Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2021/2022


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupy zgaduje w Liderze :) dobry i ciekawy asortyment mają, sam myślałem na przetestowaniem wszystkich dużych rakiet co mają na sztuki .

2'' jest, Platinium Tomaszka jest więc efektu nie zabraknie, coś do zabawy jest . Przydała by się jakaś dobra 49/30 . Póki co fajnie sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i późno, ale konkretnie. Rakiety na filmach walą za***iście. Sam chciałem je przetestować za drogie są :dry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak janusze zobaczą rakiety BIG BLACK SVART, to pomyślą sobie, że na co dzień pracujesz na wojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety to jest TURBO KOKS? Miałem kiedyś jedną, piękny opadający efekt niemal do samej ziemi ,do tego bardzo donośny "świst" przy starcie. Ciekawe jak teraz prezentuje się ich cena ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno wyrzutni z których fireball i tomaszek zwraca największą uwagę do tego pełno zabawy w postaci fontann no limits, rzymiaczków a i nawet traca się znalazła, rakiet to komentować nie będę bo ta fota mówi sama za siebie... pierwszy raz widzę tyle tych rakiet u jednej osoby, po filmikach na yt i komentarzach widać efekty do samej ziemi a i huk też jest spory, nie mogę się doczekać aż odpalę swoją jedną sztukę w tego sylwestra :DD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły zakupy w Etnie. Na 00 są tylko rakiety brocade war, wyrzutnia ghost i może jakieś wulkany a reszta do zabawy więc nawet nie patrzałem jakoś bardzo na efekty tylko żeby było sporo zabawy. Oprócz tego idą do mnie jeszcze 3 paczki i prawdopodobnie złożę jeszcze 1 zamówienie.

e03606df3d00b34fmed.jpg

63256172a2f5a32bmed.jpg

Edytowane przez matikoksu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Moloch napisał:

Ty już rozwaliłeś system tymi pierwszymi zakupami, ja więcej nie komentuję bo mam focha :D

hahaha i pisze to gość który ma stuff wielkości magazynu z piro a w tym różne ciekawe rarytasy ? i kto tu rozwala system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, matikoksu napisał:

hahaha i pisze to gość który ma stuff wielkości magazynu z piro a w tym różne ciekawe rarytasy ? i kto tu rozwala system?

Ja to tylko zapasy robię na zimę jak miś :P bo obawiam się przyszłości :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przyszły zamówienia z piroarta oraz gorzowa ale zapomniałem wrzucić fotek więc wrzucam teraz. Czekam jeszcze na 2 paczki z których 1 ma być dziś.

df7c2166438881ad.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumując całość sprzętu który posiadasz starczy na kilka godzin dobrej zabawy, jak i konkretny pokaz o północy ? Seria Pro od Tropic-a super się prezentuje,może uda mi się coś zakupić w przyszłym roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten duży tropic pro to co za oznaczenie ma? bo jego kąty są niesamowite.

Chyba całe niebo rozświetli jedna wyrzutnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Moloch napisał:

Ten duży tropic pro to co za oznaczenie ma? bo jego kąty są niesamowite.

Chyba całe niebo rozświetli jedna wyrzutnia!

To jest BZ50S-7007 i mocno na nią liczę że zrobi dobre show bo patrząc po filmikach bardzo mi się spodobała i nie widziałem takiej możliwości żeby nie znalazła się w moim stuffie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, matikoksu napisał:

To jest BZ50S-7007 i mocno na nią liczę że zrobi dobre show bo patrząc po filmikach bardzo mi się spodobała i nie widziałem takiej możliwości żeby nie znalazła się w moim stuffie ?

Ale sztos 15 sekund 50 strzałów, no brak słów. Mega towar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...