Skocz do zawartości

FP3 New Edition


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: FP3 NEW
Nazwa: FP3 New Edition
Efekt: Zielona flara + huk
Nec: 1,8g na sztukę
Cena: 18zł/paczka 20szt
Opis: Nowe petardki od jorge, produkcji Tureckiej. Jakość wykonania bardzo dobra. Jutro jak przetestuję, to napiszę jak to strzela i z czym można porównać.
Zdjęcie: https://imgur.com/a/JYa9iXR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku 121db , ale jakoś taki ten huk jest płytki trzask nijako brakuje głębi. Ostatnie CE jak miałem 2 lata temu bodajże to też były słabiutkie już, chyba gorsze od jc05

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliłem jedną, za tą cenę odradzam. Trochę głośniejsze od gromów 2. "Zwykłe" Jc06 bije je na głowę. Flara bardzo ładna, no ale nie dla flary się kupuje petardy.

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i takie właśnie nastały chujowe czasy... Klaskanie jest głośniejsze od petard.

@PiroMan25Dzięki za info. Miałem przyszykowany koszyk z tymi petardami, ale jak tak słabo wypadają, to nawet nie będę próbował tego zamawiać lel.

@HomerZ tych Jorgowskich FP3 po erze NWP, to tylko partia 2018 z gipsową zatyczką trzymała jakiś poziom. Rok 2017 to był spory hejt na tą petardę, bo miała glinkową zatyczkę. W 2018 poprawili te petardy. A w 2019 znowu dali glinkę (trochę lepszą), ale też były chujowe. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2021 o 12:01, Piro Wiesław Miro napisał:

@Homer W 2018 poprawili te petardy. A w 2019 znowu dali glinkę (trochę lepszą), ale też były chujowe. 

 

 

Pamietam ,bo miałem w tych latach. Kupiłem też txp859 czy jakoś tak petardki triplexa to tłukły je bez porównania odpalona jedna po drugiej. Później szałowe były signalosy 3.0 i te eltitanio i bomb bony- ale te drogie. Już nic takiego niema. A jak wypadają nowe jc05 ,wiem że ponoc dalej dobre wykonanie a jak z decebelami ktoś mierzył ? - Te dobra miały bodaj 115-117db. Ciekawe jak te 0,34g

Edytowane przez Homer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@Homerco  do tych petard co wymieniasz idzie bez problemu prywatnie kupić. Zapraszam priv jeśli coś. A co do tych NEW Edition to wygląd mają kozacki moc do zniesienia ale nie za taką cenę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...