Skocz do zawartości

[KrychFire] STUFF 2k21/2k22 Noworocznego Szaleństwa!


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy pirofani. Przedstawię wam moje zbiory pirotechniki, które zbierałem przez cały rok. 

 

20211112-195233.jpg

 

 

20210429-013130.jpg

 

received-2916391988614756.jpg

 

 

received-214027557482350.jpg

Jeszcze posiadam JW45 Show of Fireworks,JW905 - Blue Dreams i 2 sztuki C493SW  White Strobe, ale niestety  nie posiadam ich zdjęć na ten moment. 

...a już jutro kolejne dwie paczki ?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pikole, trochę się tego nazbierało!! ? :D Ja to muszę przestać oglądać te tematy i stuffy, bo aż chce się domówić kolejne wyrzutnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawa jak w sklepie :DD Sporo tego a skoro mówisz, że jeszcze dwie paki w drodze to zapowiada się niezły mur z wyrzutni :DKolejna osoba silenty dla piesków kupuje, ja chyba nigdy nie miałem żadnej cichej kostki no oprócz wolfa z jorge, ten "happy pupa" z tropica to za mną chodzi już od pół roku xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie właścicieli Happy Puppy Orange i Lutry.

Zakupy w multisztuce, więc podejrzewam, że powtarzające się kostki będą odpalane jednocześnie systemem z kilku różnych miejsc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mantis napisał:

Witam w klubie właścicieli Happy Puppy Orange i Lutry.

Zakupy w multisztuce, więc podejrzewam, że powtarzające się kostki będą odpalane jednocześnie systemem z kilku różnych miejsc.

Tak będzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny solidny update z PX-PRO, a tę etykietę z X-em kojarzę z wielu zdjęć stuffów forumowiczów. Sam jestem ciekaw rzymów JRC10, powinny być znacznie mocniejsze od Draculi, Batmamów, Bingo i innych plujek kolorowych kulek jakie nieraz zapodają w marketach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 16:11, KrychFire napisał:

Tak jak wczoraj pisałem kolejna aktualizacja.

W przyszłym tygodniu spodziewam się kolejnej paczuchy z piro ?

 

263963831_4537211219704489_8074420077787086288_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rcgltORJ8oQAX9Q0ZJt&tn=6nYBpqZiuqxNZq6t&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=5ecce38b86f4a152535543eb21d52ee1&oe=61AFF3FA

A te czarne to Tropic Pro czy SrPyro? Trochę zdjęcie małe i nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Moloch napisał:

A te czarne to Tropic Pro czy SrPyro? Trochę zdjęcie małe i nie widać.

Gołym okiem widać srpyro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Moloch napisał:

A te czarne to Tropic Pro czy SrPyro? Trochę zdjęcie małe i nie widać.

Tak Srpyro, a dokladnie cle4179 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaznaczyć, że wszystkie te kosteczki będę mógł zobaczyć na żywo także będzie dobry film, przed pokazem oczywiście wszystkie również poświęcę wodą święconą z łódzkiego kranu !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KrychFire napisał:

Tak Srpyro, a dokladnie cle4179 :)

Zastanawiałem się czy nie wziąć tej wyrzutni do pokazu ale wybrałem, ale wybrałem co innego. Fajna ta wyrzutnia taka krwista :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne kosteczki. SWS jedna z lepszych rzeczy od Czechów, gdy mowa o jednoefektowych wyrzutniach. Blue Dreams nowość, zobaczymy jak wyjdzie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U Ciebie jak zwykle konkretny stuff, cieszy oko ;) Cała masa dobrych wyrzutni, zapewne szykujesz ciekawy pokaz, chętnie z niego obejrze filmik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...