Skocz do zawartości

sklepfajerwerki.pl / Etna


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem, zobaczyłem (na początek myślałem, że to kolejny sklep z jajkami dinozaura za dychę itp.) ale jak wziąłem "nowości" to ceny jak na taki nowy sklep niskie :-)
Kto wie, może za parę lat będzie w stanie nawiązać rywalizację z Korsarzem i Top10 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korsarz to drogi sklep więc nie ma się co dziwić :wink:

No ja bym nie powiedział. Niektóre produkty są tańsze niż w FM

W Top10 wszystkie ceny są nadal najniższe na rynku, w tym niższe od http://www.sklepfajerwerki.pl

Weź mnie nie rośmieszaj. Na sklepfajerwerki.pl, nie oszukujmy się, jest taniej niż w FM :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Top10 wszystkie ceny są nadal najniższe na rynku, w tym niższe od http://www.sklepfajerwerki.pl

Weź mnie nie rośmieszaj. Na sklepfajerwerki.pl, nie oszukujmy się, jest taniej niż w FM :!:


Widać matematyka to twoja pięta achillesowa skoro nie umiesz porównywać cen. Wymień mi chociaż kilka cen które są niższe na www.sklepfajerwerki.pl niż w Top10. Przed napisaniem czegoś warto to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień mi chociaż kilka cen które są niższe na www.sklepfajerwerki.pl niż w Top10. Przed napisaniem czegoś warto to sprawdzić.


No to ja się włączę, bo znalazłem parę :-) :

Wyrzutnia Hi-Tec- niższa o 49 groszy
Petardy Big Corsair - niższa o 1 zł 17 groszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać matematyka to twoja pięta achillesowa skoro nie umiesz porównywać cen. Wymień mi chociaż kilka cen które są niższe na www.sklepfajerwerki.pl niż w Top10. Przed napisaniem czegoś warto to sprawdzić.

Tak na marginesie to mam 3 :grin: Co prawda wybór jak na lekarstwo jednak szybko się rozbuduję sklep :smile: A tak co do cen, nigdzie w sklepie internetowym nie jest tanio :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dla was małą informację. Do sklepu zostały wprowadzone zostały wyrzutnie SuperPowera i Triplexa. Czyżby szykował nam się kolejny sklep posiadający produkty kilku firm w swoim asortymencie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sklep jest super ;) !, mianowicie posiada produkty które chce mieć w swoim tegorocznym stuffie , jeżeli nie podniosa cen to w tym sklepie złoże zamówienie ;> . PS. wie ktoś jak z obsługą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No ja mam takie pytanko, czy w tym sklepie opłaca się w ogóle kupować ?? Bo chciałbym sobie tam zakupy zrobić ?? Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Ja zamawiałem tydzień przed świętami w piątek o 16.00 w czwartek odbierałem od kuriera. Wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Czemcio420 napisał:

Nie polecam.. towar niezgodny z opisem

Może coś więcej? 

Łatwo powiedzieć że "nie polecam", a jak nie zgodny z opisem to możesz reklamować i będzie wszystko ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wapster napisał:

Może coś więcej? 

Łatwo powiedzieć że "nie polecam", a jak nie zgodny z opisem to możesz reklamować i będzie wszystko ok. 

Opis - cena za opakowanie.

Zdjęcie - opakowanie 5 sztuk.

 

Przychodzi 1 sztuka racy, pisałem.. pomyliło im sie i przepraszają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Czemcio420 napisał:

Opis - cena za opakowanie.

Zdjęcie - opakowanie 5 sztuk.

 

Przychodzi 1 sztuka racy, pisałem.. pomyliło im sie i przepraszają.

To nie było tak można odrazu. Że problem rozwiązany i finalnie dostałeś to miałeś dostać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2022 o 13:13, wapster napisał:

To nie było tak można odrazu. Że problem rozwiązany i finalnie dostałeś to miałeś dostać....

Na przeprosinach sie skończyło a nie 5 sztukach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na sklepfajerwerki.pl / Etna

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...