Skocz do zawartości

JZ18 XXS


witus

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę bawiliśmy się tym z kuzynem . My to to w rękach trzymamy tylko , że mamy ubrane rękawiczki :D . To tak jakby cralking . Miałem to w zestawie Kung-fu . Jestich troche mało bo tylko 8 szt. Tak z piętnaście moglo by być . Mnie się efekt podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez większego syfu nie widziałam może iskrzy trochę ale na opakowaniu pisze petarda hukowa jaki huk?! Powinni na niej napisać "Petarda Cichy pierdek" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiem niektórych osób.Kupując zestaw po 8 zł myśleliście, że te petardy będą wybuchały hukiem achtunga?! Dla mnie efekt jest za***isty na przed sylwestrowe strzelanie i można spokojnie strzelać sobie bez konsekfencji ze strony sąsiadów policji itp. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde nie rozumiem niektórych osób.Kupując zestaw po 8 zł myśleliście, że te petardy będą wybuchały hukiem achtunga?! Dla mnie efekt jest za***isty na przed sylwestrowe strzelanie i można spokojnie strzelać sobie bez konsekfencji ze strony sąsiadów policji itp. :cool:
Zgodzę się tylko z tym, że można w nocy postrzelać... :???: ale mogło by mieć "huk" piccolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie też są zaje*iste , jedyne petardy , które odpalam w mieszkaniu.
Krótka seria claclingu , ale naprawdę szczera.
Polecam 9/10


Ty szaleńcu! Odpalać petardy w domu? :grin: :razz:
Nie no ogólnie mi się podobają dziś odpaliłem 1 i całkiem mi sie spodobały chociaż potężna eksplozja to nie była :lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie też są zaje*iste , jedyne petardy , które odpalam w mieszkaniu.
Krótka seria claclingu , ale naprawdę szczera.
Polecam 9/10


Ty szaleńcu! Odpalać petardy w domu? :grin: :razz:
Nie no ogólnie mi się podobają dziś odpaliłem 1 i całkiem mi sie spodobały chociaż potężna eksplozja to nie była :lol::lol:


Ta petarda nie wybucha :| więc jak możesz to oceniać jako eksplozję? Mi jedna felerna wybuchła, może tak samo miałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu huk był nieco mocniejszy , ale efekt jest naprawdę niezły.
Pożądna seria craclingu , a do tego dużo błysku.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce Ci się potem sprzątać po tym w domu ;d?

Ja będe kupywał w tym roku, z 3 kungfu, więc się trochę pobawię z tymi petardami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie polecam odpalać tego w domu:D Dużo huku; dużo smrodu; i dużo szorowania:D


Ja odpaliłem na podłodze w łazience to musiałem podłoge myć :lol: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie polecam odpalać tego w domu:D Dużo huku; dużo smrodu; i dużo szorowania:D
Smród to jeszcze nic :smile: wywietrzy się ale podłogę trudno zmyć... :smile: tylko szkoda, że to taka zabawka na chwilkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odpaliłem 2 sztuki i powiem że są średnie. Lepsze są The Rain of Meteor's z Jupitera. Kiedyś robili lepsze :mad: To zabawka na 10 minut ale może być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się tylko z tym, że można w nocy postrzelać... :???: ale mogło by mieć "huk" piccolo


mogło ale po co efekt jest dość długi i fajny no i właśnie w zestawie za 8 zł bardzo się opłaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się tylko z tym, że można w nocy postrzelać... :???: ale mogło by mieć "huk" piccolo


mogło ale po co efekt jest dość długi i fajny no i właśnie w zestawie za 8 zł bardzo się opłaca
ja się też z tym zgodzę trudno coś onich powiedzieć bo na noc gdy jest cisza to są ok ale tak to ... coś nie zabardzo ... :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te "petardy" to jakaś pomyłka. Jak człowiek slabiej słyszy to ich nawet nie usłyszy. Poprostu zero efektu. Tylko jakies tam puk, puk kilka razy jakbys kamykami rzucal o ziemię. Po prostu dno. Dobre do puszczania w domku :mrgreen: Ok pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dno.


Zgadzam się

Dobre do puszczania w domku


Tak a później usłyszymy w TV "14 letnie dziecko odpaliło petardę w domu, skutkiem czego było poparzenie, spalenie mieszkania itp" :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę hehe ale lepiej nie pisać tak bo jakieś dziecko wejdzie na forum zobaczy takie coś i potem wiesz co zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niedawno odpaliłem całą paczkę. Nawet nie ma co prowadzić o tym dyskusji, bo to istna pierdoła ^^. Parę krótkich serii craclingu z czerwonym światełkiem. Biorąc pod uwagę, że ten artykuł pojawia się tylko w zestawach, uznaję XXS za rozgrzewkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jak na tą wielkość to nawet nawet sie ładnie prezentuje , ale z drugiej strony to mała pierdółka 7/10 :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...