Skocz do zawartości

[endriu123457] sylwestrowe bum bum 21/22


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

IMG-1639326099424.jpg

 

20211210-154654.jpg

 

20211212-171605.jpg

Na pewno dojdzie sporo rzeczy do pokazu takich jak stroboskopy,race itp czekac na aktualizacje ! :D

 

W Tym roku w sylwestra odpalanie solo A w nowy rok pokaz ! 

 

Zamawiane w sklepie Piroart, Pyromoravia.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mpiwowski zmienił(a) tytuł na [endriu123457] sylwestrowe bum bum 21/22

Widzę zapalniki już przygotowane :D Bardzo dobre wyrzutnie Samum, seria PX PRO, Sky Brocade no i rekin od Dextrina. Uważaj Pan na ten mortar, miałem okazję strzelać z takiego lub bardzo podobnego od Tomaszka i strzelał bardzo ale to baaardzo nisko :fireworks:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę znajomych etykiet: Samumy, Sky Brocade-y, Mistrale, muzyczna Jazz & Blues (Pyromoravia). Absynta miałem dwa lata temu, a Rapa Nui i PX-PRO 6 strzelam w tym roku. Venom i Lustik quality rockets.

Miłego strzelania❗???✨

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałeś słabą pogodę rok temu? Mam nadzieję, że w tym roku będzie wszystko dobrze, lekki mrozik bez wiatru i mgły :< Sky brocade bardzo ładna, jeśli to ta z ins, odpalałem jedną ostatnio i efekty były piękne, absynt coś co chciałem mieć w tym roku ale się budżet skończył a dotacji z Unii nie dostanę :DD Rakietki venomy też kilka sztuk poleciało z mojej strony i przyznam, że ciekawe mają te efekty ale czasami drugi ładunek nie wybuchał, petard nie ma co komentować bo same mocne pozycje no i na dokładkę moździerz, udanego sylwestra i oby pogoda nam dopisała :fireworks:

Edytowane przez Mroczny
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mroczny napisał:

Też miałeś słabą pogodę rok temu? Mam nadzieję, że w tym roku będzie wszystko dobrze, lekki mrozik bez wiatru i mgły :< Sky brocade bardzo ładna, jeśli to ta z ins, odpalałem jedną ostatnio i efekty były piękne, absynt coś co chciałem mieć w tym roku ale się budżet skończył a dotacji z Unii nie dostanę :DD Rakietki venomy też kilka sztuk poleciało z mojej strony i przyznam, że ciekawe mają te efekty ale czasami drugi ładunek nie wybuchał, petard nie ma co komentować bo same mocne pozycje no i na dokładkę moździerz, udanego sylwestra i oby pogoda nam dopisała :fireworks:

Oj tak życzmy sobie dobrej pogody ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku ekstra. Będzie na czym oko zawiesić. Miałem kupić w tym roku discovery ale się trochę wystraszyłem ceny ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, damian7878 napisał:

Jak co roku ekstra. Będzie na czym oko zawiesić. Miałem kupić w tym roku discovery ale się trochę wystraszyłem ceny ?

Prawda taka że przez to że rok temu było mgła taka że dłoni na wyciągniętej ręce nie było widać nie odbył się pokaz i wszystko zostało na ten rok ;D. Dzisiejszych cen sam się boję maxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam strobo 90sek i Silent Night. To akurat flagowce od Triplexa.

Ładne plony po objazdówce po marketach. Nie kupowałem Hydry i Virusa, bo zawsze liczyłem, że ktoś z sąsiadów będzie miał, to sobie obejrzę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Ło urwa xd

No jest mega konkretnie.

Mam nadzieję że pokaz nagrasz?

Virus hydra tajfun mysterie 1x mistral 1x sky brocade silent night idą do odpalania w sylwestra + rakiety... reszta idzie na pokaz w nowy rok... ale pogoda ma być taka ze nie wiem czy znowu coś z tego będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana Endria ? Oczywiście stuff najwyższej klasy, szykuje się ciekawe widowisko. Pamiętam, że w ubiegłym roku nie było Ci dane zrobić pokazu z powodu pogody, mam nadzieje, że w tym wszystko zagra i stworzysz super widowisko. Odbiegając od stuffu to musimy kiedyś sie spotkać jak za starych dobrych czasów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tff napisał:

Witam Pana Endria ? Oczywiście stuff najwyższej klasy, szykuje się ciekawe widowisko. Pamiętam, że w ubiegłym roku nie było Ci dane zrobić pokazu z powodu pogody, mam nadzieje, że w tym wszystko zagra i stworzysz super widowisko. Odbiegając od stuffu to musimy kiedyś sie spotkać jak za starych dobrych czasów ? 

Pogoda na ten moment wygląda bardzo słabo zobaczymy vo przyniesie w kolejnych aktualizacjach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same mega dobre kostki i widać że dobry pokaz sie szykuje więc oby tylko z pogodą się udało bo szkoda zmarnować takie piro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...