Jump to content

[Czemcio420] Strzelamy na pełnej ku#$% 2k22/23

Czemcio420
 Share

Recommended Posts

Siemanko.

W tym roku będzie z 10x lepiej niz ostatnio bo troszke po czasie  sie obudzilem.. ;)

Cel na ten rok? Napewno konkretne kostki 30-50mm w ilościach min 8-10... jakis mniejszych z 25 ;) no i pierdoły do zabawy... jak wszystko pójdzie po planie (zamawiać min raz w miesiącu) to będzie amatorski pokaz ?

A więc zaczynmy od 1szej skromnej paczki..

Kostki wstępnie idą do pokazu.. w planach z shark attackiem 2 i screamem 25sht przed lub po finale..  raca i strobo dobrane by wydać grosze jakie były ;) świetliki oczywiście jako cudowny gratis... 

W tym miesiącu przewiduje shark attack 2 lub 8 paczek screamów 2-3 jeśli dogadam sie z userem od nas z forum co do ceny ;)

20220107_134404_Easy-Resize.com.jpg

• Like 1

Zapowiada się kolejny wielki stuff sądząc po planach, screamy 2-3 stage to dobry wybór, świetne rakiety z dobrym hukiem i mega piskiem w trzech poziomach u mnie obowiązkowo na każdym sylwestrze :D

• Thanks 1

10 minut temu, Mroczny napisał:

Zapowiada się kolejny wielki stuff sądząc po planach, screamy 2-3 stage to dobry wybór, świetne rakiety z dobrym hukiem i mega piskiem w trzech poziomach u mnie obowiązkowo na każdym sylwestrze :D

Zawsze był limit finansowy bo małolat.. potem przerwa od piro i nagle mnie coś ruszyło i pora nadrobic pare lat ;)) właśnie ciekawy ich jestem  a do zabawy bajka.

Ambitne plany, na pewno będzie głośno. Rakiety z 3 stopniowym piskiem bardzo fajne. Ja osobiście nic już nie planuje bo co roku mało z tego wychodzi ;) Będę obserwował! 

• Thanks 1

Na Arce kupowane? :D DumBum to nie jest jakiś super huk, ale zawsze to dobry początek :)

• Thanks 1

3 godziny temu, Grubbert napisał:

Ambitne plany, na pewno będzie głośno. Rakiety z 3 stopniowym piskiem bardzo fajne. Ja osobiście nic już nie planuje bo co roku mało z tego wychodzi ;) Będę obserwował! 

No i w tym momencie podpisuje sie pod Twoim zdaniem.. ceny sa oszalałe.. żeby zrobić show które mi sie spodoba musiałbym wydać z 5.. po prostu podejrzewam,ze o 00 coś za 500 wleci i tyle... więc sam nic nie planuje czas pokaże ale ceny odpychaja mnie..

2 godziny temu, Moloch napisał:

Na Arce kupowane? :D DumBum to nie jest jakiś super huk, ale zawsze to dobry początek :)

Na innym sklepie którego nie polecam :)

dziwne te dumy.. przy odpaleniu coś odprysło, jeden totalnie nisko leciał.. ostatni strzał nad ziemia (na filmiku nie widać) móglby  pokaz popsuć bo serio nisko upadło.. odpaliłem z wkurwienia na wyluzowanie troche mi zeszło.. ale 3 dumy to za malo minimum 6-9 :) jak tak dalej pójdzie odpuszcze totalnie

• mantis changed the title to [Czemcio420] Strzelamy na pełnej ku#$% 2k22/23
  • 1 month later...

Cześć i czołem. 

Po małym failu z rozpoczęciem tematu powracam.. sprawy prywatne ogarnięte ;)

Idzie do mnie coś ,,większego,, i mniejszego jutro foteczki.. Budżet 500+ poszedł na to :)

Bardzo dobre wyrzutnie, TXB499 też mam tylko w innej poligrafii, ciekawe czy w jakimś stopniu różnią się efektem :)  

• Thanks 1

42 minuty temu, Grvby napisał:

Bardzo dobre wyrzutnie, TXB499 też mam tylko w innej poligrafii, ciekawe czy w jakimś stopniu różnią się efektem :)  

Dziękuje :) discovery mnie kusiło żeby zamówić nawet  3 sztuki ale narazie po jednej zamówiłem.. brocade to txb593

6 godzin temu, Grvby napisał:

A to mi się coś najwidoczniej pokręciło 😁 

Ale dzięki za przypomnienie o 499 bo jej szukałem a mam w planach ja :)

Ładne zakupy txb593 ciekawa wyrzutnia strzelająca seriami bardzo takie lubię :)

Edited by Moloch
  • Thanks 1

W dniu 21.03.2022 o 14:44, Moloch napisał:

Ładne zakupy txb593 ciekawa wyrzutnia strzelająca seriami bardzo takie lubię :)

Już długo decydowałem sie na nią.. a discovery marzy mi sie tak odpalona w wielosztuku min.3 :) i taki zamysł.

W dniu 21.03.2022 o 17:53, piro_ziom4 napisał:

na 24 akurat taki zestawik. Ja tam wolę huk hehe

Jeszcze dojdzie duuużo , na huk nie mam czasu w sylwestra czasem coś rzuce ;) wole huk z wyrzutni na blokach np.

• Like 1