Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie spodziewam się wiele po tym sklepie i nie zdziwię się jeśli te kilka produktów na krzyż to będzie wszystko co będą mieli w ofercie. W zeszłym roku w sklepie w moim mieście kilka dni przed sylwestrem była straszna lipa, nie mogłem w ogóle namierzyć punktu, w którym sprzedają piro, a jak już go znalazłem to były chyba ze 3 wyrzutnie, jakiś zestaw, rzymskie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak chcecie zobaczyć ofertę dla waszego miasta musicie wejść na stronę leclerca i wpisać swoje miasto ,a następnie wejść w gazetki,bo np w Rzeszowie jest super power ,a we Wrocławiu piromax i super power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lublinie na Zana jak co roku, więcej niż to co w gazetce jednak ceny wyższe np. X-Type z Piromaxa 60 pare zyla. Stosiko będzie pewnie większe po Świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że tego roku w leclerku w Nowym Sączu będzie jakieś piro, zawsze tylko wielkie stoisko drożyzny, w większości hesti. Może dlatego że w galerii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w leclercu i chciałem zakupić petardy hammer i niestety już wykupione tak mi Pan pilnujący stoiska powiedział, dodam ze byłem w sklepie w Rzeszowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Triplexa w tym roku jak na razie nic nie było, sam Piromax i SP. Wydaje mi się, że to piro co kolega wstawił foty jest sprzedawane niezależnie od działania sprzedaży Leclerca, ale mogę się mylić. Widać, że jest na pasażu, a nie na sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z Triplexa w tym roku jak na razie nic nie było, sam Piromax i SP. Wydaje mi się, że to piro co kolega wstawił foty jest sprzedawane niezależnie od działania sprzedaży Leclerca, ale mogę się mylić. Widać, że jest na pasażu, a nie na sklepie.

 

To jest na sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leclerc Lublin C.H. Tomasza Zana, bardzo duży wybór Piromax, Super Power, Europyro. Można dorwać nawet 2,5" i 1,5" Shell Rocket ;) oraz kostki 50mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

No ładnie polecieli w tym roku, ceny przystępne. Od razu ostrzegam że w leclercu w Nowym Sączu nie ma piro z gazetki tylko stragan obok marketu ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, TomekNysa napisał:

Opłaca się wziąć wyrzutnie Armagedon za 60 zł?

W tej cenie najbardziej opłacalna chyba z Leclerca, ta kostka z Piromaxa akurat zła nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...