Skocz do zawartości

[N0n4m3r] Stufficzek nie największy ale jednak 21/22


N0n4m3r

Rekomendowane odpowiedzi

8mYFghU.jpeg

Silent Night oraz Aurora zostały z poprzedniego roku - taka mgła była, że jakbym odpalił to prawdopodobnie do dziś bym tego żałował, więc liczę, że w tym roku się uda. Do tych dwóch 30mm są jeszcze 2x Argento 25mm/10strzałów Saphir i Agathia. (AC25-10-8/9)

Oprócz tego co widać są, a może raczej były jeszcze 3 inne wyrzutnie: Red Blue od Funke (FC20-16-4), Acido (AC20-10-1), Plasma (AC30-13-33). Co prawda nie zostały przeze mnie w całości wystrzelane, ale dziwnym trafem ich tu nie ma. Nie wiem czy chwalenie się w internetach tym co się z nimi stało jest dobrym pomysłem, więc udam, że ich po prostu nie ma :)

Jak widać są także jakieś skromne, bo skromne, ale jednak - powiedzmy - zapasy emiterów i innych petard (na szczęście jest ich trochę więcej niż tutaj widać :D). Myślę, że rozsądnie i oszczędnie strzelając uda mi się je przetrzymać jeszcze ze 3 lata, ale to się okaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw. O ile się nie mylę to 7 kostek widzę. Mnie w tym roku raczej emiterów i petard zabraknie. Jutro mam urlop to na targu zerknę czy coś kupić jeszcze można do zabawy po 22giej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć sporo mocnych petard i kilka wyrzutni na północ, skromnie ale ważne że tradycja będzie podtrzymana :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [N0n4m3r] Stufficzek nie największy ale jednak 21/22

Jest czym się pobawić i jest cos na północ jak dla mnie stuff kompletny No moze jakas rakietka by się przydała ewentualnie. Ale ważne ze tradycja zostanie, tak ze wszystkiego dobrego i szczęśliwego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...