Skocz do zawartości

Noworoczny Pokaz Sztucznych Ogni 2022


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Piotrek007 napisał:

Pieknie to wyszlo. szacun panowie i chmura craklingu wymiata. Noc zamieniliscie w dzien. Tylko co to za oatatnie gwizki poszly z hukiem?

TB170 na białymi loncie 

I dzięki za miłe słowa :D! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KrychFire napisał:

TB170 na białymi loncie 

To już wyższy level. Mnie by stara zabila jak by widziala ze cos grzebie;) zaraz by bylo "wysadzisz dom" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek007 napisał:

To już wyższy level. Mnie by stara zabila jak by widziala ze cos grzebie;) zaraz by bylo "wysadzisz dom" 

Nic w tym niebezpiecznego lont owinąć lontem  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborne,
1:40 - ten niebieski ze złotem co to za wyrzutnia?

2:10 - te wachlarze kolorowych "rzymiaków" co to?

Ogólnie bardzo ładnie, widać, że dużo pracy włożone i na pewno 20 razy myślałeś co jak i po kolei by było najlepiej. Mnie osobiście saluty jakoś nie jarają. Pewnie finał bym zalał złotem itd a stres oczywiście przy takich pokazach jest oj tak... Inni się często bawią a fani pirotechnicy często samotnie trwają ze swoim stresikiem bo za chwilę trzeba odpalać hehe.
Bardzo ładny pokaz. Ja przy takim rozmachu to już bym kombinował to robić z muzyką ale to kolejne techniczne rzeczy by dochodziły wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 20:50, Pioter napisał:

Wyborne,
1:40 - ten niebieski ze złotem co to za wyrzutnia?

Jak pamiętam to podobna ma tropic pro BI36S6-551

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.01.2022 o 20:50, Pioter napisał:

Wyborne,
1:40 - ten niebieski ze złotem co to za wyrzutnia?

2:10 - te wachlarze kolorowych "rzymiaków" co to?

Ogólnie bardzo ładnie, widać, że dużo pracy włożone i na pewno 20 razy myślałeś co jak i po kolei by było najlepiej. Mnie osobiście saluty jakoś nie jarają. Pewnie finał bym zalał złotem itd a stres oczywiście przy takich pokazach jest oj tak... Inni się często bawią a fani pirotechnicy często samotnie trwają ze swoim stresikiem bo za chwilę trzeba odpalać hehe.
Bardzo ładny pokaz. Ja przy takim rozmachu to już bym kombinował to robić z muzyką ale to kolejne techniczne rzeczy by dochodziły wiadomo.

1:40 - PXB3806 Lutra 

2:10 - TB130 Orange Puppy ( Plastry) 

 

Oj stresik był... 

A co do pokazu pod muzykę będę próbował sił w tym roku pierwsza okazja będzie na 25 lecie ślubu rodziców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...