą wersję tych petard, jestem ciekaw właśnie jak dają te większe, u mnie było podobnie zanim się zebrałem na zamówienie to już zrobiły papa :( Dobrze, że chociaż jedną paczkę mam, a co do stuffu to robi się powoli hukowo i rakietowo tak jak zapowiadałem bo w tym roku chcę się więcej bawić niż nagrywać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PiroMan25 napisał:

zazdro flowerów i nebelshlagów. Podzielisz się informacją ile za nie dałeś?

za flowersy 120, kupione tu na forum a za nebelsy 40 od kolegi który nie znał aktualnej wartości xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to ile te petardy kosztowały kiedyś 120zł nie jest tragiczne jak na obecne czasy 😇

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry rakietowo pe el xD kurde ale będą dupnięcia jak w shellsach prawie :) te alfy z insu też miałem na oczach ktoś je musiał kupić :D a co do reszty stuffu to ten szary papierowy box wygląda interesująco ciekawe jak się spisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne rakiety które zawsze chciałem kupić i jak były dwa lata temu w sklepach to nie kupiłem... już myślałem, że nie będę miał lepszych rakiet hukowych niż jokery big ale na szczęście udało się kupić 20 sztuk na forum, dzięki za gratis JohnyDep TXP010 i PS3, rakiety turbo mocne :D

VQGS2xD.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wzmocnienie finałowe do pokazu sylwestrowego, na szczęście portfel nie ucierpiał mocno bo składały się trzy osoby :D

sTGCxBm.jpg

0yCLpG3.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kompocik to istna peta :D

Jeszcze ogony gęste z brokatem i wodospady brokatu. Tak sobie pomyślałem jak oni upchali tyle efektu do 30 mm, a tu patrzę dokładniej: kaliber 38 mm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś do zabawy czyli zakupy na forum, czekałem aż wszystko dojedzie żeby nie spamować.

Trochę kulek 2" SP, Extra Lauty moje ulubione i horrory 1, kilka moździerzy whistling buster, cyrkoblitzy jak za starych czasów, karabinek 20.000 i słoneczka z Komety, petardy luzem to gratisy :)

DD2S9bf.jpg

  • Thanks 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...