Skocz do zawartości

[damian7878] stuff 2021/2022


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku troche skromniej niż w poprzednich latach.Może się jeszcze  coś dokupi w marketach ?.              deabfbb6b418845cgen.jpg 66c464cc87e615f3med.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie "skromniej" ja tutaj widzę dużo fajnych kostek, px-pro zrobią show, eldorado i hot fusion bardzo eleganckie kostki, uważaj bo hotfusion strzela bardzo nisko przynajmniej u mnie było tak rok temu, efekty leciały do samej ziemi :DD Kewlar też ciekawa opcja, jak nie lubię za bardzo piromaxa to ta wydaje się całkiem fajna przynajmniej na filmach, napisz po sylwestrze jak się spisała :):fireworks:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mroczny napisał:

Nie takie "skromniej" ja tutaj widzę dużo fajnych kostek, px-pro zrobią show, eldorado i hot fusion bardzo eleganckie kostki, uważaj bo hotfusion strzela bardzo nisko przynajmniej u mnie było tak rok temu, efekty leciały do samej ziemi :DD Kewlar też ciekawa opcja, jak nie lubię za bardzo piromaxa to ta wydaje się całkiem fajna przynajmniej na filmach, napisz po sylwestrze jak się spisała :):fireworks:

Pewnie dam znać albo wstawię filmik jsk będzie miał kto nagrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę na bogato same zacne produkty seria pxpro jest kozak osobiście kocham px pro 9... kewlar tez jest super kosteczką napewno będzie udanie powitany nowy rok. Oby tylko nie bylo mgly 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grubbert napisał:

Tajfun powinien dać czadu :biggrin: Dobrze widzę cyrko od Hestii???

Tak haha. Dorwałem je na stoisku w intermarsche. Myślałem że juz ich nigdy nie odpale ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdbierało się. Fontanny, rakiety, rzymy, baterie "I", kątówki, a nawet cyrko. Jest coś do zabawy i na poważniejszy spektakl. 

Udanego malowania nieba!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michał K. BMW napisał:

Witam . Co myślicie o starych FP3 Jorge NWP. 3gr. Wczoraj zakupiłem 3 paczki . 

a po ile płaciłeś za 1 paczke tych fp3 NWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zetsawik się zrobił i wcale nie taki skromny . Hot Fusion niepozorna a daje jak dobra 50 ;) Jestem ciekaw jak wypadnie Pro 14 . Pozdro i udanej zabawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...