Skocz do zawartości

[Czemcio420] Stuff 2k11/22


Czemcio420

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Moloch napisał:

Od 1 stycznia do końca marca :) są promki, ale w tym roku to nie wiadomo czy w ogóle coś będzie. 

Już 1szego? no i cacy jakieś grosze mam na 1sza pake.. poluje na super white strobe/jw408 w tym roku napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. krótkie podsumowanie ;)

Z emiterów na 1 miejscu screaming demonsy jeśli chodzi o cene/jakość..  za rok napewno z 10 paczek wezme.

 

Tp5 bardzo dobrze wyszły w porównaniu do black deathy.. za 30zl moge miec ich 10 a blackow za 40 4... więc tp5 wygrały u mnie.

 

Wyrzutnia ghost... bardzo fajna w tej cenie, robi mały chaos przy swoich 20mm.. final wyrzutni bajka dla mnie, dynamiczność też jak najbardziej... czy kupilbym na nastepny rok? Jak najbardziej myśle,że nawet i 2 sztuki.. jestem bardzo zadowolony. Polecam :)

 

Sokół  w tej cenie bardzo fajny.. w tej cenie warta zakupu. Ale w okolicach 70-80zł raczej bym już jej nie kupil.

 

Jw2000.. - bardzo mieszane uczucia mam.. stałem pare metrów dalej bylo czuć moc tej kostki i na niebie wygladała bardzo fajnie.. ale zabrakło mi finału i chyba jednak nie jestem fanem kątówek.. oczekiwałem czegoś innego i mam baardzo duży niedosyt po niej..goście zreszta tak samo :) co nie zmienia faktu,że huk też robił swoje  w niej.. ale kolejnym razem bym nie zakupił.

Rakieta z kauflanda od hesti odziwo wyszła zaje...ście - jak nie jestem fanem rakiet ogromnym to sztos.. gdyby jeszcze cena była ciutke mniejsza bo 25zł to gruba przesada...

 

Odpoczywamy i zbieramy arsenał na kolejny rok, po paru latach bez piro poczułem znowu to co kiedyś za młodego;) dużo zdrówka dla Was.. 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...