Skocz do zawartości

[Mitaś] stuff 2021/2022 # podtrzymanie tradycji


Mitaś

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM serdecznie wszystkich forumowiczów!!! ? . Przeglądam forum już ponad 10lat... Tak dzisiaj patrzę zarejestrowanym użytkownikiem forum jestem od niespełna 9 lat, a jeszcze nigdy jakoś nie pokazywałem swoich zakupów. Od dzisiaj się to zmieni ? Tak na podtrzymanie tradycji prezentuje swój tegoroczny stuff . W planach są jeszcze jakieś rakiety. Pozdrawiam 

IMG_2097.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać! :D Bardzo ładne wyrzutnie, mocny akcent na godzinę 0 ,do tego same głośne petardy ,podoba mi się. ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skyflash niby budżetowa wersja piromaxa a na filmach prezentuje się przyzwoicie do tego znana i lubiana dynia, reszta też niczego sobie na pewno zbyt szybko nie zapomnisz nadchodzącego sylwestra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jarzębinaxyz??Preferuję pojedyncze odpalanie, więcej satysfakcji mi to sprawia xD.              @k4n4li4Zobaczymy jak ten skyflash się spisze ? Ciekaw jestem tej kostki Explosive od Piromaxa, to popularny Kewlar w innej nazwie. 

Edytowane przez Mitaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brocade Skyterror za mną chodziła cały czas, ale gdzieś mi umknęła. Chociaż, jeszcze kto wie, może się i ja zdecyduję :D Są wyrzutnie, są hukowe, nie ma co, będzie głośno w godzinę zero! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre zestawienie, kostki 30mm na finał i mocne petardy do zabawy, nawet chyba dym i storboskop się znalazł :D Ciekawe jak wypadnie ten Brocade skyterror bo podobno daje radę, możesz dać znać po sylwestrze czy było warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mroczny napisał:

Dobre zestawienie, kostki 30mm na finał i mocne petardy do zabawy, nawet chyba dym i storboskop się znalazł :D Ciekawe jak wypadnie ten Brocade skyterror bo podobno daje radę, możesz dać znać po sylwestrze czy było warto ;)

 Dokładnie Stroboskop i dym w gratisie dostałem xD. Nie ma sprawy na pewno podzielę się opinią? to moja pierwsza kostka tego importera, zobaczymy co warta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...