Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie do 400 zł


Develin

Pytanie

Witam, jako że niedługo Black friday to chciałbym coś już zamówić na sylwestra, interesują mnie tylko wyrzutnie, budżet to 400zl, fajnie by było jakby wszystko było z jednego z sklepu, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 godzin temu, Develin napisał:

Witam, jako że niedługo Black friday to chciałbym coś już zamówić na sylwestra, interesują mnie tylko wyrzutnie, budżet to 400zl, fajnie by było jakby wszystko było z jednego z sklepu, z góry dziękuję.

Podaj może więcej szczegółów. Raczej więcej strzałów czy większy kaliber? Dynamiczne, czy może powolne żeby się nacieszyć efektami? Tylko układ prosty, czy może jakieś kątowe kostki? Bo jest w czym wybierać, i ciężko cokolwiek polecić bez jakiejkolwiek wiedzy czego oczekujesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, PiroMan25 napisał:

Podaj może więcej szczegółów. Raczej więcej strzałów czy większy kaliber? Dynamiczne, czy może powolne żeby się nacieszyć efektami? Tylko układ prosty, czy może jakieś kątowe kostki? Bo jest w czym wybierać, i ciężko cokolwiek polecić bez jakiejkolwiek wiedzy czego oczekujesz. :)

Tak jak przeglądałem forum to podobają mi się wyrzutnie typu sorbet od triplexa tylko ciężko widzę z dostępnością, wolę mniej strzałów i wolniej, żeby efekt trochę się utrzymał, ale tez nie do przesady, że to będzie tylko kilkanaście strzałów, co do prostych i kątowych to tutaj jest mi obojętne, ogólnie nie chciałbym tez za duzo tych wyrzutni 2-4 powinny wystarczyć.

12 godzin temu, Poziomka 12 napisał:

Dzięki bardzo, przepraszam że nie napisałem wymagań, raczej wolałbym 2-4 wyrzutnie.

Edytowane przez Develin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Może coś takiego, skoro mają być 2-4 kostki i podobają Ci się wyrzutnie typu sorbet to song też przypadnie Ci do gustu, do tego Graffitti też jest bardzo fajnym klasykiem ewentualnie zamiast graffitti jeśli lubisz mocny cracling to weź sobie samuma jest w tej samej cenie :) I nie trzeba czekać na blackfriday bo ceny i tak są dobre jak na dzisiejsze czasy 

https://sklepzpetardami.pl/

SJgxeAw.png

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...