Skocz do zawartości

VII edycja - Akcja Wspólne Kupowanie!


INS-Fireworks

Rekomendowane odpowiedzi

? WOW! ?

Już po raz siódmy organizujemy - Akcję Wspólne Kupowanie z INS

W tym roku mamy dla Was:

? 25% rabatu!!! ?

Akcja rozpoczyna się 11.12 ⏰ i trwa do 18.12  do godziny 23:59!

Rabaty są ukryte - pojawią się po wpisaniu kodu ?wspolnekupowanie2021

Nie przegapcie okazji na zakup fajerwerków w tak atrakcyjnych cenach❗??

Have fun! ?

www.ins-fireworks.pl

wspólne kupowanie.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, endriu123457 napisał:

A będziecie dzwonić do ludzi że danego produktu nie ma czy będziecie wsadzać co wpadnie do ręki w przybliżonej cenie?

Zamawiałem u nich paczkę okazało się że nie ma danego towaru pomimo że na stronie był dostępny. Kontakt to juz... szkoda gadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LucazFires napisał:

Zamawiałem u nich paczkę okazało się że nie ma danego towaru pomimo że na stronie był dostępny. Kontakt to juz... szkoda gadać. 

Nie jesteś jedyny kolego niestety ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio zamawiałem i nie mieli produktu to w ciągu kilku minut dostałem meila z informacją i propozycją załatwienia sprawy. Szybko się dogadaliśmy ale wysyłka niestety dłużej trwała ale i tak chyba w porządku.

Jak zamawiasz w listopadzie i paczka idzie 2 tygodnie to nie ma problemu ale jak zamawiasz przed samymi świętami i ma dwa tygodnie iść... ja bym się zastanowił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźniony na black friday w tym roku, promocja fajna, skorzystam, a co będzie z wysyłką zobaczymy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co również nie dostałem żadnej odpowiedzi na temat dostępnych wyrzutni. Więc najlepszym rozwiązaniem jest branie paczek za pobraniem, no i zostawienie kogoś do odbioru paki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na INS nie narzekam, czasami faktycznie mają jakiś brak. Jak nie dojdzie do Sylwka to zostanie na następnego sylwka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomszak napisał:

A planujecie jeszcze jakaś dostawę przed 11.12?

Witamy, proszę kontaktować się z nami pod numerem 796883022. Produkty dochodzą na bieżąco. Warto się upewnić telefonicznie.

 

10 godzin temu, Moloch napisał:

Ja tam na INS nie narzekam, czasami faktycznie mają jakiś brak. Jak nie dojdzie do Sylwka to zostanie na następnego sylwka :D

Witamy, dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do zakupów już teraz, żeby mieć 100% pewności że paczka dotrze szybciej :D

13 godzin temu, robbenntl napisał:

Ja póki co również nie dostałem żadnej odpowiedzi na temat dostępnych wyrzutni. Więc najlepszym rozwiązaniem jest branie paczek za pobraniem, no i zostawienie kogoś do odbioru paki :)

Witamy, mamy intensywny czas dla naszej firmy. Proszę o maila przypominającego. Postaramy się zająć sprawą priorytetowo.

14 godzin temu, Piotrek007 napisał:

11.12? Oni tak serio. Ze niby do nowego roku dojdzie? Oj ja bym nie ryzykował. Tak jak pisal @k4n4li4 trzeba sie zastanowic

Witam, oczywiście przesyłka dojdzie przed nowym rokiem. Zapraszamy do zakupów już teraz, żeby mieć 100% pewności.

17 godzin temu, k4n4li4 napisał:

No ja ostatnio zamawiałem i nie mieli produktu to w ciągu kilku minut dostałem meila z informacją i propozycją załatwienia sprawy. Szybko się dogadaliśmy ale wysyłka niestety dłużej trwała ale i tak chyba w porządku.

Jak zamawiasz w listopadzie i paczka idzie 2 tygodnie to nie ma problemu ale jak zamawiasz przed samymi świętami i ma dwa tygodnie iść... ja bym się zastanowił

Witamy, dziękujemy za komentarz. W gorącym dla hurtowni czasie, zapraszamy do szybszych zakupów:D

19 godzin temu, tomszak napisał:

A planujecie jeszcze jakaś dostawę przed 11.12?

Witamy, proszę kontaktować się z nami pod numerem 796883022. Produkty dochodzą na bieżąco. Warto się upewnić telefonicznie.

19 godzin temu, endriu123457 napisał:

A będziecie dzwonić do ludzi że danego produktu nie ma czy będziecie wsadzać co wpadnie do ręki w przybliżonej cenie?

Witamy, oczywiście kontaktujemy się w związku z brakiem produktu w formie maila. Prosimy o sprawdzanie skrzynki.

18 godzin temu, LucazFires napisał:

Zamawiałem u nich paczkę okazało się że nie ma danego towaru pomimo że na stronie był dostępny. Kontakt to juz... szkoda gadać. 

Witamy, oczywiście kontaktujemy się w związku z brakiem produktu w formie maila. Prosimy o sprawdzanie skrzynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem kilka produktów, które kupiłem w listopadzie.

Ceny zostały podniesione o 35% a dajecie 25% rabatu ?

Pominę już to, że paczka szła 12 dni a te wasze pracownice to szybciej na prywatnych instagramach odpisują niż na waszym FB albo na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, INS-Fireworks napisał:

Witamy, mamy intensywny czas dla naszej firmy. Proszę o maila przypominającego. Postaramy się zająć sprawą priorytetowo.

 

Mail przypominający wysłany, także czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebba96 napisał:

Witam możliwa wysyłka do paczkomatu? 

Witam, oczywiście

23 godziny temu, wyybuchowyy napisał:

Porównałem kilka produktów, które kupiłem w listopadzie.

Ceny zostały podniesione o 35% a dajecie 25% rabatu ?

Pominę już to, że paczka szła 12 dni a te wasze pracownice to szybciej na prywatnych instagramach odpisują niż na waszym FB albo na maila.

Witamy, ceny zostały również podniesione u producentów. Z tej sytuacji produkty są droższe, co nie zmienia faktu że są to bardzo korzystne ceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Piter221 napisał:

Przecież to jakaś lipa, było stałe -25% cały rok teraz to zdjęli i dali kod -25% xD

i tak i nie, jw408 było 155 a teraz z kodem 144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, robbenntl napisał:

JW408 miałem zamówione, to dostałem maila że nie ma na stanie, ostatecznie zrezygnowałem z zamówienia :) 

Teraz zamawiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, robbenntl napisał:

Poniedziałek albo wtorek, nie chcę skłamać

no ja dzisiaj zamówiłem to sobie poczekam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

no ja dzisiaj zamówiłem to sobie poczekam ?

Jak w ogole bedzie na co ?

 

Weźcie się w końcu za aktualizacje stanów faktycznych na magazynie bo to jest chore co się w tym sklepie dzieje wstyd na całą Polskę że dzisiaj sklep tak prosperuje... żenada... Złożyć zamówienie i się zastanawiać czy paczka dojdzie czy za chwilę nie dostanę informacji że połowy rzeczy nie ma bądź całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, endriu123457 napisał:

Jak w ogole bedzie na co ?

no na kasę raczej a nie na wyrzutnię lol w styczniu może oddadzą jak ruch osłabnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...