Skocz do zawartości

Topaz


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio będąc w Topazie zauważyłem gazetkę z fajerwerkami. Wziąłem ją, otworzyłem i... pozytywnie się zaskoczyłem :smile: W ofercie tego marketu znajdziemy produkty z Jorge - dość duży wybór różnorodnych rakiet (Speed IV, JR25 - ale uwaga, nowość - w pudełku 8 sztuk, rakiety Diablo, Mefisto i inne), sporo wyrzutni (JW20 Don't Worry Be Happy, JW12 Imagine, JW57 New Age) i innych artykułów (petardy, fontanny). Wszystkie rzeczy kosztują nieco mniej, niż jest to podane w oficjalnym cenniku Jorge :!:
Oto zdjęcia oferty:
4c96b076f3d63506m.jpg 31ea2322fcece7dcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda, że u mnie nie ma tego sklepu bo bym sobie go odwiedził. Co do oferty to jest super dobrana. Widać, że znają się na fajerwerkach :grin: :grin: Świetne produkty chyba jedne z najlepszych a ceny są hurtowe :lol::lol: Lepszego sklepu jak na razie nie widziałem.

SUPER!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam na dole pisze, że to jest cena za sztuke, może sztuke nie oopakowanie, ale sztukę jedną rakietę :o , żartuje ;D.

Pewnie to są ceny po obniżce, albo ceny netto, jak powiedział mateo.

Szkoda, że u mnie tego nie ma... :(, fajerwerki naprawde świetne i tanie!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są brutto ceny.
Jeszcze nigdy nie widziałem gazetki z cenami netto.
Zazwyczaj jest i brutto i netto.
No ale bardzo tanio jest.
Tylko, że ten sklepik to tylko w 3 województwach w całej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

oferta była naprawde niezła
a co do sklepu-jest on tylko w małych miejscowościach ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był był :cool: kiedyś koło europolu

[ Dodano: 2008-07-21, 19:05 ]
Topaz to był bo kiedyś się pytałem o nazwę i jakaś sieć czy coś ale to było kilka lat temu niewiedziałeś o tym??? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Felix1

No super sklep :grin: Muszę się tam przejechać w poniedziałek 22, mam nadzieję że nie wykupią tego wszyscy. Albo jutro pojadę fajerwerki bardzoo tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż nie chce mi się wierzyć w te ceny. Teraz żałuję że nie mieszkam w mieście z Topazem. Można tam spokojnie do 200 zł bardzo dobry stuff ułożyć. Po cenach niższych niż hurtowe!
Niesamowite!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Topaz zaskoczył mnie produktami z Jorge, a konkretniej ich ceną - prawie identyczną jak hurtowa.

W tym roku jak widać jest ponownie i Topaz znowu się postarał! :wink: Na pewno sklepy sprzedające fajerwerki nie będą z tego zadowolone, bo tworzą im konkurencje, ale sam sklep zyska wielu klientów. Ceny wręcz znakomite, duża rozbieżność w asortymencie i dużo wyrzutni - świetnie. Gdybym nie miał dostępu do hurtowni, to na pewno zakupy robiłbym między innymi tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJP , niższe ceny niż hurtowe , ale nigdzie w okolicy nie ma Topaza :neutral:
Nie nawidze takich firm , niby tanio , ale nigdzie ich nie ma :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...