Skocz do zawartości

[ponczo12496] Pasja i tradycja od lat


ponczo12496

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

30 grudnia, jaka to piękna data w kalendarzu. Od zawsze był to najlepszy czas roku, wolne od szkoły, studiów, okres bożonarodzeniowy no i one, fajerwerki!. 

Swój temat zakładałem zazwyczaj jak tylko kupiłem pierwsze fajerwerki, człowiek już nieco starszy, praca, obowiązki, dziewczyna. Pomimo tego pasja trwa, ten czas nadal mnie kręci, wiadomo te emocje są już mniejsze jak kiedyś, ale to chyba normalne. Tak czy siak uzbierało się co nieco. O dziwo okazało się, że mojej lubej fajerwerki się spodobały i do prezentu pod choinkę dostałem małe co nieco. Rodzina też pamięta co mnie kręci i od chrzestnej dostałem baterie z Piromaxa. Kurcze świetny to czas, cieszmy się nim jak najlepiej się da!

Wasz Ponczo12496.

269924014_3073903766225884_4034172613144085931_n.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tradycji to potrzebne są petardy, a ty ich nie masz w swoim stufie, no i nie potrzebny ten szampan bo nachlasz się i ręce ci pourywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zenofelipizum napisał:

Do tradycji to potrzebne są petardy, a ty ich nie masz w swoim stufie, no i nie potrzebny ten szampan bo nachlasz się i ręce ci pourywa.

Petard zapomniałem zmieścić w kadrze, spokojnie nie pourywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie Brocade od Srpyro, zdasz może relację po sylwestrze? :) 

Cytat

30 grudnia, jaka to piękna data w kalendarzu. Od zawsze był to najlepszy czas roku, wolne od szkoły, studiów, okres bożonarodzeniowy no i one, fajerwerki!

Ciężko się nie zgodzić ,szczególnie jak chodziło się do szkoły :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorato na rejonie, więc szacunek na dzielni tylko nie szalej bo %% mocno uderzą po bani :P

Zombie z pewnoscia zrobi robote, a skycode z filmików wygląda na bardzo ciekawą wyrzutnie - sam chcialem kupic na promce ale szybko wykupiona. Mysle ze sie nie zawiedziesz.

Oby warunki pogodowe dopisały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tak ja piszesz, wiosen przybywa priorytety się zmieniają. Najważniejsze że ducha walki nie tracimy, moja mnie je..e o strzelanie że tyle pln itd., ale przez te 11 lat już przywykłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt, że czas przemija, ale pasja nigdy ;) Stuff naprawde wygląda ładnie, jest czym się pobawić przed północą, a wyrzutnie na przywitanie nowego roku także dadzą rade. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...