Jump to content
Sign in to follow this  
velibrum

E.Leclerc

Recommended Posts

Nie spodziewam się wiele po tym sklepie i nie zdziwię się jeśli te kilka produktów na krzyż to będzie wszystko co będą mieli w ofercie. W zeszłym roku w sklepie w moim mieście kilka dni przed sylwestrem była straszna lipa, nie mogłem w ogóle namierzyć punktu, w którym sprzedają piro, a jak już go znalazłem to były chyba ze 3 wyrzutnie, jakiś zestaw, rzymskie i tyle.

Jak chcecie zobaczyć ofertę dla waszego miasta musicie wejść na stronę leclerca i wpisać swoje miasto ,a następnie wejść w gazetki,bo np w Rzeszowie jest super power ,a we Wrocławiu piromax i super power.

W Lublinie na Zana jak co roku, więcej niż to co w gazetce jednak ceny wyższe np. X-Type z Piromaxa 60 pare zyla. Stosiko będzie pewnie większe po Świętach.

Mam nadzieję że tego roku w leclerku w Nowym Sączu będzie jakieś piro, zawsze tylko wielkie stoisko drożyzny, w większości hesti. Może dlatego że w galerii ?

Byłem w leclercu i chciałem zakupić petardy hammer i niestety już wykupione tak mi Pan pilnujący stoiska powiedział, dodam ze byłem w sklepie w Rzeszowie

U mnie z Triplexa w tym roku jak na razie nic nie było, sam Piromax i SP. Wydaje mi się, że to piro co kolega wstawił foty jest sprzedawane niezależnie od działania sprzedaży Leclerca, ale mogę się mylić. Widać, że jest na pasażu, a nie na sklepie.

U mnie z Triplexa w tym roku jak na razie nic nie było, sam Piromax i SP. Wydaje mi się, że to piro co kolega wstawił foty jest sprzedawane niezależnie od działania sprzedaży Leclerca, ale mogę się mylić. Widać, że jest na pasażu, a nie na sklepie.

To jest na sklepie.

Leclerc Lublin C.H. Tomasza Zana, bardzo duży wybór Piromax, Super Power, Europyro. Można dorwać nawet 2,5" i 1,5" Shell Rocket ;) oraz kostki 50mm.

No ładnie polecieli w tym roku, ceny przystępne. Od razu ostrzegam że w leclercu w Nowym Sączu nie ma piro z gazetki tylko stragan obok marketu ;-;

45 minut temu, TomekNysa napisał:

Opłaca się wziąć wyrzutnie Armagedon za 60 zł?

W tej cenie najbardziej opłacalna chyba z Leclerca, ta kostka z Piromaxa akurat zła nie będzie

Dla mojego miasta oferta leclerca wyglada tak, a znając życie w sklepie pojawi się jeszcze kilka innych kostek. Cenowo szału nie ma

lec1.PNG

lec2.PNG

lec3.PNG