Skocz do zawartości

[Jakub] Stuff 2021/2022


ZoZin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym pokazać wam dzisiaj

mój stuff na sylwestra 2021/2021
zamówiłem go w sklepie PiroArt 

za cene 450 zł 

 

NuI3FuL.jpg

ZUvPKYq.jpg
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo ladny stuff, w tej cenie masz i dobry huk, mnóstwo zabawy oraz kilka wyrzutni na północ. Dobrze zagospodarowane pieniądze ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do czegoś mocnego na finał myślałem albo na dyskontem jeżeli się nie wyrobie z zamówieniem drugiej paczki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jakub Kowalewski napisał:

Właśnie co do czegoś mocnego na finał myślałem albo na dyskontem jeżeli się nie wyrobie z zamówieniem drugiej paczki 

 

Osobiście chyba poczekałbym do oferty marketów, może się okazać ze lepiej i taniej będzie kupić właśnie w marketach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, luk2583 napisał:

Osobiście chyba poczekałbym do oferty marketów, może się okazać ze lepiej i taniej będzie kupić właśnie w marketach ?

no zobaczymy co w tym roku markety pokażą :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 450 PLN, objętościowo jest tego dużo. Rakiety dokładają rozpiętości całemu zestawowi.

Stuff typu zabawa, czyli dużo rzeczy na maksymalne wygospodarowanie czasu, podczas którego można legalnie strzelać w Sylwestra.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mantis napisał:

Jak na 450 PLN, objętościowo jest tego dużo. Rakiety dokładają rozpiętości całemu zestawowi.

Stuff typu zabawa, czyli dużo rzeczy na maksymalne wygospodarowanie czasu, podczas którego można legalnie strzelać w Sylwestra.

Tak starałem się upchać jak najwięcej rzeczy wartych ceny trochę pirobajerów trochę konkretów możliwe że na 19 grudnia będzie 2 zamówienie na finał pokazowy i emiterki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jarzębinaxyz napisał:

Te rakiety Mistrzowie Ognia to takie dobre są czy cena była przystępna? 

Stuff bardzo ładny, przynajmniej pobawisz się dłużej niż kilka minut  :)

Cena dobra oraz rakiety dają radę LD 

Link do Unboxingu 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny stuff, mocno rakietowy, mistrzowie ognia fajne rakietki do luźnego strzelania, blasty jak na tą cene też bardzo fajnie wypadają. Masz też kilka wyrzutni,rzymiaki i całkiem sporo petard więc jest różnorodnie. Brakuje tylko jakiegoś konkretu ale to jeszcze dokupisz tak jak pisałeś i będzie stuff kompletny :fireworks:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Jarzębinaxyz napisał:

Te rakiety Mistrzowie Ognia to takie dobre są czy cena była przystępna? 

Stuff bardzo ładny, przynajmniej pobawisz się dłużej niż kilka minut  :)

Na tym mi głównie zależało :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...