Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :wink:
Hipermarkety Leclerc najczęściej zaopatrują się w produkty SuperPower bądź Śmieszka. W Lublinie ( na Zana ) w tym roku zlikwidowano stare duże stoisko z fajerwerkami. Teraz jest tylko jedno malutkie na hali. Tak jak w poprzednich latach w moim mieście były produkty SP tak teraz wraz ze zmianą stoiska zmienił się importer na Śmieszka. Zrobiłem dzisiaj tam zakupy. Kupiłem zestaw 12 rakiet za 7,99 6 wulkanów za (!) 3,69 i duży zestaw petard za 4,39 zł. Ceny bardzo niskie, niższe niż hurtowe :grin:
Poniżej przedstawiam zdjęcie stoiska z Lublina
http://img170.imageshack.us/img170/353/dsc01798wq0.jpg
oraz to co tam kupiłem
http://img129.imageshack.us/img129/8519/dsc01800as4.jpg
Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 dużych rakiet za 22zł - to może być ciekawa oferta.
Co do wyrzutni , jest to pewnie coś małokalibrowego o całkiem przyzwoitym efekcie , ale za 10zł nie ma co oczekiwać cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Otworzyli E.Leclerca na przymorzu niedawno. Będę go odwiedzał przed sylwestrem. Powiedzcie co było w waszych Leclercach przed sylwestrem, bo podobno w każdym dodawali coś poza ofertą przedstawioną w katalogach. Liczę na wasze zdanie o tych sklepach ;). A tak btw. co to jest za moździerz w ich zeszłorocznej ofercie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.Leclerc jako sieć nie ma podpisanej umowy z żadnym importerem. Dlatego w każdym sklepie można spotkać coś innego. Nie należy się więc kierować tym, co jest w gazetce w innym mieście, bo u nas może być coś kompletnie innego. U mnie na przykład było malutkie stanowisko z produktami Śmieszka z bardzo dobrymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj odwiedziłem Leclerca w poszukiwaniu oferty z gazetki. Znalazłem pożądane produkty w super cenach w Lublinie na ul. T. Zana. Kupiłem to co na zdjęciu:

ss850003.jpg

Zapłaciłem 84 zł . Ceny można znaleźć pod tym linkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061
nie wiecie co jest we Wrocławiu?


wszystko co jest w ulotce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Rakiety Atomic Assault mialem je z Lidla lecialy bardzo wysoko tak wysoko ze rozprysk byl malutki, choc naprawde pewnie calkiem spory. Niektore lecialy powyzej mgly i wogole ich niewidzialem. Ogolnie w tym roku pewnie ich niekupie ale do zabawy przed 24 calkiem fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzwoniłem do sklepu na ul. Zana w Lublinie, ale żadnych konkretów się nie dowiedziałem, oprócz tego, że koło 15 grudnia fajerwerki mają już być w sklepie. Kiedy ukaże się oferta i czy będzie tak atrakcyjna jak rok temu, tego niestety też ustalić nam się nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj w Leclercu.Wszystko tak jak było tylko all obstawione i kasjerka podaje lecz jest bardzo miał i wszystko jest cacy :) Oto moje skromne zakupy miałem tylko 20 zł w portfelu ;) Jest bardzo dużo moździerzy do wyboru, ciekawe wyrzutnie fajne ceny po prostu warto się przejść ;)
d5bd07c09c838011med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam co opłaca sie w tym roku kupic w tym markeciee?
Chodzi mi bardziej o wyrzutnie!!


Wyrzutnie Backyard Fun z Triplexu.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre produkty są w atrakcyjnych cenach np. KO203 z SP za 3,10zł,KO204 za 1,99zł więc polecam podjechac jeszcze dziś i jutro zanim podskoczą po świętach ceny na te produkty :)
ponczo12496 O jakim efekcie odpalałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektóre produkty są w atrakcyjnych cenach np. KO203 z SP za 3,10zł,KO204 za 1,99zł więc polecam podjechac jeszcze dziś i jutro zanim podskoczą po świętach ceny na te produkty :)
ponczo12496 O jakim efekcie odpalałeś?

Red peony po prostu miodzio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pamietacie jeszcze jakie byly mozdzierze i wyrzutnie ?? bo sie wybieram wlasnie po swietach i nie wiem czy tam kupie czy bede musial jezdzic i szukac bo dzis bylem na targowisku juz zacieszony pytam sie w jakiej cenie fp3 facet [yta sie ktore to.. no to mowie szare a on 70 zl paczka 3.5 zl sztuka.. wiec to jest porazka a najlepsze jest to ze mi mozdzierz z biedronki chcial wcsinac za 50 zl :D kasjopeja 42 zl, styx 72 wiecej nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...