Skocz do zawartości

E.Leclerc


velibrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 312
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bylem dzisiaj we wrocku i tak stoisko bylo w oddzielnym pomieszczeniu poniewaz jak sie dowiedzialem nie moga trzymac na hali ogolnej pirotechniki . Fajerwerki byly ale tylko i wylacznie Triplex a szedlem z mysla o kupnie 3 wyrzutni armagedon . Generalnie wygladalo to jak stoisko firmowe triplexu uszlo mojej uwadze aby sie zapytac dlaczego nie ma oferty gazetkowej odnosnie innych importerow. Ceny swoja droga z kosmosu wprawdzie hit box mial np cene z gazetki ale Pani obslugujaca powiedziala ze to cena promocyjna tylko do dzisiaj .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Leclercu w Lublinie wyłącznie piromax. Armageddon jedynym opłacalnym produktem. Firball np za 72 zł, Fire Art za 159. Są jeszcze inne 19 strzałówki, mniejsze kostki jaki i kątówki za 200 zł i inne wieksze np Dangerous.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, niedawno przyszedłem z E.Leclerka i poszedłem tam na próżno, chciałem kupić kostkę Tiger Fail i babka mi powiedziała że od 22 grudnia będą fajerwerki.

Ale będzie Tiger i jeszcze jakaś na M za 7.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie :

 

ktoś mi powie co to za rakietki za 9,99zł ?? Fajne do zabawy przed 24:00 ? ;)/>

A czego się spodziewac po rakietach gdzie średnio jedna sztuka wychodzi 80 pare groszy ?

Wyleci pare gwiazdek i tyle tego show. Do zabawy powinny byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Oni dopłacają do tych songów? Przecież nawet w sklepach internetowych song kosztuje przynajmniej 95zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Oni dopłacają do tych songów? Przecież nawet w sklepach internetowych song kosztuje przynajmniej 95zł.

Nie oni dopłacają tylko wy przepłacacie na necie :xmas_happy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 1 artykuł tańszy niż w sklepie internetowym .. Skoro taki lecler ma ~100 sklepów i do każdego ~50 songów zamówi to na pewno jakieś zniżki dostają , Więc oni raczej nie dopłacają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem tym szczęśliwcem z wybranymi miastami. W Przemyślu gazetka uległa minimalnym zmianom, przykładowo brakuje wyrzutni Tiger.

gazetka1_1_jpg_300x300_q85.jpg

 

gazetka_jpg_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić te wyrzutnie powyżej 100 zl? Na filmikach super wygladaja i importer dobry bo triplex .. co myślicie ? Aaa i wiecie od kiedy beda fajerwerki ? Wczoraj bylem i nic jeszcze nie bylo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w E.Leclerc oddział Łódź. Fajerwerki leżą już na stołach, można bez problemu podejść wziąć do ręki i pooglądać. Fajnie się to prezentuje, trzeba zrobić zakupy po świętach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z leclerca i coś kupiłem. Szkoda , że w portfelu miałem tylko 27 zł :P

 

UWAGA!! JAK KTOŚ CHCE KUPOWAĆ PETARDY RC1 ZA 1,69zł TO BRAĆ I SIĘ NIE ZASTANAWIAĆ!! są baaardzo fajne i mocne jak za tą cenę, i jest ich 60 w jednej paczce :)

 

zdj. n6orc4.jpg

 

33y3kaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...