Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi


dzisiaj wystrzelalem 6 z 12 rakiet best, z e leclerca. Sa to jr2 diabolo tylko inaczej wygladaja , musze przyznac , ze jak na 10 zł to efekty bardzo dobre. Prawie jak jr8 !!:) WARTO


Mówisz o tych Bestach DR02 ? Bo tylko takie widziałem w E.Leclercu.
Ja kupiłem Besty DR04 w Lidlu za 13zł, jeśli mówisz że te DR02 strzelają jak JR8, to jestem ciekaw jak będą strzelały te moje DR04 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego rakietki jak rakietki. Za 10 zł na takie sobie strzelanie przed 24 dla jaj można sobie kupić. Ale za 10 zł nie masz co spodziewać się powalających efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rakietki do 10 zł z reguły nie mają prawie efektów ;) Jednak w porównaniu z Hestią ( kolega 2 lata temu miał mały zestaw) to możesz liczyć na dość długo utrzymujący się efekt spadochronu, uciekających rybek i minimalne rozpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na przodzie gazetki napisane jest: "Oferta ważna od 11.12 do 23.12.2012 r.", a na stronie z fajerwerkami napisali, że oferta obowiązuje do 31.12.2012 r., więc wychodzi na to, że od 11.12 do 31.12.2012 r. :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na przodzie gazetki napisane jest: "Oferta ważna od 11.12 do 23.12.2012 r.", a na stronie z fajerwerkami napisali, że oferta obowiązuje do 31.12.2012 r., więc wychodzi na to, że od 11.12 do 31.12.2012 r. :)/>

Pozdrawiam



dobra dzięki:) pozdrówka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj specjalnie w leclercu (w Radomiu) i stoisko już jest,ale niestety jeszcze zamknięte, myśle że watro będzie się tam jeszcze wybrać. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dzisiaj specjalnie w leclercu (w Radomiu) i stoisko już jest,ale niestety jeszcze zamknięte, myśle że watro będzie się tam jeszcze wybrać. pozdrawiam

oo widzę kolega z okolić Radomia ;P skąd dokładniej? ;D
jeżeli chodzi o fajerwerki w E.Leclerc radomskim to ja osoboiście nawet tam jednej rzeczy nie kupię! Strasznie drogo! 2 razy droższe artykuły niż np w sklepie taniefajerwerki.pl ... ;/
Po tanie i porządne fajerwerki (Jorge, Kometa) lepiej wbić do hurtowni "Sultex" ul. Łączna 29 :) tam ja będę zakupował swoją 2 część stuffu ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na małych zakupach w Poznaniu niestety nie było moździerza za 22zł.

Edit w Poznaniu jest już dostępny moździerz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem dzisiaj na małych zakupach w Poznaniu niestety nie było moździerza za 22zł.

A co u nas widzialeś godnego uwagi?? Maja jakies fajne hukowe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...