Skocz do zawartości

KL510B Super Petardy


Mati88

Rekomendowane odpowiedzi

Podróbe zawsze się spostrzega gorzej od orginału,a w tym przypadku petardy ACHTUNG.Przeczytaj temat od początku,jest nawet filmik.Huk ma cichszy od achtunga,ale takiego basu jaki jest w tej petardzie nigdzie indziej nie znajdziesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie miał tu koleś kilka postów wyżej do czynienia z takimi sprawami jak podróby, przecież Super petarda i Achtung to jest od produkt od jednego producenta, żadna podróba nawet wyglądem nie są do siebie podobne aby mówić o jakich kolwiek podróbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.
Kup i się przekonaj , a nie spekuluj , bo ciągłe pytanie sie i porównywanie z achtungiem naprawde zaczyna wkurzać.
Petardy jak walą to jest grom niesamowity , a na pewno nic lepszego w tej cenie sie nie kupi.
Poza tym achtung jest klasy III , a SP klasy II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FireMan masz racje bo każdy porównuje do achtunga no i prawie przy każdej petardzie jest odpowiedź że są a to gówno prawda... chcesz mieć huk achtunga to kup achtunga i tyle, tą złotą myśl powinnieście sobie wbić do głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wedlug mnie jest to bardzo oplacalna petarda , dobry huk ( cos jak maly achtung) i dobry bass. Chociaż pierwszy raz ja mialem w tym roku , to sie na niej nie zawiodlem :)

@veli - poprawienie ortografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

mi Ojciec kupił je 2 lata temu wydaje mi się ze wtedy dopiero wchodziły one na rynek :D bo kosztowały 1.99 za 4szt :D serio no i ładnie pirdykneło :D tylko draske ma wielką :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No huk mają niezły. Kolega je miał i jak odpalił jedną na takim słupku pół metra nad ziemią blisko nas to jak walnęło to aż ciarki poczułem i nas ogłuszyła. Petardy fajne, ale jak przed sylwestrem sprzedają je w marketach po ok 8zł to sie nie opłaca za 4szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zakupiłem je w Auchanie za 5.99 i musze powiedzieć, że huk nie powala. Nawet moje krachmeny były głośniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Mam pytanie dotyczące tych petard , Mocniejsze one są od FP3 SMALL ?


Oj bo będzie zmiana tytułu użytkownika na coś ze ślepcem/ślepotą:xmas_biggrin:/> . Pisałem 2 posty wyżej, że Krachmeny biją te petardy, a smalle koszą Krachmeny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...